blog

Frank Luntz Żonaty, Żona, wesoły, Dom, Wartość netto, Trump, Fox News

Wspaniały, ale poważny, jeśli chodzi o swoją karierę jako konsultant polityczny, ankieter i strateg Partii Republikańskiej, Frank Luntz, jest czołowym idealistą z planem, aby rzeczy się wydarzyły. Jest uznawany za jeden z czterech czołowych umysłów badawczych w kraju i jest powszechnie znany ze swojego rażącego komentarza na temat prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki. Jest także autorem dwóch najlepiej sprzedających się książek w Nowym Jorku, które przebijają się przez jego karierę.

 Frank Luntz Żonaty, Żona, wesoły, Dom, Wartość netto, Trump, Fox News

Kariera i postęp:

Po raz pierwszy pojawił się jako konsultant lub członek panelu w kilku telewizyjnych programach informacyjnych, takich jak „Hannity”, „Good Morning America”, „Meet the Press” i wielu innych. Był również adiunktem na Uniwersytecie Pensylwanii od 1989 do 1996 roku i wykładał również na George Washington University i Harvard University. W 2007 roku został autorem bestsellera New York Times, w tym nakręcił kolejną książkę w 2011 roku.

Zasłynął wywiadem dotyczącym terminów wyborów w 2016 roku na temat obecnego prezydenta Donalda Trumpa. Powiedział, że prezydent Trump miał najgorszą kampanię, jaką kiedykolwiek widział w swoim życiu zawodowym. Ostatnio pracował jako komentator i analityk Fox News, a jego obecna firma Luntz Global, LLC, specjalizuje się w tworzeniu wiadomości i zarządzaniu wizerunkiem dla klientów komercyjnych i politycznych.

Ile jest jego wartość netto?

Jest dalej z wartością netto 15 milionów dolarów, a jego popularność ostatnio rośnie, na której nie poprzestał. Ma dom kosztujący około 6,25 miliona dolarów, który został zbudowany ze wszystkimi udogodnieniami. Pomagając w finansach, które napisał, przeprowadził, nadzorował ponad 2000 krytyków, testy reklam, sesje telefoniczne i grupy fokusowe w 24 krajach i czterech kontynentach w ciągu ostatnich dziesięciu lat. W 2010 roku otrzymał także nagrodę PolitiFact 'Kłamstwo Roku'.

Czy Frank jest gejem i randkuje?

W rzeczywistości jest gejem, jak wprost stwierdza, i jest z tego najbardziej dumny. Może w tej chwili nie umawia się na randki, ale bardzo dobrze opiekuje się dziećmi następnych pokoleń. Głównie skupiony na pracy Frank rzadko mówi o swoim życiu osobistym w branży medialnej i ogranicza posty do minimum. Nawet ze swoim przyjacielem, fanami i członkami rodziny na swojej stronie społecznościowej nie wypowiadał się do tej pory na temat swojego dogłębnego życia osobistego.

Nie jest też żonaty, a więc nigdy się nie rozwiódł, a ponieważ jest gejem, może nie mieć żony. Obecnie wciąż skupiony na swoim zawodzie, nie spotyka się z nikim samotnym i nie znalazł jeszcze idealnego partnera na męża.

Krótki życiorys:

Urodzony 23 lutego 1962, dorastał w West Hartford, Connecticut; jego rodzicami byli Phyllys i Lester Luntz. Frank nie ma rodzeństwa ze strony rodziny. Ma białe pochodzenie etniczne i narodowość amerykańską o średnim wzroście. Posiada również doktorat z polityki uzyskany na Uniwersytecie Oksfordzkim.

Zalecane