blog

Floriana Lima Żonaty, mąż, chłopak, kawaler, rodzina, wartość netto

Wspaniały wygląd, idealna budowa ciała i czarne włosy Floriana Limy bez wątpienia podbiły miliony serc. Jednak jej specjalności na tym się nie kończą, jest także aspirującą amerykańską aktorką, która oszołomiła publiczność swoim występem jako detektyw Maggie Sawyer w serialu CW „Supergirl”. dramat „Doktor mafii”.

 Floriana Lima Żonaty, mąż, chłopak, kawaler, rodzina, wartość netto

Kariera i postęp:

Po ukończeniu studiów Floriana Lima pracowała jako asystentka produkcji w NBC4 w Columbus w stanie Ohio. Potem zdecydowała się przenieść do Los Angeles, aby dać sobie więcej możliwości w karierze aktorskiej. Jej kariera w sektorze rozpoczęła się od małych ról w programach telewizyjnych, takich jak „Jak poznałem twoją matkę” i „Terminator”.

Oprócz tego pojawiła się jako regularna obsada w serialu komediowym „Biedny Paul”, a później w dramacie medycznym stacji Fox „The Mob Doctor”. Aktorka zagrała powracającą rolę w serialu NBC „Allegiance” i była regularną obsadą w „Rodzinie'. Zagrała także epizodycznie w dramacie akcji Foxa „Zabójcza broń' w 2016 roku. W tym samym roku była obsadzony jako Maggie Sawyer z „Supergirls” The CW.

Ile jest warta Floriana Limy?

Elegancka aktorka Floriana Lima pojawiła się w kilku uznanych programach telewizyjnych. Dzięki występom w programach, takich jak „Jak poznałem twoją matkę”, „House”, „In Plain Sight”, „CSI: Crime Scene Investigation”, była w stanie zdobyć ogromną sławę, a także lepszą fortunę. Chociaż aktorka nie ujawniła jeszcze swoich prawdziwych zarobków, spekulujemy, że musi cieszyć się pokaźną wartością netto w setkach tysięcy dolarów.

Dzielenie się pięknym związkiem z chłopakiem, Casey Affleck!

Lima spotyka się z Caseyem Affleckiem, amerykańskim aktorem i reżyserem od 2016 roku. Wiadomość o ich romantycznym romansie rozprzestrzeniła się po tym, jak para została przyłapana na zakładaniu palmtopa w weekend na plaży Malibu. Źródła podały również, że Lima i jej chłopak podzielili się pięknym pocałunkiem po tym, jak dotarli na plażę w październiku zeszłego roku.

Podobnie, ptaki miłości zostały zauważone, promieniujące słodkimi uczuciami do siebie na after party premierze „Manchester By the Sea” w Los Angeles. Teraz, gdy związek między parą staje się silniejszy, są większe szanse, że publiczność zobaczy ich ślub.

Podczas gdy dane Limy sugerują, że do czasu tego związku była samotna, Casey Affleck był wcześniej mężem Summer Phoenix przez dziesięć lat. Casey dzieli dwoje dzieci ze swoją byłą żoną, 12-letnią Indianą i Atticusem8.

Jej krótkie życiorys i rodzina:

Amerykańska aktorka Floriana Lima, lat 36, urodziła się 26 marca 1981 roku w Cincinnati, Ohio, Stany Zjednoczone. Ojciec Limy był pochodzenia włoskiego, a matka Iris, niemieckiego i angielskiego pochodzenia. Ma w rodzinie dwoje starszego rodzeństwa. Ukończyła studia w dziedzinie komunikacji na Uniwersytecie Stanowym Ohio. Należy do mieszanej grupy etnicznej i ma przyzwoitą wysokość 5 stóp i 3 cale.

Zalecane