blog

GamerGirl Wiki: Wiek, Prawdziwe Imię, Wzrost, Rodzice, Rodzeństwo, Chłopak, Randki

Karina Calor, popularnie znana jako GamerGirl, udowodniła, że ​​wiek i doświadczenie są mniej ważne dla osiągnięcia sukcesu, gdy osoba wykazuje silną determinację w stosunku do swojej pracy. Jej twórczość, zademonstrowana za pośrednictwem jej samozwańczego kanału YouTube, pokazała wielkość jej sukcesu i nieuchronnie zgromadziła miliony obserwujących.

 GamerGirl Wiki: Wiek, Prawdziwe Imię, Wzrost, Rodzice, Rodzeństwo, Chłopak, Randki

Profesjonalna Dziewczyna Gracza!

Sensacja internetowa, Gamergirl jest właścicielem samozwańczego kanału YouTube, który ma ponad 1,1 miliona subskrybentów. Jej kanał zawiera znakomite recenzje gier oraz doskonałe samouczki dotyczące zabawek.

Od „Mine craft” po „Roblox Games”, każdy rodzaj przesyłanych przez nią filmów jest uwielbiany przez jej fanów. Niektóre z jej najczęściej oglądanych filmów to „Nie tak straszne historie”, „Escape The iPhone 7 OBBY” i „Locking My Neighbor in My Own House with Ronald”.

Prowadzi kanał YouTube z bratem Ronaldo!

Wraz ze swoim kanałem zatytułowanym GamerGirl prowadzi również inny kanał o nazwie „Sis vs. Bro” ze swoim bratem Ronaldo. Ich wspólny wysiłek pomógł im zdobyć ponad 6 milionów subskrybentów, dzięki czemu ich filmy stały się hitem na platformie.

Brat-siostra duet przesyła filmy o „wyzwaniach żywieniowych”, „ich codziennych czynnościach” i wielu innych, pokazując jednocześnie, jak różnią się ich priorytety w zależności od płci. Ich popularne filmy z kanału to „Wyzwanie CO NA MOIM TELEFONIE!”, „Dziewczyny do spania kontra chłopcy” i „OCZEKIWANIA kontra RZECZYWISTOŚĆ posiadania rodzeństwa”.

Poznaj liczby dotyczące jej dochodu i wartości netto:

GamerGirl to jedna z najsłynniejszych gwiazd internetu, która zdobyła dużą liczbę widzów na swoim kanale YouTube. Jeśli wierzyć raportom, jej miesięcznik zyski wynosi około 12,7 tys. do 202,7 tys. USD, a jej roczny dochód wynosi od 152 tys. do 2,4 tys. W tej notatce widać, że cieszy się wspaniałą wartością netto w tysiącach.

Zbyt młody, by rozpocząć romans!

Zaangażowanie GamerGirl w swoją pracę pokazuje, że ma umysł starszy o dekadę w jej wieku. Nie zapominajmy jednak, że wciąż jest dziesięcioletnim dzieckiem, które nie ma w życiu nic więcej niż rodzinę, przyjaciół i dotychczasową pracę.

Gwiazda nie wydaje się być zainteresowana rozpoczęciem romansu i była w stanie osiągnąć znaczącą równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Cóż, na razie nie, ale jej fani byliby zachwyceni, widząc, jak w przyszłości dzieli romans z chłopakiem.

Jej słodka rodzina:

Oprócz poświęcania czasu na tworzenie filmów, gwiazda lubi spędzać czas z rodzeństwem i rodzicami. Jej posty w mediach społecznościowych nie ujawniały imion jej rodziców, ale wyraźnie pokazują jej szacunek i miłość do nich. Niedawno udostępniła na Instagramie zdjęcie z gali z rodziną w radosnym parku 15 maja 2017 roku.

Zalecane