blog

Felicia Day Wiki: Żonaty, Mąż, Dziecko, Ojciec Dziecka, W Ciąży, Chłopak

Seriale internetowe rozkwitły w ciągu ostatnich lat dzięki filmom ze scenariuszem i bez scenariusza. Jest to część medium telewizji internetowej, która pojawia się w Internecie w formie epizodycznej. Kiedy mówimy o serialach internetowych i geekowych filmach internetowych, imię Felicia Day zawsze jest na pierwszym miejscu w świadomości publicznej. Jest królową serialu internetowego, która opanowała swoje umiejętności tworzenia doskonałych treści poprzez własny dom produkcyjny o nazwie Knights of Good Productions, tworząc kilka doskonałych programów, takich jak „The Guild”, aby nazwać pierwszy.

 Felicia Day Wiki: Żonaty, Mąż, Dziecko, Ojciec Dziecka, W Ciąży, Chłopak

Kariera zawodowa i wartość netto

Felicia Day jest dyrektorem ds. zgodności i dyrektorem wykonawczym centrum społeczności „Geek & Sundry”. Felicia służy firmie od ponad sześciu lat. Geek & Sundry to najlepsza platforma w świecie telewizji internetowej z internetowymi głosami geeków. Stworzył inny program, który wyprodukował wiele geekowych filmów internetowych, które zawierają różne treści z komiksów, muzyki, komedii, gier i wielu innych.

Felicia nie tylko tworzy doskonałe treści dla sieci, ale jest także dumną właścicielką i dyrektorem naczelnym Knights of Good Productions założonej wówczas w 2008 roku. Popularna seria internetowa „The Guild”, która była w trakcie jej produkcji, jest jedną z bardzo chwalonych pokazy dla publiczności, które Felicia napisała i opowiedziała.

Godna pochwały jest podróż artystki w świecie rozrywki i udział w pokazach na nośniku cyfrowym. Dzięki udanej karierze zawodowej Felicia była w stanie zgromadzić majątek netto, który szacuje się na około 1,5 miliona dolarów.

Tweety na temat ciąży

To była wielka radość nie tylko dla jej rodziny, ale także dla wszystkich jej fanów, kiedy ogłosiła wiadomość o swojej ciąży na swoim uchwycie na Twitterze. Felicia powitała swoje małe dziecko, Calliope Maeve 30 stycznia 2017 roku. Jej córka dorosła przez lata i patrząc na zdjęcie udostępnione przez Felicię na jej stronie na Instagramie przeładowanej słodyczą i uwielbieniem.

Oprócz udostępnienia uwielbianego zdjęcia swojego dziecka, Felicia nie udostępniła żadnemu ze zdjęć swojemu partnerowi, co sprawia, że ​​ludzie bardziej martwią się o ojca jej córki.

Chociaż Felica nie ujawniła się na temat swojego męża na portalach społecznościowych, kilka razy opowiadała o swoim chłopaku na Twitterze. Post, który Felicia udostępniła na Twitterze, jest zatem dowodem na to, że spotykała się z facetem, którego tożsamość nie została ujawniona.

Patrząc na tweeta, wydawało się, że jej chłopak lubi przebywać w pobliżu artystki, niezależnie od tego, czy zajmuje się ogrodnictwem, czy zbieraniem cukinii z ich ogrodu.

Krótki życiorys

Amerykańska aktorka urodziła się 28 czerwca 1979 roku w Huntsville w stanie Alabama w Stanach Zjednoczonych zgodnie z wiki. Felicia doskonale gra na skrzypcach i jest mistrzem gry na skrzypcach i matematyki na Uniwersytecie Teksańskim w Austin. Aktorka znana jest również jako siostra powszechnie znanego aktora i pisarza, Ryona Daya. Ona ma 5 stóp. 5 cali wzrostu i należy do rasy kaukaskiej.

Zalecane