blog

Garrett Watts Wiki: wiek, randki, partner, wesoły, brat, wartość netto i więcej

Gwiazda YouTube, Garrett Watts, ma ogromną liczbę subskrybentów na swoim kanale YouTube, na którym udostępnia śmieszne filmy. Pełnił funkcję koordynatora castingów, zanim został YouTuberem. Garrett grał także role komiczne, występując w różnych serialach komediowych. Podobnie wyraża poczucie dumy ze swojej seksualności na portalach społecznościowych.

  Garrett Watts Wiki: wiek, randki, partner, wesoły, brat, wartość netto i więcej

Ile jest wart netto Garretta?

Garrett zarobił rażące dochody na swoim kanale YouTube. Zgodnie z oceną witryny socialblade.com Garrett należy do kategorii B i zajmuje 11 766 ten ranking według statystyk jego kont w różnych serwisach społecznościowych.

Zobacz też : Myles Truitt Wiki, wiek, wzrost, wartość netto, rodzice | „Kin” Star Fakty

Podobnie szacowane miesięczne zarobki YouTubera klasy B wahają się od 678 do 10,9 tys. Garrett prawdopodobnie zarabia średnio 5789 dolarów miesięcznie. Pokazuje, że jego zarobki z YouTube w większości przyczyniły się do jego niezwykłej wartości netto.

Garrett założył swój kanał na YouTube w 2012 roku, kiedy miał 22 lata. Film przesłany na jego kanał składa się z szalonych faktów, hacków, list, frajerów lub jego ulubionych gier wideo i filmów oraz innych zabawnych rzeczy. Opis na YouTube Garretta sugeruje, że dzieli się wieloma rzeczami na tym świecie, które kocha.

Przed utworzeniem kanału na YouTube Garrett przez rok pracował jako koordynator castingów w Nigel Lythgoe Productions w 2011 roku. Wystąpił także w kilku serialach komediowych, takich jak Dziewczyny będą dziewczynami 2012 (2012), Stacja Kosmiczna 76 (2014) oraz Shane (2017).

Garrett, dumny gej

Jak na razie Garrett nie jest w związku randkowym. Jednak otwarcie stwierdził, że jest dumnym gejem w mediach społecznościowych. Podczas „Gay Pride Month” w czerwcu 2017 r. Garrett napisał na swoim Twitterze i Instagramie, że bycie gejem nie definiuje go ani tego, kim jest, ale ma kluczowe znaczenie dla zdefiniowania tego, kim jest jako osoba i powiedział, że jest z tego dumny. że.

Nie zapomnij : Wiek Kodie Shane, wesoły, wartość netto | Fakty i życiorys młodego rapera

Co więcej, podkreślił, że jest bardzo dumny z bycia gejem i dumny z tego, że żyje w rzeczywistości, po tym, jak tak wielu poświęciło swoje życie, aby stworzyć ją dla niego i wszystkich osób ze społeczności LGBT. Garnett wyraził również swój szacunek dla informatyka Alana Turinga, który również był gejem.

Wpis Garetta udostępniony podczas „Miesiąca dumy gejowskiej” w czerwcu 2017 r. (zdjęcie: Instagram)

W lipcu 2016 roku Garett pojawił się w filmie YouTubera Shane'a Dawsona na YouTube, w którym Shane przedstawił Garetta jako swojego byłego chłopaka. Shawn ujawnił, że poznali się przez Tinder i rozwinęli swój związek. Chociaż Garrett i Shawn już się rozstali, często widuje się ich razem w swoich filmach na YouTube, ponieważ są partnerami YouTube.

Garrett Watts życzył również swojemu przyjacielowi z okazji jego urodzin 19 lipca 2018 r. Podpisał to, mówiąc, że bardzo kocha tego faceta i jest za niego wdzięczny każdego dnia. Poradził swoim fanom, aby przesłali mu trochę miłości tylko dlatego, że zasłużył na to dużo i to były jego urodziny.

Surfuj tutaj: Sidney Torres Wiki, Żonaty, Żona, Net Worth

YouTuber opisał również swoją grę na swoim zdjęciu na Instagramie z 27 sierpnia 2018 r. W sekcji z napisami powiedział, że pewnie przegrywa 238 USD na automacie do gry Willy Wonka w Vegas, jednocześnie jeżdżąc po raz trzeci.

Pojechał do Vegas, aby cieszyć się z przyjaciółmi. Jego przyjaciel Shane Dawson opublikował swoje zdjęcie grupowe 26 sierpnia 2018 r. i powiedział, że zdjęcie zostało zrobione na chwilę przed tym, jak wszystko stracili. Mimo że tracą swoje aktywa, uśmiech wciąż rozprzestrzeniał się na ich twarzach ze wschodu na zachód.

Krótki życiorys

Garrett Watts urodził się 15 czerwca 1989 roku w Memphis w Stanach Zjednoczonych. Nie omieszka okazywać swojej miłości rodzicom na swoich portalach społecznościowych. Garrett ma również brata o imieniu Andrew. Ten 28-latek stoi na wysokości 1,93 m (6' 4'').

Garrett uczęszczał do szkoły średniej i college'u w Mesa w Arizonie. Studiował także film na Uniwersytet w Los Angeles , Kalifornia zgodnie z wiki.

Zalecane