blog

Genevieve Gorder żonaty, mąż, rozwód, chłopak, randki, wartość netto

Najbardziej znana jako projektantka wnętrz, ale także jako prezenterka programów telewizyjnych, popularna jako amerykańska kobieta-bizneswoman, tak, jest Genevieve Gorder. Genevieve urodziła się w Minneapolis w stanie Minnesota, w Stanach Zjednoczonych Ameryki 26 lipca 1974 roku, w rodzinie swoich rodziców. Jest najmłodszym z trójki dzieci i jedynymi córkami swojej matki Diany.

  Genevieve Gorder żonaty, mąż, rozwód, chłopak, randki, wartość netto Wczesne życie i progresja:

Genevieve grała rolę w serialu „Seks w latach 90.”, zanim trafiła do przebojowego serialu TLC „Trading Spaces”, a następnie „Trading Spaces: Family”. Wystąpiła także w filmie „Town Haul” z 2005 roku, w którym zmieniała małe miasta w całym kraju. W 2009 roku jej nowy serial „Dear Genevieve” zadebiutował w HGTV, a jego szósty sezon był emitowany w 2014 roku. Serial skupia się na wspieraniu przez nią rodzinnego przeprojektowania określonej części ich domu. Gorder ocenia także program stacji „HGTV Design Star”, w którym aspirujący projektanci wnętrz spełniają swoje marzenie o projektowaniu w programach telewizyjnych.

Czytaj więcej: Boże Narodzenie Abbott Chłopak, Żonaty, W ciąży, Wzrost

Od niedawna uruchomiła też własny konkurs projektowy o nazwie Wygrywa najlepszy pokój.

Wartość netto, wynagrodzenie i dom:

Genevieve, amerykańska projektantka wnętrz i osobowość telewizyjna, ma majątek netto w wysokości 5 milionów dolarów i ponad 800 tysięcy dolarów rocznej pensji z pracy. Gorder zarobiła ogromną wartość netto i wspaniałą pensję dzięki udanej karierze osobowości telewizyjnej, a także projektanta wnętrz.

Podobny: Samantha Blake Cohen Wiki, wiek, liceum, chirurgia

Ma też własne firmy zajmujące się wykańczaniem wnętrz oraz kilka hoteli i restauracji, co również pomaga zwiększyć jej wartość netto.

Genevieve rozwiedziona?

Amerykańska osobowość telewizyjna Genevieve była kiedyś żoną swojego długoletniego chłopaka, Tylera Harcotta, który jest również aktorem z Hollywood. Poznała Tylera w 2003 roku w reality show „A Dating Story”. Chociaż odcinek, w którym się spotkali, nigdy tak naprawdę nie był emitowany, ich wzajemna miłość została ustalona. Pobrali się w 2006 roku i mają córkę Bebelle.

Ich wzajemna miłość była postrzegana jako bardzo owocna, ale nie wszystko było tym, czym się wydawało. Para oficjalnie rozwiodła się w 2013 roku, a Gorder miał opiekę nad ich córką. Jednak w tym samym roku pojawiły się plotki, że spotyka się z Anthonym Carrino z HGTV. Ale to były plotki, które kiedyś krążyły, by zwrócić na siebie uwagę. Jednak nie była jedyną osobą, która się mieszała, jej były mąż był również zakochany w innej seksownej i odważnej damie o imieniu Heather Graham w 2015 roku.

Nowe życie czeka!

Po tym, jak Genevieve rozstała się ze swoim ówczesnym mężem Tylerem, Genevieve nie pozwoliła sobie na przerwanie nieudanego małżeństwa. Udało jej się podnieść i rozpocząć nowe życie.

Pąki miłości rozkwitły, kiedy się poznała projektant mebli i model Christian Dunbar . Gorder i Dunbar natychmiast się zgodzili i w krótkim czasie krążyła wiadomość, że są przedmiotem.

W krótkim czasie wiadomość została potwierdzona, gdy Gorder ogłosiła, że ​​jest zaręczona z Dunbar w lutym 2018 roku.

W ciągu kilku miesięcy para pobrała się ze sobą. Związali węzeł we wrześniu 2018 roku podczas małej ceremonii. Po weselu para wraz z rodziną i przyjaciółmi udała się do Maroka, aby uczcić szczęśliwą okazję. Ich podekscytowanie było wyraźnie widoczne, gdy para podzieliła się mnóstwem zdjęć z ich chwalebnego dnia.

Obecnie Genevieve wraz z mężem i córką wiodą swoje najlepsze życie jako jedna wielka szczęśliwa rodzina.

Krótki życiorys:

Genevieve urodziła się w Minneapolis w stanie Minnesota, w Stanach Zjednoczonych Ameryki 26 lipca 1974 roku, w rodzinie swoich rodziców. Jest najmłodszym z trójki dzieci i jedyną córką swojej matki Diany. Ma narodowość amerykańską i ma białe pochodzenie etniczne.

Genevieve to urodzona w Ameryce projektantka wnętrz i prezenterka telewizyjna. 45-letnia Genevieve zdołała utrzymać udaną karierę jako osobowość telewizyjna i projektantka, jednocześnie prowadząc szczęśliwe życie rodzinne.

Możesz cieszyć się: Ryan Garcia Net Worth, dziewczyna, rodzina

Podobnie Genevieve ma smukły rozmiar ciała, a także ma atrakcyjną sylwetkę. Stoi na wysokości 5 stóp i 10 cali.

Zalecane