blog

FaZe Censor Wiki ujawnia status randkowy, swoją dziewczynę teraz

Amerykański gracz początkowo zasłynął jako dwukrotny narodowy mistrz USA w Call of Duty. W końcu stał się aktywny na YouTube, za pośrednictwem którego przesyła treści dotyczące swojej kariery w grach wraz z aktualnościami z życia osobistego. Do tej pory zgromadził ponad 2,5 miliona subskrybentów na swoim własnym kanale YouTube. przeszłe związki; Najgorętszy meteorolog to była dziewczyna.

 FaZe Censor Wiki ujawnia status randkowy, swoją dziewczynę teraz

W końcu stał się aktywny na YouTube, za pośrednictwem którego przesyła treści dotyczące swojej kariery w grach wraz z aktualnościami z życia osobistego. Do tej pory zgromadził ponad 2,5 miliona subskrybentów na swoim własnym kanale YouTube.

Krótka Wiki: Wiek, Wzrost

FaZe Censor stoi na wysokości 1,8 m (5 stóp 11 cali).

Gwiazda internetu urodziła się 21 sierpnia 1994 roku w Nowym Jorku. Jego prawdziwe nazwisko to Douglas Taylor Martin.

przeszłe związki; Najgorętszy meteorolog to była dziewczyna

Życie randkowe FaZe Censor było dość aktywne od czasów szkolnych. W szkole miał dwie dziewczyny, choć w różnym czasie.

Jako dorosła, pierwszą znaną dziewczyną FaZe była meksykańska meteorolog Yanet Garcia. Gracz po raz pierwszy spotkał Yaneta podczas jego podróży do Meksyku w 2015 roku, a wkrótce obaj się do siebie namówili. Para była silna przez lata i często podkreślała swoje życie randkowe za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jednak 21 lipca 2018 r. FaZe przedstawiła szokującą wiadomość; on i Yanet zerwali.

Poznaj życie osobiste:- Życie małżeńskie, rodzina i kariera doktora Fostera, Bertie Carvel

Początkowo FaZe uzasadniał rozłam, twierdząc, że chce skupić się na swojej karierze Zadzwoń na służbę . Ale po tym, jak wielu uznało ten powód za zabawny, a nawet wyśmiewało go z tego, w końcu ujawnił prawdziwy powód zerwania. Za pośrednictwem filmu na YouTube z 16 października 2018 r., FaZe ujawnił że oddalił się od swojej dziewczyny i postanowił rozstać się po miesiącach rozważań.

Opublikuj podział, Yanet przeniósł się na z przedsiębiorcą Lewisem Howesem i jest z nim od ponad roku. Chociaż FaZe pozostał singlem przez kilka miesięcy, w końcu zaczął spotykać się z nową dziewczyną.

Pochodzący z nową dziewczyną, daje jej samochód

Na razie FaZe jest w związku, chociaż imię jego dziewczyny pozostaje do ujawnienia. YouTuber ujawnił swój status randkowy poprzez film na YouTube, w którym opowiadał o swojej nowej dziewczynie. Nie pokazał jednak twarzy ani tożsamości swojej dziewczyny.

Chociaż ta dwójka nie spotykała się od dawna, wydaje się, że FaZe jest gotowy do odbycia dystansu ze swoim nowym beau. W sierpniu 2019 roku podarował swojej dziewczynie samochód, którego większość ludzi nie daje przypadkowej dziewczynie.

 faze-cenzor-dziewczyna-2019

FaZe Censor podarował swojej dziewczynie samochód w sierpniu 2019 r. (Zdjęcie: Twitter FaZe Censor)

Biografia męża aktorki:- Kim jest Brian Hallisay? Poznaj męża Jennifer Love Hewitt

Na razie FaZe trzyma szczegóły swojego związku w tajemnicy, a jedyne, co wiadomo o jego dziewczynie, to jej imię, Marilyn.

Odcina włosy, aby łysić w 2019 roku

Oprócz swojej dziewczyny i kariery FaZe trafił również na pierwsze strony gazet w sierpniu 2019 r. dla golenie jego głowa.

 faze-cenzor-włosy-2019

Co więcej, to jego dziewczyna Marilyn ogoliła mu głowę.

Zalecane