blog

Geoff Stults Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, geje, wartość netto

Jest wybitnym aktorem telewizyjnym i filmowym. Geoff Stults jest aktorem najbardziej znanym z roli BenKinkirka w serialu telewizyjnym 7th Heaven. Oprócz słynnego serialu pracował także przy October Road, Happy Town, Wedding Crashers i był gościem w How I Met Your Mother. Był także zawodowym piłkarzem w Austrii. Przystojny przystojniak rozpoczął karierę aktorską w wieku siedmiu lat, pracując nad reklamą u boku brata George'a.

 Geoff Stults Wiki, żonaty, żona, dziewczyna, randki, geje, wartość netto
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Jest wybitnym aktorem telewizyjnym i filmowym. Geoff Stults jest aktorem najbardziej znanym z roli BenKinkirka w serialu 7th Heaven. Oprócz słynnego serialu pracował także przy October Road, Happy Town, Wedding Crashers i był gościem w How I Met Your Mother. Był także zawodowym piłkarzem w Austrii.

  Kariera i postęp:

  Przystojny przystojniak rozpoczął karierę aktorską w wieku siedmiu lat, pracując nad reklamą u boku brata George'a. Dostał swoją pierwszą główną rolę w serialu 7th Heaven, gdzie wcielił się w Bena Kinkirka, brygadzistę pracującego również z bratem w 2002 roku.

  Zagrał męską główną rolę w kobiecej komedii akcji D.E.B.S i miał małe lub drugoplanowe role między innymi w Wedding Crashers, The Break-Up, The Express i Life Happens.

  Wszystko ma się pojawić w nadchodzącym filmie Unforgettable, w którym zagra Davida Connovera, byłego męża postaci granej przez Katherine Heigl.

  Ile jest wart Geoff Stults?

  Geoff występował już w wielu filmach i serialach telewizyjnych. Musi otrzymać hojną pensję i zgromadził znakomitą wartość netto. Aktor nie ujawnił dokładnej kwoty swojej pensji i wartości netto, ale uważa się, że są to miliony. Nadal jest aktywny w branży i ma w zanadrzu kilka projektów, które sumują się do jego wartości netto i pensji.

  Czy George spotyka się z kimś?

  Bardzo utalentowany i utalentowany aktor jest równie przystojny i dobrze wygląda. Ma wielu fanów i zwolenników, którzy chcą wiedzieć o jego życiu osobistym. Umawiał się ze swoją gwiazdą z przeboju 7th Heaven Stacey Keibler do roku 2010. Byli razem przez prawie pięć lat. W wywiadzie stwierdził nawet, że planuje ożenić się ze swoją dziewczyną, ale niestety postanowili rozstać się w sierpniu 2010 roku.

  Ogólnie rzecz biorąc, mówi prywatnie o swoim życiu osobistym i związkach. Było znacznie mniej rewelacji na temat jego obecnego statusu. Niektóre plotki łączą go z amerykańską reporterką sportową Heidi Androl. Żadna z zaangażowanych stron nie ma oświadczenia w sprawie roszczeń.

  Para była często spotykana razem przy różnych okazjach, więc możemy założyć, że naprawdę są razem. Rozmowy o tym, że aktor jest gejem, nie są ani sprawdzone, ani nieprawdziwe. Nigdy się nie ożenił ani nie miał żony.

  Krótki życiorys:

  Zgodnie z Wiki, Geoff Stults, który obecnie ma 39 lat, urodził się 15 grudnia 1977 r. Detroit, Michigan, USA. Ma starszego brata George'a Stultsa, który jest również aktorem. Urodził się dla białych rodziców i należy do biało-austriackiego pochodzenia etnicznego. Przystojny aktor ma idealną sylwetkę i wymiary. Stoi wysoki na wysokości 6 stóp i 2,5 cala.

  Zalecane