blog

Georgina Campbell Wiki: nagrody, chłopak, randki, rodzina

Angielska aktorka Georgina Campbell była pierwszą czarnoskórą kobietą, która zdobyła nagrody Brytyjskiej Akademii Filmu i Telewizji??????. Zdobyła prestiżową nagrodę BAFTA w kategorii najlepszych aktorek za dramat kryminalny z 2014 roku, Murdered by My Boyfriend. Jest w branży filmowej od ponad ośmiu lat i udowadnia swoje aktorskie kawałki w różnych gatunkach telewizyjnych i filmowych. Jeszcze nie potwierdziła swojego życia randkowego, ale podobno ma chłopaka-muzyka.

 Georgina Campbell Wiki: nagrody, chłopak, randki, rodzina

Ile jest warte netto Georginy Campbell?

Georgina zarabia na życie dzięki karierze aktorskiej. Georgina zgromadziła swoją fortunę dzięki programom telewizyjnym, w tym brytyjskiej czarnej komedii; Kościół ; oraz Krypton . Zarabiała również na swoich filmach krótkometrażowych w 2017 roku, takich jak W puszkach oraz Ministerstwo Opowieści Antologia horroru . Zagrała rolę Kay in Król Artur: Legenda miecza wydany w 2017 roku. Epicki dramat fantasy przyniósł zbiórkę kasową w wysokości 148,7 miliona dolarów, co dobrze przyczyniło się do jej przychodów.

Jako dziecko nigdy nie chciała być aktorką, marzyła o zostaniu stewardessą. Aktorka nigdy nie podróżowała samolotami, co zmuszało ją do bycia stewardesą. Jednak później wyrosła na nią czysta pasja do aktorstwa, uczestnicząc w szkolnych przedstawieniach.

Podobno chłopak Georginy

Georgina rozpaliła swoje spekulacje na temat randek, kiedy opublikowała zdjęcia ze swoim podobno chłopakiem, Tomem Freightem na Instagramie. Tom Freight jest twórcą muzyki. Chociaż aktorka nigdy nie potwierdziła związku, przytulne ujęcia z przystojniakiem wskazują na coś więcej niż tylko przyjacielski związek.

Udostępniła zdjęcie wraz z Tomem 22 grudnia 2017 r. i podpisało: Kumple z bajgla . Następnie rzekoma para obchodziła święta Bożego Narodzenia w Central Parku w Nowym Jorku w 2017 roku.

Wraz ze swoim podobno kochankiem podzieliła się zdjęciem 25 grudnia 2017 r., Na którym opiera się na ramieniu Toma, a także powiedziała, że ​​miała z Tomem wspaniały dzień.

Rodzina Georginy Campbell

Artystka jest jednym z trójki dzieci w rodzinie, której towarzyszą jej dwie siostry Sarah i Ellie Campbell. Jej biologicznym ojcem jest Jamajczyk, który pracuje jako policjant, a jej matka jest nauczycielką. Ponieważ rodzice Georginy są rozwiedzeni, została wychowana przez matkę i ojczyma.

Georgina dorastała w Wilmington ze swoją matką i ojczymem, introligatorem. Aktorka ma również macochę, która pracuje w handlu detalicznym. Należy do mieszanego pochodzenia etnicznego, ponieważ jej ojciec jest Afrykaninem, podczas gdy jej matka ma białe pochodzenie etniczne.

Krótki życiorys

Georgina Sheffield, lat 25, urodziła się 12 czerwca 1992. Uzyskała dyplom z filmoznawstwa w 2014 roku na Royal Holloway, University of London zgodnie z wiki. Georgina ukończyła filmoznawstwo w 2014 roku w wieku 23 lat. Ma 1,68 metra wzrostu i waży 167 funtów. Jej znakiem urodzenia jest Bliźnięta.

Zalecane