blog

Fiona Loudon Wiki: mąż, dzieci, związek, wartość netto, wiek, rodzina

Fiona Loudon to brytyjska aktorka, która jest najbardziej znana jako była partnerka życiowa prawdziwego Jamesa Bonda, Daniela Craiga. Rozwiodła się ze swoim ówczesnym mężem tuż po dwóch i pół roku małżeństwa. Pochodzi z Londynu i żyje w odosobnieniu ze swoją uroczą córką Ellą Craig. Przywołuje swoją wartość netto z kariery aktorskiej. Prowadzi spokojne życie z rodziną i córką.

 Fiona Loudon Wiki: mąż, dzieci, związek, wartość netto, wiek, rodzina

Jak Fiona czerpie wartość netto?

Fiona, aktorka pochodzenia szkockiego, czerpie większość swojej wartości netto ze swojej kariery aktorskiej. Zajmuje się przede wszystkim teatrami w Londynie, od których przywołuje swoje fortuny. Jej były mąż ma wielki majątek w wysokości 95 milionów dolarów.

Wniósł swoje role w różnych filmach, ale jego rola jako Jamesa Bonda dała mu mnóstwo sukcesów w jego koszyku. Jego rola Jamesa Bonda zaczęła się w 2006 roku od przeboju filmowego Casino Royale. Film zarobił wielką kolekcję 594 239 066 dolarów na całym świecie.

Jednocześnie nakręcił kolejne trzy masywne filmy kinowe Odrobina pocieszenia (2008) , Upadek nieba (2012) , oraz Widmo ( 2015), co przyniosło mu ogromną sławę i bogactwo. Z takim zawodowym zamożnością mieszka w wartej 8 milionów dolarów rezydencji w Londynie i cieszy się swoim bogatym życiem ze swoją obecną żoną i dziećmi.

Rozwiedziony z Danielem Craigiem? Wszystko o byłym mężu i dziecku

Fiona Loudon i Daniel Craig złożyli przysięgę ślubną w 1992 roku. Para ma wspaniałą córkę o imieniu Ella Craig, która urodziła się w tym samym roku w 1992 roku. Jej córka jest również aktorką i jest znana z Maneater (2017) oraz Trauma to wehikuł czasu (2018).

Związek pary w kolejce górskiej nie mógł utrzymać tornada losu. Rozstali się w przeciwnym kierunku po rozwodzie w 1994 roku. Ich córka Ella mieszka z matką Fioną w Londynie.

26-letnia córka pasterki Ella jest bardzo blisko swojego ojca. Została zauważona ze swoim ojcem Danielem w Nowym Jorku 3 kwietnia 2014 r. James Bond, który stoi na wysokości 1,77 metra (5' 10 cali) wyglądał na niższego niż jego córka, która ma oszałamiający wzrost. Duet ojciec-córka toczył poważną rozmowę podczas spaceru ulicami Nowego Jorku w 2014 roku.

Fionna prowadzi skromne życie ze swoją córką. Ella była jednym z czterech gości specjalnych, którzy wzięli udział w weselu ojca w czerwcu 2011 roku z zdrada aktorka Rachel Weisz. Daniel ma pasierba o imieniu Henry z Rachel z jej wcześniejszego związku z reżyserem Darrenem Aronofskym. Para jest szczęśliwym małżeństwem i ogłosiła, że ​​spodziewa się nowego dziecka 24 kwietnia 2018 r. zgodnie z E! Online.

Krótki życiorys

Brytyjska aktorka Fionna urodziła się w 1968 roku i według wiki ma obecnie 50 lat. Zachowała w odosobnieniu swoje dane urodzenia. Ma obywatelstwo angielskie i należy do rasy białej. Jako aktorka ma przyzwoity wzrost ze skromnymi figurami ciała. Obecnie mieszka z córką w Londynie.

Zalecane