blog

Gale Harold Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły/Single, Wartość netto

Jednostki nigdy nie myślą o zamieszaniu, które za nimi podąża, gdy rozpoczynają związek. Wyobrażają sobie piękne i szczęśliwe życie z partnerem, który nie zawsze wychodzi dobrze. Wśród nich jest aktor Gale Harold, który rozstał się ze swoją dziewczyną w najgorszych scenariuszach. Gale to amerykański aktor, który jest popularny dzięki rolom w Queen as Folk, Desperate, The Secret Circle i Defiance.

 Gale Harold Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły/Single, Wartość netto

Kariera i postęp:

Gale Harold rozpoczął swoją karierę zawodową w aktorstwie od występu na scenie w Me and My Friend as Bunny w 1997 roku. Aktor zainwestował kilka lat w teatr i zadebiutował na dużym ekranie z filmu 36 K jako Booker O' Brien . Swoje umiejętności aktorskie prezentował w wielu filmach, takich jak Cząsteczki prawdy, Upadek łaski, Żyzna ziemia, W moim lustrze, Dwa psy czy Pocałuj mnie, zabij mnie.

Poza tym, kierując się pokusą aktorską, rozwijał swoje umiejętności aktorskie w wielu serialach telewizyjnych, m.in. Queer as Folk, Street Time, Martha: Behind Bars, The Unit, Desperate Housewives, Deadwood, Vanished, Hellcats, The Secret Circle, i bunt. Odegrał także znaczącą rolę w serialu telewizyjnym Grey’s Anatomy obok Karol Michał oraz Tanner Buchanan .

Ile jest wart Gale'a?

Gale Harold podobno zdobył ogromną wartość netto w wysokości 1,5 miliona dolarów. Celebrytka zebrała sumę z kilkuletniej pracy w branży. Jego doskonały portret w serialach telewizyjnych i filmach pomógł mu uzyskać ogromne dochody. Jego aprobaty marki i inne projekty również przyczyniają się do zwiększenia jego wartości netto.

Okropne zerwanie z byłą dziewczyną!!

Gale podobno spotykał się z Danielle Sakolfsky od 2013 roku. Jednak para nigdy nie ujawniła swojego związku i milczała do 2014 roku. Duet przerwał milczenie po tym, jak Gale otrzymał list ograniczający przeciwko Danielle, mówiący, że próbowała uderzyć go w głowę za pomocą słoik pełen monet. Danielle w jej rozkazie powiedziała, że ​​złapał ją za kucyk i uderzył.

Gale wspomniała w swoich dokumentach sądowych, że Danielle ma 5 stóp i 5 cali wzrostu i waży 145 funtów, co twierdziła, że ​​się myliła. Sąd później nakazał im powiedzieć 100 jardów od siebie. Cóż, nawet po burzliwym związku, jego fani chcą zobaczyć, jak bierze ślub i cieszy się cudownym związkiem z żoną. Na razie aktor jest singlem i często jest podejrzewany o bycie gejem, ale nie wykazał żadnej szczególnej cechy, która przypominałaby orientację.

Krótkie życiorys Gale'a Harolda:

Gale urodził się 10 lipca 1969 roku w Atlancie w stanie Georgia w USA. Jego matka była agentką nieruchomości, a ojciec inżynierem. Studiował w The Lovett School i ukończył studia na American University w Waszyngtonie. Studiował fotografię w Instytucie Sztuki w San Francisco. Cieszy się atrakcyjną wysokością 6 stóp i 1 cali, która pasuje do jego osobowości.

Zalecane