blog

Frank Bruni Gay, żonaty, mąż, partner, NYT, wynagrodzenie, wzrost

Znany ze swojej szczerej natury i ostrych komentarzy, Frank Bruni nie zapomina o przykuwaniu uwagi swoimi pismami dotyczącymi Donalda Trumpa i kwestii seksualnych. Frank jest amerykańskim dziennikarzem i pisarzem, który został ogłoszony pierwszym felietonistą z otwartymi ramionami dla gejów w New York Times. Napisał trzy książki poruszające różne spektrum społeczne i był głównym krytykiem restauracji i krytykiem filmowym.

 Frank Bruni Gay, żonaty, mąż, partner, NYT, wynagrodzenie, wzrost

Kariera i postęp:

Frank Bruni rozpoczął karierę dziennikarską jako pracownik New York Post i przeniósł się do Detroit Free Press. Spędził kilka lat jako krytyk filmowy i obszernie pisał o problemach gejowskich i AIDS. Dołączył do The New York Times jako reporter metropolitalny w 1995 roku i często pisał dla Sunday Arts i The Times's Sunday Magazine.

Ponadto jest autorem trzech najlepiej sprzedających się książek zatytułowanych „Born Round”, „Gdzie idziesz, nie kim będziesz” i „Ambling into History”. Zrobił również obszerne relacje na temat religii i jest współautorem „Ewangelii wstydu: dzieci, wykorzystywanie seksualne i Kościół katolicki” z Elinor Burkett. Dziennikarz relacjonował Capitol Hill and Congress w 1998 r. i w pełnym wymiarze czasu relacjonował kampanię prezydencką George'a W. Busha w 1999 r.

Podobnie, Frank również wykorzystał swoją karierę jako nadawca i komentował programy telewizyjne w MSNBC i CNN. Wystąpił jako gościnny sędzia w Top Chef oraz w filmie „Julie and Julia”. Został mianowany felietonistą NYT w czerwcu 2011 roku i obecnie pisze o prawach gejów, polityce i kulturze popularnej.

Ile jest wart Franka?

Wybitny dziennikarz Frank Bruni spędził w branży dziennikarskiej prawie trzy dekady. Pisał o różnych gatunkach, takich jak recenzje filmów, recenzje restauracji, seksualność, religia, polityka i tak dalej. Bruni pracował w kilku renomowanych mediach, w tym w New York Times, CNN i MNSBC. Pensja, którą zarabia na tych pracach i zarobki z jego najlepiej sprzedających się książek, musiały umożliwić dziennikarzowi zebranie wspaniałej wartości netto w tysiącach.

Czy Frank ma partnera?

Frank Bruni jest znany ze swojej ekstrawertycznej natury i nieustraszonych opinii. Jako osoba otwarcie homoseksualna, wyraża w artykułach każde ze swoich uczuć i doświadczeń. W jednym ze swoich pism zatytułowanym „Podróż ojca” wyznał, że odnalazł ogromny spokój po przedstawieniu swojego partnera Toma swoim przyjaciołom w klubie golfowym.

Poza tym dziennikarz w poście na Twitterze często wspomina o swoim partnerze, ale żadne z nich nie zawiera zdjęć ukochanej. Poza tym nie otworzył jeszcze ust na temat małżeństwa i cieszenia się właściwym związkiem mąż-żona. Zwolennicy Franka najwyraźniej nie mogą się doczekać, aż przystojniak nawiąże formalną więź i przedstawi swojego partnera.

Jego krótka biografia:

Frank Anthony Bruni urodził się 31 października 1964 r. w White Plains w stanie Nowy Jork w Stanach Zjednoczonych jako wspierający rodziców. Uzyskał Phi Beta Kappa na Uniwersytecie Północnej Karoliny w 1986 roku. Ukończył studia magisterskie na Graduate School of Journalism na Columbia University. Dziennikarz ma regularny wzrost, co podkreśla jego osobowość.

Zalecane