blog

Fuzz Townshend Wiki, Żonaty, Żona, Dzieci, Rodzina, Wzrost, Wartość netto

Jeśli szukasz kogoś z udaną karierą i uroczym życiem rodzinnym, powinieneś rzucić okiem na Fuzz Townshend. Podczas gdy wiele celebrytów próbuje wspinać się po szczeblach kariery, nie skupiając się na swoich osobistych aspektach, brytyjski perkusista i ekspert w dziedzinie motoryzacji Townshend zdołał zapewnić wystarczająco dużo czasu swojej żonie i dzieciom, niezależnie od napiętego harmonogramu. Jest znany z prowadzenia reality show „Car SOS”,

 Fuzz Townshend Wiki, Żonaty, Żona, Dzieci, Rodzina, Wzrost, Wartość netto

Kariera i postęp:

Fuzz Townshend pobierał lekcje u lokalnego muzyka jazzowego Ala Reeda i zadebiutował na scenie w wieku dwunastu lat. Brytyjski perkusista grał na perkusji w zespołach „General Public”, „Pop Will Eat Itself” i „The Beat”. Swój pierwszy solowy album „Far” wydał w 1999 roku, po wydaniu albumu zatytułowanego w 2002 roku.

Poza karierą muzyczną jest także dziennikarzem motoryzacyjnym i pracował przy autobusach w „garażu Dudley” PTE. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w garażowaniu został zaproszony do poprowadzenia programu „Car SOS”, który jest emitowany na kanale National Geographic Channel/Fox, a program wszedł w trzeci sezon w 2015 roku. Wcześniej był redaktorem w „Practical Classics”. ”, a później został ambasadorem „Carole Nash Classic Car Insurance”.

Ile jest warte Fuzza Townshenda?

Muzyk, Fuzz Townshend, z karierą perkusisty i gospodarza reality show, musi zarabiać przyzwoitą pensję. Ponadto jego współpraca z zespołem „The Beat” i praca na reality show, w tym „Car SOS”, pomogły mu zwiększyć jego fortunę ekonomiczną. Według źródła, Townshend zdobył znaczną wartość netto w wysokości 5 milionów dolarów.

Fuzz Townshend ma piękną rodzinę:

Mając wyjątkową karierę z jednej strony, Fuzz Townshend ma szczęśliwą rodzinę z drugiej strony. Gospodarz reality show jest żonaty ze swoją piękną żoną Cressida Townshend, ale jak dotąd nie ujawnił dat dotyczących ich związku. Para ma troje dzieci razem; Honor (19), Oscar (15) i Johnny, którzy zacieśniają ich więź.

Gospodarz często pokazuje w mediach społecznościowych swój związek z małżonkiem i dziećmi i promieniuje do nich ogromną miłością. Chociaż podczas wywiadów decyduje się milczeć na temat swojej rodziny, jego media społecznościowe sugerują, że jest niesamowitym ojcem, który ogląda swój własny program „Car SOS” ze swoimi dziećmi.

Jego krótka biografia:

Według niektórych źródeł wiki Fuzz Townshend urodził się w 1964 roku w Birmingham w Wielkiej Brytanii. Swoje urodziny obchodzi 31 lipca, co oznacza, że ​​ma 53 lata. Mówiąc o jego rodzicach, jego matka wygrała Vauxhall Chevette w ogólnokrajowym konkursie prasowym, gdy miał dziesięć lat. Brytyjski perkusista należy do mieszanych grup etnicznych i jest obdarzony odpowiednim wzrostem.

Zalecane