blog

Georgia Love Wiki: wiek, chłopak, randki, sprawy, rodzina, wartość netto, wzrost

Jeśli jesteś fanem australijskiego serialu reality TV Bachelorette, być może znasz związek między Georgia Love a Lee Elliottem. Minęło prawie sześć miesięcy, odkąd serial się skończył, więc mogą pojawić się różne pytania od ich fanów dotyczące ich statusu związku i tego, co mogą teraz robić. Ponadto wielu z was może się zdziwić, jeśli dowiecie się, że Gruzja była w związku z innym facetem przed randką z Lee. Kim więc był ten drugi facet i jaki jest jej obecny status związku z Lee?

 Georgia Love Wiki: wiek, chłopak, randki, sprawy, rodzina, wartość netto, wzrost

Gołąbki otworzyły się w związku ze ślubem w sierpniu 2017 r. Planowali małżeństwo, a Lee ujawnił, że już zaczął oszczędzać na pierścionek zaręczynowy. Para świętowała swoją roczną rocznicę randek 26 sierpnia.

Georgia Love ze swoim chłopakiem, Lee Elliottem (zdjęcie: dailymail.co.uk)

Co więcej, kiedy Georgia udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie w grudniu 2017 r., które wyglądało na zaproszenie na ślub, wielu jej fanów jest zdezorientowanych. Myśleli, że para w końcu się zaręczy. Zdjęcie dotyczyło rysunku, który wyglądał jak para idąca korytarzem i wyglądał jak zaproszenie na ślub.

Pogłoski o zaręczynach par kawalerskich dalej rosły. Jednak nie pojawiły się żadne oficjalne wiadomości dotyczące ich zaangażowania. W marcu 2018 roku ujawniła, że ​​ślub zdecydowanie jest na kartach. Powiedziała też, że oboje widzą, jak się żenią, ale oboje teraz o tym nie myślą. Gołąbki są razem od 18 miesięcy.

Georgia Miłość i jej wartość netto

Georgia pracowała jako lektor i dziennikarz dla australijskiej sieci telewizyjnej, WYGRAJ Telewizję. Od 21 września 2016 r. do 27 października 2016 r. Georgia wraz ze swoim partnerem Lee Elliottem występowała w australijskim serialu telewizyjnym, Bachelorette Australia.

Ponieważ Georgia jest dziennikarzem o ugruntowanej pozycji, być może zgromadziła wystarczającą ilość majątku netto. Jako członek obsady Bachelorette mogła zarobić trochę fortuny, ponieważ ona i jej chłopak, Lee, wystąpili w tym programie, który trwa przez rok. Na swoim Instagramie zgromadziła również ponad 195 000 obserwujących.

Jej krótki życiorys

Georgia urodziła się w 1988 roku i co roku obchodzi swoje urodziny 30 sierpnia. Pochodząca z Bayside w Melbourne należy do narodowości australijskiej. Jej rodzina mieszka w Melbourne. Georgia zachowała taką prywatność w swoim życiu osobistym, że na stronach wiki nie ma informacji dotyczących jej wzrostu i wykształcenia.

Zalecane