blog

Gabrielle Elyse Wiki, wiek, rodzice, chłopak, randki, rodzice, pochodzenie etniczne

Jest nie tylko błyskotliwą i czarującą aktorką, ale także na tyle odważną, by podnieść głos na rzecz równości. Gabrielle Elyse to ugruntowane nazwisko, które zyskało sławę dzięki serialowi „Nicky, Ricky, Dickey i Dawn”. Utalentowana aktorka jest jak otwarta księga, jeśli chodzi o jej relacje i od 2016 roku spotyka się z chłopakiem o imieniu Aaron.

  Gabrielle Elyse Wiki, wiek, rodzice, chłopak, randki, rodzice, pochodzenie etniczne

Gabrielle spotyka się!

Cóż, ta wygadana aktorka, która odcisnęła swój autorytet w sercach wielu, spojrzała na mężczyznę i już jest zajęta.

Przeczytaj także: Isabelle Daza Ślub, mąż, dziecko, ojciec, wartość netto

Gabrielle nie cofa się, by opublikować piękne zdjęcia ze swoim chłopakiem na Instagramie. Umawia się z facetem o imieniu Aaron Arnold. Para zaczęła spotykać się w 2016 roku i od tego czasu jest razem.

Gabrielle i jej chłopak całują się 11 lutego 2016 (zdjęcie: Instagram)

Urocza para często występuje również publicznie. Aaron opublikował zdjęcie 11 lutego 2016 r., na którym para całuje się i powiedział, że Gabrielle jest jego słabością.

Podczas rocznicy pary w lutym 2017 r. jej chłopak Aaron udostępnił selfie, na którym Gabrielle obnosiła się ze swoją białą koszulką z cytatem „ Jestem czarny i jestem dumny! W międzyczasie jej ukochana miała na sobie granatową kamizelkę i zieloną czapkę z czarnymi okularami przeciwsłonecznymi.

Z wyjątkiem jej związku z chłopakiem Aaronem, jej przeszłe sprawy były utrzymywane w tajemnicy.

Kariera jako wykonawca

Gabrielle znana jest z naturalnego aktorstwa w wielu głównych serialach telewizyjnych. Ta aktorka rozpoczęła karierę w wieku 13 lat w krótkim filmie „Money Tree” w 2012 roku.

Od tego czasu ta obdarzona aktorka widywała się w różnych programach telewizyjnych, ale główną przerwą była pokazanie się w serialu komediowym Nickelodeon „Nicky, Ricky, Dicky i Dawn”.

Nie przegap (aktor Nicky, Ricky, Dicky i Dawn): Aidan Gallagher Wiki: wiek, wzrost, rodzice, randki, programy telewizyjne, wartość netto

Aktorska błyskotliwość Gabrielle była widoczna między innymi w krótkich filmach „Champion”, „Snatchers” i serialach telewizyjnych „Teenwolf”, „The Undermans”, „Snatchers”. Jej film Tak dużo jest w fazie przedprodukcyjnej, a aktorka ma zagrać rolę Sary. Gabrielle zostaje ogłoszona jako członek obsady filmu Długi bieg, gdzie ląduje postać Jenny.

Czteroosobowa rodzina Elyse

Gabrielle urodziła się w czteroosobowej rodzinie, w skład której wchodzili jej ojciec, matka, starsza siostra i ona sama. W poście na Instagramie podniosła głos przeciwko dyskryminacji, z którą się spotkała, ponieważ należy do mieszanego pochodzenia etnicznego. Jej ojciec jest Afro-Amerykaninem i Japończykiem, a matka jest Filipińczykiem.

W poście na Instagramie, w którym pojawiła się jej rodzina, napisała, że ​​składają się z czterech różnych ras. Dodała też, że jest niesłusznie oceniana i umieszczana w pudełku. Prześledziła wkład swojego ojca w siły zbrojne i medycynę, gdzie pomógł uratować wiele życia. Kończąc swoje długie przesłanie, powiedziała:

Każdy człowiek na ziemi... Bez względu na orientację seksualną, rasę, religię. Połowa, pełna, ćwierć... Nieważne! Jesteśmy wezwani do zjednoczenia i znalezienia MOCY w naszych różnicach. Posłuchaj mnie i niezliczonych innych pełnych nadziei głosów, które mówią, że TO MUSI SIĘ SKOŃCZYĆ.

Podczas urodzin ojca 3 maja 2018 r. Gabrielle udostępniła mu serię zdjęć i napisała długą emocjonalną wiadomość zadedykowaną swojemu Afroamerykańskiemu ojcu. The Nicky, Ricky, Dicky i Dawn aktorka zapewniła, że ​​to on jest człowiekiem, który podniósł ją od urodzenia.

Zobacz też: Nicole Maines Wiki: Wszystko o pierwszym superbohaterze transpłciowym

Okazała współczucie swojemu troskliwemu ojcu, który dał jej odwagę i wskazówki, by pozostać silną. Nauczył również Gabrielle znaczenie kobiet i „kobiety kolorowej”. Co więcej, aktorka jest dumna z oddania ojca i wysiłków, jakie włożył w wychowanie jej rodziny.

Krótki życiorys i Wiki

Urodzona w Dallas w Teksasie, otworzyła oczy 19 ten Listopad 1996, co oznacza, że ​​ma 21 lat. Pochodzi z mieszanych grup etnicznych o pochodzeniu japońskim, afrykańskim, filipińskim i szkockim, z urodzenia jest Amerykanką.

Aktorka jest genialną uczennicą i osiągnęła niepokonany GPA równy 4. Ma średnią wysokość 5 stóp i 5 cali i utrzymuje szczupłą sylwetkę.

Zalecane