blog

Gary Shirley Wiki: Wiek, żona, dziecko, praca, wartość netto, rodzina, utrata wagi

Amerykańska gwiazda telewizji reality, Gary Shirley, zyskał sławę dzięki niezwykłemu występowi w serialach MTV 16 i w ciąży. Jego wzloty i upadki w życiu osobistym są jednym z głównych wątków fabularnych w serialu. Jego niedawna publiczna kłótnia z byłym narzeczonym i późniejsze przeprosiny przyciągnęły ogromną publiczność. Co zatem doprowadziło do bójki z jego byłym narzeczonym i co stało się później po publicznych przeprosinach? Śledź artykuł, aby dowiedzieć się o jego osobistych sprawach i nie tylko.

  Gary Shirley Wiki: Wiek, żona, dziecko, praca, wartość netto, rodzina, utrata wagi

Kariera i wartość netto

Gary wyrobił sobie nazwisko w serialu telewizyjnym reality, pojawiającym się w serialu MTV, 16 i w ciąży który jest emitowany w MTV. Pojawił się również w Nastoletnia mama w tej samej sieci. Poza karierą na ekranie pełnił również funkcję przedsiębiorcy tworzącego własną linię prezerwatyw. Podobno jest także internetowym sprzedawcą domowych ciasteczek.

Przypomina to, że Gary uregulował niezwykle obfitą sumę fortuny. Jego działalność poza ekranem przyczyniła się do jego znaczącej wartości netto. Jego była narzeczona, Amber, w swojej karierze w reality show zebrała fortuny w wysokości 10 000 dolarów.

No Love Lust For Ex-narzeczony

Gary był w związku z 16 lat i w ciąży gwiazda, Bursztynowy Portwood od 2007 roku. Debiutował wraz ze swoją ówczesną dziewczyną Amber w serialu 16 lat i w ciąży .

Gary zaręczył się i jego narzeczony Amber na plaży podczas krótkich wakacji. Amber była w ciąży w wieku 18 lat, a 12 listopada 2008 roku urodziła dziewczynkę o imieniu Leah Leann Shirley. Jednak szczęście było krótkotrwałe, ponieważ Amber została aresztowana pod zarzutem napaści domowej, podczas gdy widziano ją, jak popychała, uderzała, uderzała i dusiła Gary'ego przed ich nowo narodzonym dzieckiem podczas ich innego programu Nastoletnia mama .

Gary został głównym opiekunem ich córki, Leah, po tym, jak w 2012 roku trafiła do więzienia za zażywanie narkotyków. Nadal pojawiał się w serialu ze swoją córką Leah. Gary nawet spędza czas z opiekunką do dzieci, Kelsi Bowden zdradza swoją narzeczoną, Amber.

Później, w 2016 roku, po zwolnieniu Amber, sąd zdecydował, że Gary zachowa podstawową fizyczną opiekę i będzie otrzymywać od Amber 1200 dolarów miesięcznie na wsparcie ich siedmioletniej córki. Co więcej, walka między nimi utrwala się nie tylko w serialu, ale także na ich kontach społecznościowych.

Na początku 2018 roku Gary zajął się swoim byłym płomieniem i skomentował jej związek z Andrew. Amber Portwood nie powstrzymywała się i stwierdziła na Twitterze, że Andrew był powodem, dla którego się podniosła. Następnie w marcu Gary przeprosił za swoje komentarze i poprosił o wybaczenie.

Gary z żoną Christiną w październiku 2016 r. (Zdjęcie: Instagram)

Co więcej, ich córka Emily lubi spędzać czas z rodziną, co znajduje odzwierciedlenie w ich wpisach na portalach społecznościowych. Pomimo relacji Kristina uwielbia swoją pasierbicę Leah, która jest dla niej przykładem lepszej macochy.

Odchudzanie

Gary ma poważną zmianę masy ciała w ciągu trzech lat. Pokazał swoją imponującą utratę wagi pojawiać się w konkursie Billboard Music Awards Red Carpet w 2016 r. Wcześniej widziano go w swoim ciężkim ciele w 2013 r., A później miał imponującą utratę wagi w 2016 r. Na przykład spójrz na zdjęcie.

Krótki życiorys

Gwiazda telewizji reality, Gary Shirley, urodził się w 1986 roku w Anderson w stanie Indiana, a jego urodziny przypadają na 17 listopada, zgodnie z wiki. Jeśli chodzi o jego rodziców, wychowała go matka Gary'ego, Carol, ale informacje dotyczące jego biologicznego ojca nigdy nie wyszły na jaw. Jego wykształcenie wciąż jest w ciemności.

Zalecane