blog

Geno Doak Wiki: Wiek, praca, rodzina, wartość netto – wszystko o nowym chłopaku mamy June

Dla świata jest przestępcą, ale dla gwiazdy reality show Mama June jest tym, z którym chce spędzić resztę życia. A teraz Geno Doak jest podobno gotowy do podzielenia się przysięgą ślubną z June Shannon. Geno Doak prowadzi własną firmę jako dyrektor generalny. Nagle pojawił się w centrum uwagi, kiedy został ogłoszony tajemniczym mężczyzną stojącym za życiem miłosnym June Shannon.

  Geno Doak Wiki: Wiek, praca, rodzina, wartość netto – wszystko o mamie June's New Boyfriend

Geno Doak prowadzi własną firmę jako dyrektor generalny. Nagle pojawił się w centrum uwagi, kiedy został ogłoszony tajemniczym mężczyzną stojącym za życiem miłosnym June Shannon.

Tajemniczy człowiek mamy czerwca; Pojawia się przed kamerą

Geno Doak to tajemniczy mężczyzna, który ukrywał się przed mediami przed domniemanym związkiem z June Shannon. To jego partnerka, June, niedawno przedstawiła swoją miłość na premierze sezonu swojego nowego serialu, Mama czerwca .

Nawet jej dzieci z poprzednich związków zaakceptowały Geno jako część ich rodziny. Cóż, mają pewne podobieństwo, ponieważ sam Geno jest samotnym rodzicem dorosłego syna i dwóch córek. Miłość i pokora Geno i June były widoczne, gdy duet został przyłapany na zabawie z błotem w jej programie telewizyjnym Mama June’s: Od nie do gorąca.

Shannon zawsze była zbyt sceptyczna co do swojego statusu związku i nie chciała dzielić się żadnymi szczegółami ze swojego obecnego życia osobistego. Wcześniej była żoną mężczyzny o imieniu Mike Thompson z córkami Alaną, Lauryn i Jessicą Thompson. Nie mogła utrzymać związku, ponieważ Mike był fizycznie w związku znęcany.

Przeczytaj także: William Catlett Wiki, wiek, żona, ojciec | „Miłość jest ___” Gwiezdne fakty

Jednak Geno kocha Shannon bardziej niż cokolwiek na świecie i zawsze była częścią jej rodziny. Jego długoletnia dziewczyna uniosła brwi widza, gdy zobaczyła ubraną w suknię ślubną w zwiastunie sezonu 2 Mama czerwca . Pojawienie się z pewnością skłoniło ich zwolenników do spekulacji na temat ich ślubnych wieści.

Podczas gdy Shannon i jej córka Alana udzieliły wywiadu w amerykańskim magazynie w 2018 roku, Alana ujawniła, że ​​z pewnością będzie dziwnie widzieć jej drugie małżeństwo.

Jednak w styczniu 2018 roku przedstawiła miłość swojego życia po tym, jak przeszła przez odchudzanie i zrzuciła 300 funtów. Powiedziała, że ​​wyobraża sobie Geno jako swojego męża i chce z nim spędzić resztę życia.

Geno Doak ma długą historię kryminalną!

Zgodnie z jego zarejestrowanymi aktami oskarżenia, odsiedział trzy miesiące trzyletniego więzienia, kiedy został aresztowany za włamanie w 1996 roku. Biznesmen został ponownie aresztowany za kradzież w marcu 2009 roku po tym, jak został oskarżony o kradzież przyczepy towarowej o wartości 500 dolarów, która należał do The Griffin First United Methodist Church w Griffin, Georgia

Później został przyjęty do szpitala psychiatrycznego w 2009 roku po jego rzekomej trzeciej próbie samobójczej, kiedy zażył nieprzewidziany lek o nazwie 35 tabletek Valium. Jednak Geno zaprzeczył zarzutom i powiedział, że tego dnia wziął tylko dwie dodatkowe tabletki, ponieważ lekarze przepisali mu cztery tabletki dziennie na ból pleców. Wyznał również, że palił marihuanę i kokainę.

Ile wartości netto ma Geno Doak?

Geno jest profesjonalnym przebudowcem i pracownikiem budowlanym, który zarabia na wartości netto jako dyrektor generalny swojej witryny biznesowej „G & J Improvements”. Od samego początku swojej kariery zajmuje się budownictwem.

Najdłużej pracował w zawodzie i w młodym wieku rozwinął pasję do pracy. Determinacja i siła woli osobowości uczyniły go godnym reprezentowania go jako szefa firmy w swojej firmie.

Jego dziewczyna zgromadziła milion dolarów netto w swojej telewizyjnej karierze. Zagrała w Nadchodzi Honey Boo Boo, Mama czerwca; Od nie do gorącego.

Nie chcesz przegapić: David Beador Wiki: Wiek, dziewczyna, randki, praca, wartość netto, żona, rozwód

Krótki życiorys

Geno Doak urodził się w 1976 roku i obecnie ma 42 lata. Jego prawna nazwa to Edward Eugene Doak. Jest o kilka cali wyższy od swojej dziewczyny, Shannon, która ma 1,63 m (5 ' 4 cali) wzrostu. Geno należy do kaukaskiej grupy etnicznej.

Zalecane