blog

Gage Edward Wiki, wiek, urodziny, Jeff Lewis, związek, dziecko

Życie jest pełne niepewności i możesz nigdy nie wiedzieć, które niepewne wydarzenie prowadzi do sukcesu. Gage Edward, który jest menedżerem biznesowym, nawet w najśmielszym śnie nie pomyślałby, że zostanie partnerem gwiazdy mega reality, Jeffa Lewisa. Po połączeniu z Jeffem, z dnia na dzień stał się gwiazdą i pojawił się w serialu Bravo TV pod tytułem „Flipping Out”.

 Gage Edward Wiki, wiek, urodziny, Jeff Lewis, związek, dziecko

Kariera i życie zawodowe:

To, co zaczął, to mniej znana kariera menedżera biznesowego z Los Angeles, ale jego zawodowa i osobista strona wywróciła się do góry nogami, gdy poznał Jeff Lewis . Po poznaniu swojego przyszłego partnera, Lewisa, od piątego sezonu zagrał w serialu reality show Bravo TV „Flipping Out”, w którym również występuje Jenni , Zoila i Megan w kluczowej roli.

Zaczął często pojawiać się w programie od siódmego sezonu w 2013 roku. Teraz, w dziesiątym sezonie, program koncentruje się na życiu Jeffa Lewisa, a Gage jest teraz jego menedżerem biznesowym.

Ile jest warte netto Gage Edwarda?

Amerykańska gwiazda reality show bankuje ogromną ilość pensji i premii z Bravo TV za swoje cenne występy w serialu. Jego przedsięwzięcie biznesowe i programy telewizyjne mogą pochwalić się majątkiem netto w wysokości 2 milionów dolarów.

Ojciec z córeczką z partnerem, Jeff!

Minęło ponad osiem lat, odkąd Gage i Jeff są w otwartym związku gejowskim. Duet, który również połączył się w przedsięwzięciu biznesowym, jest uwielbianą parą w branży rzeczywistości. Para następnie przeniosła swój związek na wyższy poziom, kiedy zdecydowali się na spłodzenie dziecka poprzez macierzyństwo zastępcze.

Wkrótce po przyjściu na świat dziecka para miała gorące kłótnie po tym, jak starali się powstrzymać dziecko od płaczu. Co więcej, emocjonalny zamęt sprawił, że nawet Gage pomyślał o zerwaniu z Jeffem.

Ich publiczne rozstanie zostało nawet spłodzone w telewizji, a związek wydawał się zmierzać w ślepy zaułek. Ale potem para pogodziła się i przewartościowała swój status ojca i szczęście Monroe bardziej niż cokolwiek innego.

Następnie Jeff publicznie komplementował Gage'a jako wspaniałego ojca i powiedział, że:

„Jest taki opiekuńczy i główny opiekun. Przejmuję jego prowadzenie... Po prostu pozwalam mu podejmować większość decyzji. W przypadku ważnych decyzji konsultujemy się ze sobą, ale tak naprawdę jest naturalny”.

Krótka biografia Gage'a:

Gage Edward jest stosunkowo mniej znany niż jego chłopak Jeff, więc; trudno jest uzyskać informacje o nim. Ale według źródeł wiki ma około 33 lat i urodził się w połowie lat 80-tych. Chociaż ma dużą różnicę wieku 14 lat z Jeffem, nie powstrzymuje ich to przed namiętnym związkiem. Obywatel amerykański jest menedżerem biznesowym z Los Angeles i należy do rasy białej. Zdjęcia, na których świętuje swoje urodziny, nie pojawiły się jeszcze w mediach, co sugeruje, że lubi skromne życie. Dziwny menedżer biznesowy stoi na wysokim wzroście i jest obdarzony zdrową sylwetką.

Zalecane