blog

FaZe Rug Wiki: wiek, wzrost, rodzice, dziewczyna, randki, wesoły, wartość netto

W życiu przychodzi moment, w którym musisz zdecydować, czy chcesz zostać naśladowcą czy wzorem do naśladowania. Cóż, FaZe Rug wybiera ten późniejszy i odnosi sukcesy jako zawodowiec. Po kilku miesiącach studiów zrezygnował z robienia filmów na YouTube i chłopiec podjął idealną decyzję. Teraz, ozdobiony milionami widzów, jest jednym z odnoszących sukcesy vlogerów i zbudował swoje imperium jako sensacja YouTube. Z każdym udanym filmem opowiada historię, która angażuje widzów.

  FaZe Rug Wiki: wiek, wzrost, rodzice, dziewczyna, randki, wesoły, wartość netto

Życie YouTubera:

Amerykańska gwiazda YouTube osiągnęła ponad 7,2 miliona subskrybentów i ponad miliard wyświetleń, które udostępnia na swoim kanale YouTube, Faze Rug. Jest także dyrektorem swojego drugiego kanału o nazwie „Faze Clan”. Brian zdobył swoje pierwsze uznanie dzięki zamieszczonym przez siebie filmom z żartami.

Jego kanał YouTube zawiera filmy, które są w większości oparte na blogach wideo z codziennego życia. Ale You Tuber jest bardzo chwalony za treść filmu, który zawiera kilka niebezpiecznych żartów. Nie tylko z przyjaciółmi, ale także z rodzicami padli ofiarą jego paskudnych psot. Ostatnim oszustwem, jakie zrobił, było blefowanie z rodzicami, że przegrali 50 000 $ w hazardzie w Vegas, w zamian warto było obserwować reakcję jego rodziców.

Ile wart netto ma dywan FaZe?

Brian prowadzi wystawny styl życia, co widać również na jego codziennym vlogu. Liczby jego wartości netto na pewno błyszczą, ale You Tuber nie dostarczył wystarczająco pełnych informacji o rzeczywistych cyfrach.

Od wspaniałej kolekcji samochodów po zadziwiającą willę, FaZe Rug zrobił to sam dzięki ciężkiej pracy z udanej kariery. Jest właścicielem luksusowego samochodu o nazwie Range Rover Supercharged. Jego znakomita kariera gwiazdy YouTube pomogła mu wieść luksusowe życie, a jego dom tylko potwierdza jego styl życia. Przeprowadził się do swojej mega-rezydencji w maju 2017 r. Podarował również matce jej wymarzony samochód 23 października 2017 r.

Umawiasz się z Molly czy po prostu więcej niż bycie przyjaciółmi?

Brian był w jej związku z jedną ze znanych supergwiazd YouTube, Molly Eksham. Chociaż byli w związku, nastolatki były zdezorientowane co do zakresu ich związku. W filmie na YouTube opublikowanym 31 st W grudniu 2017 roku ujawnił każdy szczegół swojego związku z Molly.

Ujawnił, że powód, dla którego nigdy nie zwracał się do Molly jako do niej… dziewczyna , ponieważ nie wiedzieli, gdzie jest ich związek. A to, co mieli dla siebie, było prawdziwe i nie udawało tego ze względu na filmy na YouTube.

Dywan FaZe z Molly Eksham w dniu 17 ten Wrzesień 2017 (Źródło zdjęcia: Instagram )

Jego przeszłe sprawy randkowe:

Rewelacyjna osobowość internetowa była w relacja z dziewczyną o imieniu Kaelyn. Duet pojawił się w filmie Snapchata brata FaZe, Brawadisa, w którym rzekoma para dzieliła namiętną wargę. Film, który pojawił się 30 sierpnia 2016 r., zszokował jego fanów, gdy kiedyś Jenny jako dziewczyna-zabawka na początku 2016 r.

Nie wesoły! Odpowiedzi na obraźliwe tweety!

Był to jeden z tweetów, w których FaZe Rug odpowiedział na obraźliwy post udostępniony przez jednego z jego fanów, twierdząc, że jest gejem, mimo że jest wielkim fanem. Komentując jeden z jego filmów, widz oznaczył go jako geja i Hindusa. Następnie 5 lipca 2013 r. odpowiedział za pośrednictwem Twittera i zapytał, dlaczego nie jest rasistą.

Zalecane