blog

Frances Rivera Wiki, żonaty, mąż, chłopak, w ciąży i wynagrodzenie

Znana jako dziennikarka i prezenterka telewizyjna, Frances Rivera pracowała jako reporterka telewizyjna i prowadząca dla bostońskiego oddziału NBC WHDH. Urzekającym głosem i nieskazitelnym tonem prezentacji nawiązuje także do przyciągania publiczności swoimi uroczymi i pięknymi twarzami. Filipińsko-amerykańska osobowość medialna, Frances współprowadzi w MSNBC Live. Poza tym pracowała także poza kamerą w programie CBS News The Morning Show.

  Frances Rivera Wiki, żonaty, mąż, chłopak, w ciąży i wynagrodzenie

Filipińsko-amerykańska osobowość medialna, Frances współprowadzi w MSNBC Live. Poza tym pracowała przed kamerą w CBS News Poranne przedstawienie.

Razem z mężem przez dwie dekady; Ma dwoje dzieci!

Osobowość medialna Frances Rivera cieszy się swoim stylem życia ze swoim mężem, Stuartem Fraassem i obejmuje dwoje dzieci razem.

Na początku 1998 roku nawiązuje romantyczną randkę ze swoim chłopakiem, Stuartem. Po pięciu latach romansów duet miłosny zawiązał święty węzeł i wziął ślub 29 maja 2003 roku. Poświęcili jednak trochę czasu, aby rozpocząć życie rodzinne, dzieląc dzieci.

Po siedmiu latach wspólnoty Frances Rivera zaszła w ciążę z dzieckiem. Później ona i jej mąż zostali pobłogosławieni pierwszym pakietem radości, córeczką o imieniu Tessa w 2010 roku.

Możesz polubić: Tim Norman Wiki, wartość netto, związek

Dwa lata później, w 2012 roku, rodzina tria dodała kolejnego członka, małego chłopca Laz Conrad River. Oboje ich dzieci, syn i córka mają teraz odpowiednio sześć i osiem lat.

Poza tym zakochane ptaki przekroczyły swój związek małżeński o 15 lat pięknych wspomnień. Aby uczcić rocznicę ślubu, Frances podzieliła się zdjęciami bramek pary, zrobionymi podczas świętowania ich 15. rocznicy w Le Bilboquet Sag Harbor 29 maja 2018 r.

Obecnie Frances i jej małżonek oraz , Stuart mieszkają razem ze swoimi dziećmi w Hudson w New Jersey.

Ciekawe: Cody Ko Wiki, wiek, wzrost, dziewczyna, randki, wesoły, romans, rodzina

Wartość netto i płace:

Frances ma szacowany majątek na 3 miliony dolarów. Po ukończeniu studiów wróciła do USA i natychmiast dołączyła do filii CBS KWTV, a później dołączyła do filii NBC KFDX.

Kobieta służyła także poza kamerą w programie CBS News „The Morning Show” i relacjonowała kampanię prezydencką w 1996 roku, a także pracowała jako współprowadząca i dziennikarka w programie PBS „Azjatycka Ameryka”.

Frances dołączyła do WHDH-TV w Bostonie w 2001 roku, a później w 2006 roku awansowała na stanowisko prezentera wiadomości. Rivera opuścił WHDH w 2011 roku i przystąpił do WPIX Pix11; jednak teraz pracuje w MSNBC jako współprowadząca i prezenterka wiadomości.

Dowiedz się więcej: Andrew Kreisberg Żonaty, żona, dziewczyna, wesoły, wartość netto, wzrost

Bio, Wiki i fakty:

Frances urodziła się w azjatyckim kraju na Filipinach 4 września 1970 roku, jednak jej rodzice przenieśli się do Teksasu, gdy miała tam lat z dwoma braćmi Andre i Marc. Jej rodzina przeniosła się i osiedliła w Teksasie, ale ojciec odesłał ją z powrotem na Filipiny na studia, podczas gdy ona skończyła studia na Uniwersytecie Filipin, ale ma obywatelstwo amerykańskie.

Stoi na idealnej wysokości 5 stóp 6 cali i ponad 66 kg ciężarów. Ma atrakcyjne ciało o idealnej sylwetce o szczupłej sylwetce.

Zalecane