blog

Gabriella Lenzi Wiki: żonaty, chłopak, randki, Neymar, wartość netto

Kiedy ktoś spotyka się z wybitną gwiazdą, jego nazwisko z pewnością zabłyśnie w nagłówkach. Gabriella Lenzi, brazylijska modelka, znalazła się w centrum uwagi po tym, jak w 2014 roku związała się z sensacyjnym graczem Neymarem. Chociaż ich związek wkrótce się rozpadł, Lenzi ponownie stał się ulubieńcem paparazzi po tym, jak podobno widział Justina Biebera.

 Gabriella Lenzi Wiki: żonaty, chłopak, randki, Neymar, wartość netto

Kariera w modelingu i wartość netto:

Zaraz po ukończeniu studiów modowych w Fundacao Amanda Alvares Penteado, Lenzi została twarzą agencji modelek DF. Później jej pożądliwa twarz i stonowane ciało sprawiają, że modelka natychmiast stała się hitem na platformach społecznościowych.

Mając ponad 1,5 miliona obserwujących, Lenzi osiągnął uosobienie popularności i podbił miliony serc. Co więcej, Lenzi dopiero zaczęła swoją karierę, a przed nią jeszcze długa droga. Chociaż do tej pory nie zarobiła zbyt wiele, na dłuższą metę z pewnością zgromadzi swoje miliony.

Czy Lenzi spotykał się z Neymarem?

Popularność cudownej modelki nabrała innego wymiaru, gdy została połączona ze słynnym brazylijskim piłkarzem Neymarem. Jeśli wierzyć źródłom, Lenzi zaczął spotykać się z Neymarem podczas ceremonii mistrzostw świata w marcu i rozstał się pięć miesięcy później w sierpniu.

Nazwisko Lenziego było również związane z najsłynniejszym artystą, Justinem Bieberem. Plotki o ich romansie zaczęły krążyć po tym, jak Bieber opublikował zdjęcie z Lenzi na swoim Instagramie, które zostało już usunięte. Źródła podają również, że ta dama nie była Lenzi, ale kimś, kto ją z wyglądu przypominał.

Do tej pory Lenzi utrzymywała swój związek na niskim poziomie i nie wzbudzała zainteresowania swoim miejscem pobytu ani innymi sprawami osobistymi.

Jej krótka biografia:

Gabriella Lenzi urodziła się 22 września 1994 roku, czyli ma dwadzieścia cztery lata. Urodzony w Wielkiej Brytanii urodził się w Jaragua do Sul w Brazylii, zgodnie z jej wiki. Model należy do pochodzenia łacińskiego, a jej wzrost to 5 stóp i 9 cali. Posiada zmysłową sylwetkę ciała o wymiarach 31-22-34.

Zalecane