blog

Galen Rupp żona, dziewczyna, trening, dieta, trening, wartość netto, Rio

Biegacz długodystansowy Galen Rupp, który brał udział w letnich igrzyskach olimpijskich w latach 2008 i 2012 oraz tych ostatnich, był srebrnym medalistą w biegu mężczyzn na 10 000 metrów. Znany i czołowy amerykański biegacz Galen zajął również drugie miejsce w all-inclusive w biegu na 10 000 metrów podczas meczów NCAA Men's Outdoor Track and Field.

 Galen Rupp żona, dziewczyna, trening, dieta, trening, wartość netto, Rio
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Biegacz długodystansowy Galen Rupp, który brał udział w letnich igrzyskach olimpijskich w latach 2008 i 2012 oraz tych ostatnich, był srebrnym medalistą w biegu mężczyzn na 10 000 metrów.

  Znany i czołowy amerykański biegacz Galen zajął również drugie miejsce w all-inclusive w biegu na 10 000 metrów podczas meczów NCAA Men's Outdoor Track and Field.

  Wartość netto Galena Ruppa

  Młody i utalentowany amerykański biegacz Galen Rupp zgromadził szacunkową wartość netto ponad 500 tysięcy dolarów w 2016 roku. Zarabia również od sponsorów, reklam, a także z poparcia mediów. W młodym wieku był piłkarzem. Jednak jego zainteresowanie maratonem wzrosło, gdy amerykańska legenda maratonu Alberto Salazar trenowała go w szkole średniej.

  Najbardziej interesujące: Tessa Virtue Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wartość netto

  Jego kariera zawodowa rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy został wybrany do amerykańskiej drużyny na Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2009. Chociaż rok 2009 nie był kolejnym rokiem dla Galena, zyskał uznanie publiczności dzięki swoim poziomom poprawy;

  Trzy lata później na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie Rupp niespodziewanie zdobył srebrny medal na dystansie 10,00 m za swoim partnerem treningowym Mo Farah z czasem 27:30:90, po przejechaniu ostatniego okrążenia w 53,8 sekundy.

  Igrzyska Olimpijskie w Rio 2016: Galen Rupp wraca w świetny sposób, zdobywa brązy w maratonie

  Galen Rupp przebiegł swój drugi maraton w karierze w niedzielę 21 sierpnia 2016 r. na ulicach Rio i zdobył swój drugi w karierze medal olimpijski z doskonałym trzecim miejscem ukończonym z czasem 2:10:05 na słynnym Sambadrome, placu apelowym podczas karnawału w Rio .

  Został pierwszym amerykańskim biegaczem, który zdobył medal w meczu po 2004 roku i dopiero trzecim, który zdobył medal od 1924 roku. Tak więc w końcu był to niezwykły medal olimpijski dla 32-letniego amerykańskiego biegacza Ruppa , który zadebiutował w maratonie w lutym odnosząc sukcesy w próbach drużynowych w USA. Na Igrzyskach Olimpijskich w Rio LaShawn Merritt zdobył srebrny medal zajmując trzecie miejsce.

  Nie chcesz przegapić: Radzi Chinyanganya Wiki, wiek, rodzice, pochodzenie etniczne, dziewczyna, randki

  Małżeństwo Galena Ruppa z Kearą Rupp; Rodzic Trójki!

  Przenosząc się do swojego biografii, Galen Rup jest żonaty z byłą amerykańską biegaczką, Kearą Sammons. On i jego żona Keara poznali się na Uniwersytecie w Oregonie. Po pierwszym spotkaniu para romantycznie zaczęła się spotykać. We wrześniu 2010 roku on i jego żona złożyli przysięgę małżeńską.

  Po czterech latach zaślubin, 29 lipca 2014 r. szczęśliwe małżeństwo zostało pobłogosławione bliźniakami Graysonem i Emmie. Tymczasem w październiku 2015 r. medalista olimpijski Galen i jego żona Keara ogłosili, że spodziewają się trzeciego członka rodziny . Później w 2016 roku czteroosobowa rodzina została pobłogosławiona nowym członkiem, synem.

  Galen spędza czas z rodziną, podróżując po świecie z żoną Kearą. Mimo ciężkich chwil wspierała go żona. Gallen podczas rozmowy z Competitor.com powiedział, że małżeństwo jest najlepszą rzeczą, jaka kiedykolwiek wydarzyła się w jego życiu.

  Obecnie Galen i jego małżonek spodziewają się czwartego dziecka. Jak potwierdził magazyn Runners World, para spodziewa się czwartego dziecka w lutym 2019 roku.

  Zobacz też: Ariana Berlin Rodzina, wypadek samochodowy, gimnastyczka, igrzyska olimpijskie, żonaty/zamężna, mąż

  Galen Rupp Wiki i Bio

  Biegacz Rupp urodził się w Oregonie w Stanach Zjednoczonych 8 maja 1986 roku. Dorastał i studiował w Ameryce, a także ukończył University of Oregon, więc należy do narodowości amerykańskiej. 32-letni biegacz olimpijski, dzięki zbilansowanej diecie, mierzy 5 stóp i 9 cali wzrostu, waży ponad 61 kg, jest wysportowany i zdrowy. Jego trening jest absurdalnie racjonalny, a ciężki trening po amerykańskich nagraniach głosowych szalony.

  Zalecane