blog

Fox News Lauren Blanchard Wiki, wiek, żonaty, mąż, rodzina

Krajowy korespondent Fox News, Lauren Blanchard, wniósł wkład w dziedzinie Broadcast Media. W swojej karierze dziennikarskiej ugruntowała także American Presidential Campaign 2016. W swoich artykułach w Fox News opisuje głównie rozmowy dyplomatyczne wokół Białego Domu oraz kwitnący biznes w centrali.

  Fox News' Lauren Blanchard Wiki, Age, Married, Husband, Family

Jak Lauren pozyskała Net Worth?

Lauren Blanchard zdobyła głównie swoją wartość netto dzięki karierze amerykańskiej dziennikarki. Według paysa.com korespondent pracujący w Fox News otrzymuje średnio 102.080 USD. Ich pensja waha się od 93,653 USD do 109 739 USD, a najwyższe zarobki przekraczają 117 854 USD, w tym premię, kapitał własny i dodatkowe płatności. Lauren, która pracuje jako korespondent Fox News od sierpnia 2016 r., prawdopodobnie zarabia powyżej średniej.

Lauren pierwszy raz internowana przez dwa lata w LindyLazar Communications LLC we wrześniu 2007, gdzie zdobyła doświadczenie dziennikarskie. W lipcu 2010 przeniosła się do WOIO/WUAB i ukończyła staż w Newsroomie. Została następnie wybrana na kierownika domu w dniu Bractwo Zeta Tau Alfa przez radę funkcjonariuszy krajowych w październiku 2009 r. Następnie rozpoczęła studia na Uniwersytecie Michigan, gdzie studiowała komunikację, a także pracowała jako asystentka biurowa.

Nie chcesz przegapić: Bree Smith Wiki, Wiek, Mąż, Dziecko | Aktualności Kanał 5 Meteorolog

Lauren wreszcie dokonała przełomu we wrześniu 2009 roku z WOLV-TV, gdzie pracowała jako kotwica/producent. Następnie w czerwcu 2012 roku oficjalnie dołączyła do Fox News Channel, gdzie początkowo pracowała jako asystentka przy biurku. We wrześniu 2012 roku Lauren została asystentką produkcji w Fox News Sunday i zaczęła koordynować i produkować hity FNC w obszarze metropolitalnym Waszyngtonu. Dzięki swojej ciężkiej pracy i zaangażowaniu w sierpniu 2013 r. została awansowana na młodszego reportera przez Fox News. Po dwóch latach pracy jako młodsza reporterka w stanie Iowa, Lauren przeniosła się do Waszyngtonu.

Spotkanie z mężem, które wyobraża sobie Lauren

Wiele pań marzy o romantycznym spotkaniu z bliskimi i korespondentką Fox News Ashley Killough, producentka kongresowa CNN, ma piękną wyobraźnię, którą może podzielić się na ten temat. 16 czerwca 2015 r. Ashley podzieliła się tweetem o swoich doświadczeniach ze spotkania w locie, podczas którego dwie gołąbki spotkały się po raz pierwszy podczas romantycznego spotkania. Producent CNN wiedział, że bez wątpienia pewnego dnia pozostawią po sobie małżeńskie życie.

Lauren wyobraża sobie również spotkanie z nieznajomym w samolocie i zakochanie się w nim od pierwszego wejrzenia. Między gorącymi iskrami dwojga ludzi może być całkiem romantyczne, aby rozwinąć między sobą niezgłębioną więź. Na poparcie tweeta Ashley amerykańska dziennikarka zapewniła również, że wyobraża sobie spotkanie z ukochanym mężem w taki sposób.

Cóż, to było cudowne spotkanie w samolocie między dwoma przeznaczonymi. Jaka może być najsłodsza chwila poza tym? Chociaż Ashley jest również fanką takiego potencjału, po raz kolejny zdefiniowała swoje doświadczenie lotu ze spotkania słodkich kochanków i powiedziała, że ​​nie było między nimi żadnych niezręcznych chwil. Krajowa korespondentka Fox News, Lauren zapewniła swojej przyjaciółce z CNN, że z pewnością da jej znać, jeśli takie spotkanie zdarzy się w jej życiu.

Pomimo swojej silnej wyobraźni, Lauren dzieli się głównie tweetami dotyczącymi amerykańskiego Super Bowl i amerykańskiej polityki. Natomiast na swoim Instagramie publikuje różne zdjęcia, na których odwiedza różne miejsca i cieszy się wakacjami. W maju 2018 roku amerykańska dziennikarka pojechała do zamku Highclere w Anglii i cieszyła się wakacjami.

Przeczytaj o osobowości YouTube: Jesień Calabrese Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Dzieci, Wartość netto, Wzrost

Poza wakacyjnymi rozmowami i zdjęciami związanymi z karierą pozostała mamą, jeśli chodzi o jej romantyczny związek. Podczas gdy większość pań uwielbia umawiać się na randkę w walentynki i udostępniać zdjęcie swoim bliskim na portalach społecznościowych, wolała spędzać czas w mediach społecznościowych, tweetując śmieszne posty. W Walentynki 2013 napisała na Twitterze życzenia jej fani to Happy Valentine i sarkastycznie wskazywali na samotne kobiety.

W sierpniu 2018, piękna dama w średnim wieku, Lauren, podobno jest niezamężna.

Życie rodzinne Lauren Blanchard

Lauren ma brata, który jest absolwentem Army Ranger i utrzymuje zdrową więź z rodzicami.

Odwieczna miłość Lauren do rodziny jest widoczna w jej postach w mediach społecznościowych. Z okazji Dnia Matki 2016 zrobiła zdjęcie swojej uroczej mamie i serdecznie jej życzyła. Wolała też nazywać matkę najlepszą przyjaciółką. Jej ojciec jest wielkim fanem futbolu amerykańskiego. Od urodzenia jej tata dbał o to, aby jej bracia i ona poznali futbol był najważniejszą grą.

Jej rodzina świętowała „Dzień Dziękczynienia” w 2016 roku, ucztując mięso strusia. 24 listopada 2016 r. Lauren złożyła na swoim Twitterze życzenia „Dziękujemy podarunkom” i opublikowała swoje rodzinne zdjęcie.

Lauren Blanchard świętuje „Dzień Dziękczynienia” w listopadzie 2016 r. wraz z rodziną (Zdjęcie: Twitter)

Ponadto w dniu 25 grudnia 2017 r. korespondent prasowy Fox News życzyła „Wesołych Świąt” wszystkim swoim obserwatorom na Twitterze. Rozkoszowała się świętami Bożego Narodzenia z bratem i rodzicami i wyraziła szczęście na ten chwalebny dzień.

Zobacz o kobiecie, która poślubiła kamień: Tracey Emin Wiki, Żonaty, Wolny, Net Worth, Teraz

Krótki życiorys

Lauren Blanchard, która jest krajowym korespondentem Fox News w Waszyngtonie, obchodzi swoje urodziny 12 października. Stoi na przyzwoitym wzroście i należy do rasy kaukaskiej. Zgodnie z wiki, w 2012 roku ukończyła Bachelor of Science and Communication na University of Michigan.

Zalecane