blog

Francesca Capaldi Wiki: chłopak, rodzice, wartość netto

Amerykańska aktorka telewizyjna Francesca Capaldi jest najbardziej znana z roli Chloe James w serialu komediowym Pies z blogiem z 2015 roku. Wystąpiła również w roli Jessie Taylor w filmie niezależnym 3 Day Test z 2012 roku. Jest również znana z tego, że wystąpiła w odcinku „The Magicians Code” w popularnym sitcomie How I Met Your Mother w 2012 roku.

 Francesca Capaldi Wiki: chłopak, rodzice, wartość netto Jak poznałem twoją matkę w 2012 roku.

Jaka jest wartość netto Franceski Capaldi?

Francesca zebrała większość swojej wartości netto ze swojej kariery aktorskiej od 2011 roku. Zebrała fortunę, grając rolę Alexa Bragova w filmie Aventure z 2017 roku Max 2: Bohater Białego Domu . Zarabia również na swoim kanale YouTube o nazwie Francesca Capaldi od 2015 roku.

Zaczęła grać od dziecka. Zagrała tę postać, jeśli Chloe James w Pies z blogiem w 2015 roku i zarobił kolosalną kwotę. Zwiększyła też swoje dochody po pojawieniu się w Test 3-dniowy w 2012.

Życie rodzinne; Życzy wspierających rodziców z okazji urodzin

Francesca jest jedynym dzieckiem swoich rodziców, Anthony'ego C. Capaldiego i Giny Marie (Angelucci). Jej ojciec ma włoskie pochodzenie, podczas gdy jej matka ma w połowie włoskie, a w połowie brytyjskie pochodzenie. Tak więc należy do mieszanego pochodzenia etnicznego (włosko-brytyjskiego).

Jej dziadkami są Benito F. Capaldi, a Rosina Giusti i jej babcia pochodziły z Assergi w Abruzji we Włoszech. Dziadkiem Franceski ze strony matki był Nicholas Vincent Angelucci urodzony w Pensylwanii. Nicholas był synem Camillo Angelucci i Mary Gargaro.

Francesca często udostępnia zdjęcia swoich rodziców. Udostępniła post urodzinowy od swojego ojca, Anthony'ego, 22 kwietnia 2018 r. i życzyła ojcu wspaniałego roku. Aktorka złożyła również życzenia swojej mamie z okazji jej urodzin 30 czerwca 2018 roku.

Francesca Capaldi z mamą Giną Marie 30 czerwca 2018 r. (zdjęcie: Instagram)

Francesca podziękowała matce za wsparcie i dodała, że ​​zasługuje na świat i nie tylko.

Aktywny na Instagramie; Czy ona ma chłopaka?

The Pies z blogiem sławna aktorka aktorka jest sensacją na Instagramie i ma 1,2 miliona obserwujących na swoim koncie na Instagramie. Ale niewiele wiadomo o jej randkowym życiu.

Obnosiła się z pięknym różowym strojem zaprojektowanym przez Ooh La La Couture na Walentynki. Udostępniła zdjęcie 1 lutego 2015 roku i wyglądała oszałamiająco. Ale 14-latek nie umawia się jeszcze z chłopakiem.

26 maja 2018 roku ogłosiła, że ​​ukończyła szkołę średnią i oficjalnie jest na pierwszym roku studiów. Może więc być zajęta edukacją i nie ma czasu na romans.

Krótki życiorys

Francesca Capaldi urodziła się 8 czerwca 2004 r. w San Diego w Kalifornii zgodnie z wiki. Stoi na wysokości 1,45 m (4’ 9”).

Zagrała w Pies z blogiem ale nie posiada jeszcze zwierzaka. Sama jednak opisuje siebie jako miłośniczkę zwierząt. 19 września 2017 zamieściła zdjęcie z psem z zestawów Maks. 2.

Zalecane