blog

Gael Anderson Wiki: wiek, małżeństwo z Andrew Lincolnem, rodzina, praca, wartość netto

Gael Anderson jest dobrze znana jako żona słynnego angielskiego aktora Andrew Lincolna. Para jest w 12. roku wspaniałego małżeństwa i cieszy się błogim życiem rodzinnym ze swoimi dziećmi. Dziś dowiedzmy się więcej o Gael, jej życiu małżeńskim i tym, jak poznała swojego wspierającego męża.

 Gael Anderson Wiki: wiek, małżeństwo z Andrew Lincolnem, rodzina, praca, wartość netto

Życie małżeńskie z kochającym mężem

Piękna Gael po raz pierwszy spotkała Andrew na planie serialu Nauczyciele w 2001 roku, gdzie rozprowadzała herbatę dla załogi. Andrew zakochał się w jej urodzie w krótkim czasie i ostatecznie się zakochał. Wkrótce para zaczęła się spotykać.

Po ponad czterech latach spotkania pobrali się 10 czerwca 2006 roku. Podczas ceremonii ślubnej Andrew zadzwonił do swoich bliskich przyjaciół oraz kilku znanych aktorek i piosenkarzy.

Z Andrew Gael ma dwoje dzieci. W 2007 roku para powitała swoją córkę, Matildę Clutterbuck, jako swoje pierwsze dziecko. Trzy lata po narodzinach córki objęli swoje drugie dziecko, syna o imieniu Arthur Clutterbuck.

Andrew jest znany głównie ze swojej niedawnej roli „Rick Grimes” w serialu telewizyjnym Żywe Trupy (2010) . Poza tym jest znany z roli „Marka” w filmie romantycznym Właściwie miłość w 2003 roku. Zagrał także rolę „Simona Caseya” w znakomitym serialu telewizyjnym Nauczyciele od 2001 do 2003 roku.

Jeśli chodzi o wartość netto Gael, jej wartość netto nie została ujawniona w mediach ze względu na jej mało znany zawód. Towarzyszy jednak mężowi w korzystaniu z jego 16 milionów dolarów wartości netto.

Życie rodzinne Gaela

Gael urodził się jako syn brytyjskiego muzyka i autora piosenek Iana Andersona, który ma obecnie 70 lat. Jej ojciec urodził się w Szkocji i jest członkiem słynnego brytyjskiego zespołu rockowego Jetro Tulli . Ian jest znany ze swoich różnorodnych umiejętności instrumentalnych w swoim zespole rockowym, a przede wszystkim ze swojego unikalnego stylu gry na flecie. Pojawił się również na wielu ścieżkach dźwiękowych, a także jest autorem piosenek.

Jej matka, Shona Learoyd, była drugą żoną Iana. Ian ożenił się z Jeanie Franks w 1970 roku, ale rozwiedli się w 1974 roku. Dwa lata po rozstaniu z Jeanie, Ian poślubił Shonę w 1976 roku i obecnie mieszka z nią.

Gael ma również brata Jamesa Duncana Andersona, który jest również muzykiem. Grał na zespole ojca Jetro Wysoki a także otworzyła Agencja otworu który reprezentuje różnych artystów.

Krótkie biografie Gaela Andersona

Gael urodziła się w 1970 roku, co sprawia, że ​​ma 48 lat. Jednak jej dokładne urodziny są niedostępne, ponieważ wydaje się, że preferuje ogromną prywatność w swoim życiu osobistym. Pochodzi z Londynu w Anglii. Mówiąc o wzroście Gaela, jest trochę niższa niż jej mąż Andrew, który ma 1,78 m wzrostu.

Zalecane