blog

Fiona Bruce BBC poślubiła życie z mężem; Wartość netto, dane rodziny

Angielska dziennikarka telewizyjna Fiona Bruce jest najbardziej znana ze swojego trzyletniego doświadczenia w pracy w BBC News Network. Znana jest z występowania w wielu programach telewizyjnych Prime Time BBC, w tym BBC News at Six, BBC News at Ten i Quiz Program Hive Minds w 2015 roku. W 2018 roku zaprezentowała Antiques Roadshow z 2018 roku.

 BBC's Fiona Bruce Married Life With Husband; Net Worth, Family Details

Dwie dekady życia małżeńskiego; Żongluje czasem między pracą a rodziną!

Fiona Bruce jest żoną dyrektora agencji reklamowej Nigela Sharrocksa w Londynie od lipca 1994 roku. Para ma dwoje dzieci, z których jedno urodziło się sześć miesięcy przed ślubem.

Para powitała syna o imieniu Sam urodzonego w styczniu 1988 roku i córeczkę o imieniu Mia w listopadzie 2001 roku. Zarówno mąż, jak i żona spędzają czas między zmianami w pracy z Londynu i Oxfordshire, aby być z dziećmi.

W rozmowie z Telegraph w 2015 roku przyznała, że ​​pogodziła swoją karierę z życiem rodzinnym, ujawniając, że obserwowała zegar pracując dla swojego programu BBC, Panorama .

Jaka jest wartość netto Fiony Bruce?

54-letnia reporterka zebrała majątek netto w wysokości 3 milionów dolarów ze swojej zawodowej kariery dziennikarskiej od 1989 roku. Jest trzecią najlepiej zarabiającą dziennikarką, która jest uprawniona do wynagrodzenia od 350 000 do 400 000 funtów rocznie od BBC Network .

Dodaje też wynagrodzenie za prezentację w 2018 roku filmu dokumentalnego o Brytyjce Rachel Nickell, która została zamordowana w 1993 roku. Zgromadziła też fortunę, prezentując serial dokumentalny Prawdziwa historia przez cztery lata od 2003 roku.

Dziennikarz mieszka w domu skierowanym na górny rynek North-London. Miała ciężki czas, aby zbudować ogród w pobliżu swojej rezydencji, po tym, jak miejscowa rada powstrzymała ją od tego. Fiona zapytała również lokalną radę o plany wyburzenia jej istniejącego domu z czteropiętrowym blokiem, który po prostu zrujnowałby jej spokój i prywatność. Wygrała jednak batalię prawną z planami budowy luksusowych mieszkań na końcu swojego ogrodu w 2016 roku.

Rodzina Fiony: wychwala zmarłą matkę

Fiona jest najmłodszym dzieckiem w swojej rodzinie i urodziła się dla angielskiego ojca Johna Bruce'a, który pracował od post-chłopca do dyrektora w Unilever. Jej zmarła matka, Rosemary Bruce, pochodziła ze Szkocji, która wychowała Fionę i jej dwóch braci Neila i Alasdaira Bruce'ów. Tak więc należy do brytyjskiej rasy białej z angielskim i szkockim pochodzeniem.

Reporterka w swoim wywiadzie dla Express Magazine w 2018 roku opowiadała o swojej zmarłej matce, która zmarła w 2011 roku. Opisała swoją matkę jako współczującą kobietę, która zawsze opiekowała się rodziną i przestała pracować, gdy urodziła swoje pierwsze dziecko.

Porównując swoje macierzyństwo z matką, Fiona zakwestionowała również swoje umiejętności rodzicielskie związane z wychowywaniem dwójki dzieci.

Krótki życiorys

Reporter telewizyjny urodził się 25 kwietnia 1964 r. w Singapurze zgodnie z wiki. Fiona, lat 54, stoi na wysokości 1,78 m (5’ 10”). Jej znakiem urodzenia jest Byk.

Fiona studiowała w International School of Milan, Gayton Primary School. Następnie uczęszczała do Haberdashers' Aske's Hatcham College w New Cross w Londynie od 14 roku życia do 18 roku życia. Później poszła do ukończenia studiów w Instytucie Uniwersytetu Londyńskiego w Paryżu.

Zalecane