blog

Fearne Cotton Wiki, Żonaty, Mąż lub Chłopak i Tatuaże

Angielska prezenterka radiowa i telewizyjna, Fearne Wood, jest profesjonalnie znana pod swoim panieńskim nazwiskiem „Cotton”, która ustanowiła znak towarowy w sektorze telewizyjnym dzięki swoim zapisom w karierze. Podnoszenie jakości jako prezenterka od najmłodszych lat pomogło rozwiązać wyzwania i zmagania, które doprowadziły ją na szczyt sukcesu. Nie tylko sukces, ale zebrała ogromne fortuny i zaszczyty z należytym szacunkiem dla jej wkładu w telewizję.

  Fearne Cotton Wiki, Żonaty, Mąż lub Chłopak i Tatuaże

Nie tylko sukces, ale zebrała ogromne fortuny i zaszczyty z należytym szacunkiem dla jej wkładu w telewizję.

Jaka jest wartość netto Fearne Cotton?

Fearne Cotton gromadzi swój majątek i bogactwo dzięki swojej karierze zawodowej jako prezenterka telewizyjna. Cotton ma wartość netto 4 milionów dolarów, a wszystko to było możliwe dzięki ogromnemu zaangażowaniu, które uczyniło ją tak popularną i sławną. Szczyt sukcesu i sławy, że Szczyt Popów Gospodarz osiągnął swoją godną pochwały pracą.

Zobacz: Kurt Iswarienko Wiki, Wiek, Wartość netto, Shannen Doherty

Karierę w prezentacji rozpoczęła w 1995 roku, kiedy miała zaledwie 15 lat. Pierwszym programem, który zaprezentowała, był program dla dzieci GMTV o nazwie „ Klub Disneya . Po kilku latach kontynuowania programu, opuściła go w 2000 roku, aby kontynuować swoje inne projekty, takie jak Draw Your Toons i Mouse, które miały na celu zachęcenie dzieci do korzystania z komputerów. Zaprezentowała II serię „ Wyspa Miłości ’ w 2006, a także The X Factor spina program i The Xtra Factor w 2007. Wystąpiła jako kapitan zespołu w programie komediowym ITV2 o nazwie „ Sok celebrytów .’ Przeniosła się do głównego nurtu w 2003 roku. Prowadziła część 'Dzień Czerwonego Nosa' teleton na ulgę komiczną odpowiednio w latach 2005, 2007, 2009 i 2011.

Przeprowadziła się do USA, by na żywo prowadzić „Księgę Rekordów Guinnessa”, a także zaprezentowała fragmenty relacji BBC z „Konkursu Piosenki Eurowizji” odbywającego się w Atenach w Grecji. Dołączyła do BBC Radio we wrześniu 2005 roku, aby zaprezentować poranny program. 16 lipca 2009 ogłoszono, że Cotton jest nowym prezenterem porannego programu BBC Radio 1. Napisała także książkę „The Best Friends Guide to Life” wraz z Holly Willoughby, która została później opublikowana w październiku 2010 roku.

Życie małżeńskie Fearne'a, dzieci

Jeśli chodzi o życie miłosne słynnej prezenterki telewizyjnej, była związana ze skaterem Jesse Jenkinsem. Jak informowaliśmy, Jesse zaproponowała ją z okazji jej 29. urodzin, a następnie popłynęli dalej w swoim związku. Chociaż dzielili romans, ich więź nie mogła trwać długo. W końcu rozstali się po rozkoszowaniu się związkiem przez około dziewięć miesięcy.

Przeczytaj także: Nefertiti Jaquez Wiki, wiek, małżeństwo, rodzice

Po rozstaniu Fearne z chłopakiem przeniosła się do innego związku i zaczęła spotykać się z synem klasycznej gwiazdy rocka, Ronnie Woods (z The Rolling Stones), Jessem James Wood, który jest także gitarzystą i modelem. Po kilkumiesięcznym randkowaniu duet podzielił się weselem śluby w lipcu 2014 r. W ciągu cenionej więzi przyjęli dwoje dzieci, a mianowicie; Rex Rayne i Honey Krissy.

Nie przegap: King Louie (raper) Wiek, dziewczyna, wartość netto

Krótki życiorys

Fearne Cotton urodziła się w 1981 roku w Northwood w Londynie i 3 września obchodzi swoje urodziny. Jej rodzice, Lyn i Mick Cotton, wychowali ją w Eastcote, Hillingdon, gdzie uczęszczała do Haydon School. Studiowała sztukę na poziomie A, z której korzystała prezentując cykl „Narysuj własne toons”. Jest miłośniczką zwierząt i piscatorką.

Ma też młodszego brata Jamiego Cottona. Jej matka pracowała w terapii alternatywnej, a jej ojciec był autorem napisów do wydarzeń takich jak Live Aid. Zawsze lubiła tatuaże. Sama poinformowała, że ​​ma 11 tatuaży na całym ciele, z których najbardziej godny uwagi jest liść paproci.

Zalecane