blog

Gdzie jest teraz Jordan Butler? Jego Wiki, wiek, życie osobiste, wartość netto, Misfit Garage

Popularny mechanik samochodowy Jordan Butler jest współzałożycielem Fired Up Garage. Jest także jedną z czołowych gwiazd serialu Discovery Channel Misfit Garage. Spektakl śledzi codzienną działalność warsztatu samochodowego w Dallas w Teksasie. Amerykański mechanik samochodowy jest także byłym współ-gwiazdą Gas Monkey Garage.

  Gdzie jest teraz Jordan Butler? Jego Wiki, wiek, życie osobiste, wartość netto, Misfit Garage

Ile jest wart netto Jordana?

Jordan Butler osiągnął wartość netto szacowaną na 500 tysięcy dolarów. Swoje dochody gromadził za pośrednictwem swojego warsztatu samochodowego o nazwie Rozpalony garaż ze swoim kolegą mechanikiem Tomem Smithem. Discovery Channel również pokazał ich w swoim programie Nieprzystosowany garaż, którego premiera odbyła się 13 października 2014 r. W programie wystąpił Tom Smith jako jego partner, a także Tomaszowe Tygodnie i Scotta McMillana.

Przeczytaj także: Virginia Wade Żonaty, mąż lub partner, lesbijka, wartość netto

Jordan zaczął zarabiać około 1000 dolarów, kiedy w każdą środę przeciągał wyścigi w szkole średniej i przez większość czasu wygrywał. Po ukończeniu produkcji, jazdy ulicznej i kolizji samochodowych z Wild Tech, Jordan znalazł pracę w zespole słynnego Johna Force'a, gdzie pracował jako członek załogi. Następnie rozpoczął swoje przedsiębiorstwo w swoim rodzinnym mieście jako konstruktor podwozi samochodów wyścigowych. Zasłynął, gdy jego samochody wygrały wiele mistrzostw na torze w Teksasie.

Gdzie jest teraz Jordan Butler?

Jordan został zatrudniony jako mechanik w Gas Monkey Garage, który został uruchomiony przez Richard Rawlings w 2002 roku. Wyprodukował różne samochody dla klientów na całym świecie. Jednak porywczy mechanik i jego kolega, Tom Smith, zostali zwolnieni, gdy przeklinali swojego kierownika.

Jordan i Tom są mistrzami w odnawianiu zabytkowych samochodów, takich jak 57 Chewy, 65 Ford Mustang Fastback i 67 Chevrolet Camaro. Jednak Jordan opuścił teraz program. Pracowity i innowacyjny mechanik Jordan jest teraz zajęty pokazem Discovery Channels Szybko i głośno .

Zobacz więcej: Kellyanne Conway Wiki, wynagrodzenie, wartość netto | Ile jej wart?

Życie osobiste Jordana

Jordan zaręczył się ze swoją ukochaną Meagan Risberg 25 grudnia 2017 r. Meagan jest konsultantką ds. urody i wspaniałą gospodynią domową. Para ma dwóch synów razem. Zaręczyny po urodzeniu dwójki dzieci sugerują, że Jordan i Meagan są razem od dawna.

Związek Jordana z ojcem wydaje się być intymny. Jego pierwsze doświadczenia z silnikami i silnikami miały miejsce w garażu ojca, który znajduje się pięć drzwi od jego domu. Wpływ ojca na niego wydaje się dość duży, ale informacje o nim również nie są ujawniane. Rodzina Jordan ma teraz bliskie relacje ze swoimi dziećmi. Na Facebooku 19 maja 2017 r. zamieścił zdjęcie swojego syna bawiącego się w garażu.

Jordan Buttler żonaty Najlepszy przyjaciel, który został narzeczony

Jordan Buttler jest teraz żonaty ze swoją narzeczoną, Meagan Risberg. Jordan i jego narzeczona Meagan wzięli ślub 30 czerwca 2018 r. w Royse City w Teksasie.

Sześć miesięcy po zaręczynach Meagan ogłosiła, że ​​będzie miała ślub z Jordanem za pośrednictwem Facebooka 18 czerwca 2018 r. Jak wspomniano na zdjęciu, para ustaliła datę ślubu na 30 czerwca 2018 r. Wraz z ogłoszeniem Meagan wyraziła swoje podekscytowanie ich małżeństwo w podpisie mówiące: „Już niedługo”.

Później, 1 lipca, żona Jordana udostępniła zdjęcia z ich ślubu na Facebooku, gdzie ona i jej mąż trzymali się za ręce, dzieląc się ślubami. Co więcej, obecnie para małżeńska delektuje się czasem spędzonym z dziećmi i wspólnym spędzaniem weekendów.

Możesz polubić: Timothée Chalamet Dziewczyna, Randki, wesoły, Edukacja, Filmy

Krótki życiorys

Jordan Buttler obchodzi swoje urodziny 22 stycznia. Jednak pochodzący z Teksasu Jordan nie ujawnił swojej faktycznej daty urodzenia, przez co jego wiek jest nieznany. Jordan, mając obywatelstwo amerykańskie, należy do rasy białej, zgodnie z wiki. Po ukończeniu szkoły średniej Jordan zapisał się do Wild Tech i uzyskał stopnie naukowe w zakresie produkcji, jazdy ulicznej i kolizji samochodowych.

Zalecane