blog

Field Yates Wiki, Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły, Pensja, ESPN

Osoba, która jest skłonna do uprawiania sportu i uwielbia każdą uncję branży, niekoniecznie musi zostać sportowcem. Field Yates od najmłodszych lat interesował się piłką nożną, co skłoniło go do zostania znakomitym komentatorem sportowym. Ukazuje swoją miłość do sportu, omawiając bieżące zajęcia sportowe i analizując gry.

 Field Yates Wiki, Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, wesoły, Pensja, ESPN

Kariera i postęp:

Field Yates wcześniej pracował jako pracownik NFL, który spędził dwa sezony w Kansas City Chiefs i odbył staż w New England Patriots przez cztery lata. Podczas pobytu w Kansas City służył zarówno w sztabach trenerskich, jak i w skautingu i robił to samo podczas pobytu w Nowej Anglii. Pisał o piłce nożnej na niektórych stronach i był autorem bloga zatytułowanego „Myśli z pola”.

Ponadto dołączył do ESPN w 2012 roku i prowadził kilka programów dla sieci. Obecnie występuje w „NFL Insiders”, „NFL Live”, „SportsCenter” i „Fantasy Football Now”. Pracuje również jako współgospodarz podcastu „Fantasy Focus” wraz z Matthew Berrym. Reporter pisze dla Insider Pages ESPN Boston i ESPN.com.

Ile jest warte Fielda?

Wybitny komentator sportowy, Field Yates, spędził kilka lat w sektorze dziennikarskim, relacjonując wydarzenia sportowe. Pracował dla kilku renomowanych sieci, w tym NFL i ESPN. Ta dziedzina musiała zarobić ogromne wynagrodzenie z jego przeszłych przedsięwzięć i jego obecnej pracy dla ESPN. Chociaż komentator sportowy nie znosi ujawniania, podejrzewamy, że Field ma pokaźną wartość netto w tysiącach.

Umawiasz się ze swoją tajemniczą dziewczyną?

Jeśli śledzisz Field Yates na Instagramie, być może zauważyłeś wspaniałą blondynkę na jego ostatnich zdjęciach. Po przejrzeniu jego Imgrum i Instagrama odkryliśmy, że komentator sportowy od jakiegoś czasu spotyka się z damą, której imię to Chapin Duke. W jednym ze swoich postów Field publicznie wyraził swoją miłość do swojej rzekomej dziewczyny, jednocześnie składając jej życzenia urodzinowe.

Co więcej, ich zdjęcia wskazują również, że para poważnie podchodzi do związku i nie tęskni za odwiedzaniem różnych miejsc i cieszeniem się wspólnie spędzonym czasem. Jego konto Imgrum zawiera zdjęcia, na których odwiedzają Nantucket i Sankaty Head Light. Przywiązanie i miłość małżonków do siebie uświadamia, że ​​wkrótce wezmą ślub i będą cieszyć się pięknym związkiem męża z żoną. Jego doskonały związek z nową dziewczyną rozwiewa pogłoski, że może być gejem.

Jego krótka biografia:

Według niektórych źródeł wiki, Field Yates pochodził z Weston w stanie Massachusetts i ma 38 lat. Uzyskał tytuł Bachelor of Arts z psychologii na Wesleyan University. Field cieszy się niesamowitą wysokością 5 stóp i 11 cali, która pasuje do jego osobowości.

Zalecane