blog

Flip Rodriguez Bio, wiek, prawdziwe imię, dziewczyna, randki, rodzina

Jest osobą z sylwetką wojownika i dzieciństwa walki, i ma inspirujący wzrost do sławy. Kiedy David „Flip” Rodriguez, lepiej znany jako Young Flip, brał udział w siedmiu sezonach Amerykańskiego Wojownika Ninja, ujawnił, że fakt, że był wykorzystywany seksualnie jako dziecko, był najsilniejszy z ludzi. Był także osobą emocjonalną, stał się dla wielu źródłem inspiracji do wzniesienia się ponad swoją przeszłość i straszne doświadczenia.

  Flip Rodriguez Bio, wiek, prawdziwe imię, dziewczyna, randki, rodzina

Powód, aby nosić kultową maskę

Flip Rodriguez czy Young Flip, niezależnie od tego, jak się nazywa, zawsze zadziwiał publiczność swoimi zapierającymi dech w piersiach wyczynami kaskaderskimi. Young Flip rywalizował w American Ninja Warrior od sezonu 3 do sezonu 9. Obnosił się z maską do sezonu 7. Ale kiedy ujawnił powód noszenia maski, nie tylko dał fanom powód do łez, ale także zainspirował wielu.

Nie przegap: Scott Pelley CBS Wiadomości, wynagrodzenie, wartość netto | Ile jest jego wart?

W 8. sezonie ujawnił, że był molestowany seksualnie, gdy był w wieku 9-15 lat przez nikogo innego jak swojego ojca. Po zdjęciu maski przyznał, że odnalazł swoje prawdziwe ja i nie może być szczęśliwszy, gdy inspiruje miliony. Powiedział też, że zdjęcie maski jest symbolem przyjęcia tego, kim jest i jest dumny z tego, kim się stał.

Młody Flip pracował w kilku głośnych filmach, takich jak Transformer, gdzie był kaskaderem dla Santiago Cabrery. Pracował także w Smartass, Mr. Mercedes, Baywatch, Transformers: The Last Knight, Star Trek Beyond i Scouts Guide to the Zombie Apocalypse, żeby wymienić tylko kilka.

Podziel się z dziewczyną!

Maestro kaskaderów chwycił wszelkie możliwe światła reflektorów, gdy zagrał w American Ninja Warrior. Silny, ale uroczy Flip ma ogromną rzeszę fanów, które są gotowe umrzeć za jego jedno spojrzenie.

Ale „Young Flip” znalazł swoją miłość w pięknej aktorce Angeline Appel. Zaczął się z nią spotykać w 2011 roku i opublikował wideo dla swojej dziewczyny z okazji ich pierwszej rocznicy w 2012 roku.

Zobacz też: Kacy Catanzaro żonaty , Mąż , Chłopak , Zerwać , Wartość netto

Para trzymała swój związek z dala od mediów, a zanim media przejęły kontrolę nad ich związkiem, rozstali się. Obecnie pracuje na obciążonej siłowni jako instruktor i wolny biegacz. Jego siłownia jest pełna ekscytujących funkcji, takich jak drabina z łososiem, podpory, wypaczona ściana i ścianki wspinaczkowe, aby trenować entuzjastów ninja.

Młody Flip ponownie znalazł swoją miłość!

Po rozstaniu Flip z Angelą zaczął spotykać się z Jamiem Rossem. Ich zdjęcie po raz pierwszy pojawiło się na Instagramie na początku września 2018 r., gdzie cieszyli się stojąc z boku gigantycznego kanionu wodospadu.

Duet delektował się urokami romantyzmu na molo Santa Monica w Santa Monica w Kalifornii we wrześniu 2018 roku. Na dużej podwójnie połączonej Colorado Avenue zawodnik Ninja Warrior wziął swoją damę w ramiona i podzielił się namiętnym pocałunkiem.

Niedawno, 11 października 2018 r., Young Flip przesłał zdjęcie, na którym pocałował Jamiego i napisał: „ Czy to może być nasz ostatni pierwszy pocałunek? Postawię na to. Jego nowa dziewczyna Jamie jest studentką USG i zapaloną wspinaczką.

Wykorzystywany seksualnie przez ojca!

Flip rozmawiał w wywiadzie dla TooFab pod koniec sezonu 8 z Amerykański wojownik ninja i odniósł się do historii kryjącej się za jego kultową maską. Ogłuszacz ujawnił, że jego ojciec wykorzystywał go seksualnie, gdy był w wieku od 9 do 15 lat. Jego maska ​​stała się tym, co ukrywało jego mroczną przeszłość i emocje.

Przeczytaj także: Danny Koker Wiki, żonaty, żona, dzieci, rodzina, wartość netto

Zawodnik Ninja Warrior był również dumny z dzieci, które otworzyły swoją historię o wykorzystywaniu po wysłuchaniu jego doświadczenia. Wobec młodzieży Flip stała się symbolem odwagi, która bez lęku może przyznać się do napaści seksualnej ze strony członków rodziny.

Krótkie biografie Flipa

Prawdziwe imię Flip Rodriguez to David Rodriguez, ale rozkwitło dzięki jego pseudonimowi scenicznemu lub ninja. Zawodnik Ninja Warrior wziął swój pierwszy oddech 4 maja 1989 roku w Miami w Stanach Zjednoczonych. „Young Flip” ma przyzwoity wzrost i ciało z doskonałym brzuchem.

Kaskader, który obecnie ma 29 lat, był wykorzystywany seksualnie przez ojca jako dziecko. Flip Rodriguez nie ujawnił wiele o swoich rodzicach i rodzinie, z wyjątkiem faktu, że jego ojciec molestował go seksualnie.

Zalecane