blog

Francesco Carrozzini Wiki, Ojciec, Dziewczyna, Ślub, Wartość netto

Dżentelmen jest zawsze zakorzeniony w swoich społecznych normach i wartościach, jak Francesco Carrozzini, który poślubił swoją żonę Bee Shaffer po raz drugi w obecności przyjaciół i rodziny w swoim rodzinnym mieście. Jest włoskim fotografem i reżyserem znanym z charyzmatycznej pracy przy teledyskach, takich jak Jealous Beyonce i I Lied Nicki Minaj. Jest również znany jako syn redaktora naczelnego Vogue Italia, Francy Sozzani.

  Francesco Carrozzini Wiki, Ojciec, Dziewczyna, Ślub, Wartość netto

Jest włoskim fotografem i reżyserem znanym z charyzmatycznej pracy przy teledyskach, takich jak Beyonce’s Zazdrosny i Nicki Minaj Kłamałem. Jest również znany jako syn późnego Vogue Włochy Redaktor naczelny, Franca Sozzani.

Piękna żona, drugi ślub w rodzinnym mieście

Włoski fotograf podzielił się ślubami z Pszczoła Shaffer w swoim rodzinnym mieście Portofino we Włoszech w lipcu 2018 r. Powiedział „I Do” ze swoją dziewczyną, która została żoną Bee Shaffer po raz drugi przed przyjaciółmi i członkami rodziny. Jego ciotka Carla Sozzani była również obecna w pomyślnej ceremonii.

Francesco poślubia swoją żonę Bee po raz drugi we Włoszech (fot. people.com)

Panna młoda była widziana w pięknym stroju z koronkowej sukni w kolorze kości słoniowej z dekoltem w szpic i spódnicy do herbaty z dopasowanym welonem. Pan młody ubrany był w granatowy garnitur z brązowymi mokasynami.

Nie przegap: Georgia May Foote Wiki: Wiek, małżeństwo, rodzina i więcej szczegółów

Jego żona oficjalnie zmieniła nazwę swojego konta na Instagramie Bee Shaffer na Bee Carrozzini. Para była widziana na pierwszym selfie jako małżeństwo w kanale Instagram opublikowanym przez Bee.

Na czarno-białym zdjęciu nowożeńcy wyglądali uroczo. Francesco objął swoją partnerkę ramionami i pocałował ją w czoło. Bee niedawno opublikowała na swoim koncie Instagram 10 września 2018 r. kolejny film z okazji urodzin Francesco w 2016 r. Opisała, że ​​świętowanie zdjęć było tylko wypadem.

Czytaj: Rupert Evans Żonaty, wesoły, Dziewczyna, Randki

Byli wcześniej małżeństwem 7 ten Lipiec 2018 w domu teściowej w Mastic na Long Island. Ich pierwszy ślub był dyskretny i pozbawiony relacji medialnych. Mówi się, że gołąbki umawiają się na randki po tym, jak wzięła udział w pokazie filmu dokumentalnego o jego matce ” Francja: Chaos i kreacja”. Wzięli swój romans na wyższy poziom, zaręczając się w marcu 2017 roku.

Tajemniczy ojciec, matka umiera w wieku 66 lat

Francesco Carrozzini pozostawał w dalekim związku z ojcem. Nie wyjawił szczegółowo swojego taty. Jego tajemniczy ojciec był byłym członkiem Club Med i dyrektorem ds. reklamy. Jego ojciec był obecny w jego życiu tylko po to, by go wspierać i prowadzić.

Jak podaje The New York Times, jego ojciec był w związku z matką Francą Sozzani, gdy był jeszcze żonaty z inną kobietą. Jego matka, włoska dziennikarka, nie mogła wówczas ujawnić koleżance szczegółów dotyczących ojca jej dziecka ze względu na jego obecny stan cywilny.

Złożyła przysięgę małżeńską ze swoim tajemniczym partnerem w 1970 roku. Ale ich partnerstwo stało się zmienne w krótkim czasie i rozwiedli się po trzech miesiącach. Francesco miał zaledwie cztery lata, kiedy jego rodzice się rozstali. Swój ostatni oddech wypuściła 22 grudnia 2016 r. w wieku 66 lat po przebytej długotrwałej chorobie.

Wiedz również: Jasmine Guy Net Worth 2018, Rodzice, Mąż, Córka

Ile jest wart netto Francesco Carrozziniego?

Francesco czerpie swój majątek z zawodu fotografa i reżysera. Zebrał fortunę, reżyserując teledyski dla artystów takich jak Jay-Z, Beyonce i Lenny Kravitz. Zarobił także 500 000 dolarów, sprzedając swój dom w Beverly Hills.

Rozkwitł w swojej karierze w wieku 19 lat, jeszcze na studiach. W tym czasie wyreżyserował promo dla włoskiego MTV. Reżyserował także reklamy dla renomowanych marek, takich jak Jabłko oraz Placet . Włoski reżyser zadebiutował w 2016 roku filmem dokumentalnym swojej zmarłej matki: Francja: Chaos i kreacja. Jego mama była ikoną mody, a doroczna nagroda Franca Sozzani ku pamięci jej matki została wręczona amerykańsko-meksykańskiej aktorce Salmanowi Hayekowi w Wenecji 1 września 2018 roku. Francesco miał okazję uhonorować tę Desperat aktorka, którą wcześniej wygrała Bezpieczny aktorka, Julianne Moore.

Oprócz aktorstwa, Francesco wyreżyserował film krótkometrażowy z 2018 roku pt Moda rentgenowska . Jego film rzeczywistości wirtualnej przedstawia „surową rzeczywistość” wpływu mody na cele rozwoju równowagi w środowisku, w tym zmiany pogody. Niektóre z jego osiągnięć filmograficznych obejmują: Nie mrugnij, Wierszalin oraz 1937.

Możesz także zobaczyć: Nikohl Boosheri Urodziny, wzrost, pochodzenie etniczne – wszystko, co musisz wiedzieć

Włoski fotograf również odniósł korzyści, sprzedając swój dom w Beverly Hills za 5,9 mln dol HATCHBEAUTY współzałożyciel, Ben Bennett. Luksusowy dom został zaprojektowany przez Marshalla Lewisa i znajduje się na 3,8 akrach ziemi. Francesco początkowo kupił nieruchomość w 2015 roku za 5,4 miliona dolarów.

Krótki życiorys

Francesco Carrozzini urodził się 9 września 1982 roku w Monzy. Włochy. Zgodnie z wiki ma narodowość włoską i należy do rasy kaukaskiej. W 1999 roku studiował na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles, gdzie studiował filmy. Później studiował filozofię na Uniwersytecie w Mediolanie. Włoski fotograf spędza czas w Los Angeles i Nowym Jorku.

Zalecane