blog

Georgie Flores Wiki: Wiek, Wzrost, Rodzice, Chłopak, Randki, Sławni Zakochani

Georgie Flores wcieliła się w postać siostry Paige w amerykańskim dramacie Zakochani zakochani. Aktorka jest w związku randkowym z urodzonym w Niemczech fotografem, z którym często dzieli się wspaniałymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Georgie przeniosła się do Los Angeles, aby rozpocząć karierę aktorską ze swoją najlepszą przyjaciółką w wieku 18 lat.

 Georgie Flores Wiki: Wiek, Wzrost, Rodzice, Chłopak, Randki, Sławni Zakochani

Georgie Dating Affairs: ma chłopaka?

Georgie Flores jest w związku randkowym z urodzonym w Niemczech fotografem Mario Kroes. Para jest razem od najmłodszych lat. Ona ze swoim chłopakiem często obnosi się ze zdjęciami i filmami w mediach społecznościowych. W Walentynki 2016 Georgie udostępnił mu i chłopcu zdjęcie! Wyglądają oszałamiająco. Para idealna do zdjęć rzeczywiście pozostawia poważne cele w związku.

Para cieszy się wspólnie spędzonymi chwilami i przekroczyła swoje „Siedem Psie Lata” bycia razem 29 marca 2016 r. i udostępniła swoje zdjęcie z Mario na Instagramie. W 28 June 2017 udostępniła wideo, życząc swojemu mężczyźnie jego urodzin, co pokazuje, że jest w silnym związku ze swoim chłopakiem.

Jak Georgie przywołuje Net Worth?

Georgie Flores już w młodym wieku zarobiła swoją wartość netto dzięki swojej karierze aktorskiej. Występowała w przebojowym serialu telewizyjnym Słynny w miłości od 18 kwietnia 2017 roku wciela się w postać siostry Paige. Paige (grana przez Bellę) jest w romantycznym związku z Jack przedstawiony przez Charliego DePew . Jej ostatni serial stał się natychmiastowym hitem i niewątpliwie zwiększa jej wartość jako aktorki.

Urodzona w Ameryce aktorka Georgie pojawiła się w kilku serialach telewizyjnych, w tym w jej trwającym od dawna serialu CSI spin-offy CSI: Nowy Jork (2004–2013) oraz CSI: Miami ( 2002-2012). Jej role w spin-offach CSI znacznie zwiększyły jej wartość netto.

Georgie przeprowadziła się do Los Angeles w wieku 18 lat ze swoją najlepszą przyjaciółką i rodziną, aby rozpocząć karierę aktorską. Cóż, nie miała najlepszego startu, ponieważ jej najlepsza przyjaciółka zajmowała się rolą, którą zawsze odgrywała na przesłuchaniach.

Rodzina Georgie

Słynny w miłości 21-letni aktor George Flores urodził się w Meksyku. Ma siostrę dwójki rodzeństwa o imieniu Lily Flores i Geebin Flores. Georgie często dzieli się swoim zdjęciem z rodziną, spędzając czas z tatą lub włócząc się z siostrą.

Dzieliła się wspomnieniem z rodziną spędzającą wakacje w Disney World w sylwestra 2017 roku.

Georgie Flores dzieli się wspomnieniami wakacji z 2016 roku z rodziną w sylwestra 2017 (zdjęcie: Instagram)

Krótki życiorys

Urodzona w 1996 roku w Dunedin na Florydzie w Stanach Zjednoczonych Georgie Flores obchodzi swoje urodziny 15 października każdego roku. Później przeniosła się do Los Angeles. Georgie stoi na wysokości 1,70 metra (5 stóp 7 cali) i zgodnie z wiki należy do meksykańskiego pochodzenia etnicznego. Odbyła szkolenie z malarstwa olejnego w Meksyku.

Georgie biegle mówi po hiszpańsku i angielsku. Jest również miłośniczką zwierząt i pomaga w centrum ratownictwa zwierząt. Georgie, super kreatywna dziewczyna, lubi wspinać się po skałach, surfować i jeździć na rowerze.

Zalecane