blog

Frank Fritz Wiki, wiek, żonaty, żona, wesoły, rodzina, wartość netto, wzrost

Recykler widzi prawdziwą wartość wszystkiego. Ten człowiek od najmłodszych lat widział rzeczywistą wartość rzeczy i zbierał rzeczy ze śmieci sąsiada. Frank Fritz nazywa siebie nowoczesnym recyklerem i sprzedaje swoją kolekcję antyków w swoim sklepie i na stronie internetowej. Stał się osobą publiczną, kiedy prowadził program American Pickers obok Mike'a Wolfe'a i Danielle Colby.

  Frank Fritz Wiki, wiek, żonaty, żona, wesoły, rodzina, wartość netto, wzrost

Wartość netto i kariera Franka

Gwiazda reality show zarobił pierwsze pieniądze, sprzedając przedmiot za 475 USD po zakupie za 15 USD. Ten zysk sprawił, że jego zainteresowanie tą dziedziną jeszcze bardziej wzrosło. Teraz zgromadził kolosalną wartość netto w wysokości 4 milionów dolarów. Tylko w ciągu roku zarabia pół miliona dolarów.

W młodości miał hobby kolekcjonowania antyków i śmieci. Później zrobił z tego karierę. W swojej wczesnej karierze przez 25 lat pracował jako inspektor BHP, ale ta pasja do kolekcjonowania nigdy nie wygasła.

Odkryj to: Dr Rick Rigsby Wiki, żona, Net Worth

Kiedy dwoje najlepszych przyjaciół przychodzi ze wspólną pasją, staje się to niczym innym jak perfekcją. To samo stało się z Mike'iem i Frankiem, kiedy zostali przedsiębiorcami wśród kolekcjonerów. Frank wraz z Mikem Wolfe założył Antique Archeology. Kolekcjoner sprzedaje swoje znaleziska w swoim sklepie i na stronie internetowej. Razem z Mikem Wolfe prowadzą American Pickers, który jest opartym na rzeczywistości serialem telewizyjnym na kanale History. Premiera spektaklu 18 ten Styczeń 2010.

Frank przedstawia się jako współczesny recykler i interesuje się starymi rowerami, zabawkami, samochodami oraz wszystkim, co stare i niezwykłe. Ma taką obsesję w szczególności na punkcie starych rowerów, że jego przyjaciel Mike musi interweniować, aby powstrzymać go przed zakupem kolejnego starego roweru.

Kiedy Hillary Manser był oszołomiony śmiercią swojego wuja, Richard Roy, Frank i Mike postanowili poświęcić część swojego programu w jego hołdzie. W styczniu 2016 roku American Pickers zaprezentowało zapierające dech w piersiach kolekcje samochodów, łyżew i rowerów Roya.

Gay plotka kompletne oszustwo !!! Jego partner

Relacje Franka z jego partnerem i przyjacielem Mikem stały się tematem publicznej debaty, gdy plotka o ich homoseksualizmie rozpędziła się jak pożar.

Nie ma jednak dokładnych informacji na temat jego romantycznej więzi z Jodi i tajemnicą jest, czy para nadal jest razem, czy też się rozstali. Jednak posty Franka w mediach społecznościowych ilustrują jego związek z inną kobietą, Diane.

Również Czytać: Kayvan Novak Żona, wesoły, żonaty

Zażyłość ze swoim partnerem, Diane, obnosi się w mediach społecznościowych za pośrednictwem kilku postów i zdjęć. W styczniu 2015 r udostępnił zdjęcie swojego partnera z podpisem: „Moja dziewczyna pokazuje prototyp koszulki, którą możemy drukować. Jak myślisz? Kto jest gotowy kupić sprzęt Born To Bundle?” co przedstawia, że ​​od kilku lat spotyka się z Diane.

Podobnie para towarzyszyła sobie podczas imprezy Sturgis 2015, którą Frank ujawnił na swoim profilu na Facebooku. Podobnie gołąbki zostały zauważone w Buffalo Chip w sierpniu 2015, gdzie miały najlepszy moment.

Frank Fritz i jego partnerka Diane w Buffalo Chip w 2015 r. (Zdjęcie: Facebook Franka)

Obecnie Frank i Diane prowadzą razem szczęśliwe życie. Diane ma córkę o imieniu Paige i jest także kochającą babcią.

Zobacz też: Robbie Wolfe Wiki, wiek, żonaty, żona, rodzina, wartość netto

Krótki życiorys i Wiki

Frank Fritz urodził się jako Amerykanin 15 grudnia 1962 r., co czyni go w wieku 56 lat i obecnie mieszka w Davenport w stanie Iowa w Stanach Zjednoczonych. Mężczyzna ma przyzwoitą wysokość 5 stóp i 5 cali w porównaniu z jego dużym kształtem ciała. Frank należy do rasy białej i ma obywatelstwo amerykańskie. Stary pasjonat rowerów, który kształcił się w Bettiendorf High School w Bettendorf w stanie Iowa, ma bogatą kolekcję rowerów i traktuje ich jak rodzinę i jeszcze bardziej cieszy się z poszerzania grupy.

Według źródeł wiki walczy on z trwającą całe życie chorobą Leśniowskiego-Crohna, która jest nieswoistym zapaleniem jelit, i porównał swoją chorobę z kaczką i powiedział, że kaczka wydaje się spokojna na powierzchni, ale zawsze wiosłuje pod nią, a Crohn jest prawie to samo.

Zalecane