blog

Georgina Rodriguez Wiki, Chłopak, Ronaldo, W Ciąży, Plotki, Wzrost

Legenda „piłki nożnej”, która unika przeciwników jak kawałek drewna, nie mogła uniknąć kuli piękna rzuconej w niego przez gorącą brunetkę Georginę Rodriguez. Hiszpanka wspina się teraz po świecie sław dzięki swojej relacji z „Football Maestro”. Ronaldo, który często widuje się w objęciach swojej ukochanej, spędza teraz wakacje na słońcu Ibizy z Ronaldo Jr., jego matką i nowo narodzonymi bliźniakami.

  Georgina Rodriguez Wiki, Chłopak, Ronaldo, W Ciąży, Plotki, Wzrost

Kariera i życie zawodowe Georgina

Brunetka była nieznanym towarem, dopóki nie zaczęła spotykać się z portugalskim „Megastarem” Ronaldo. Wiadomo, że maestro po raz pierwszy spotkał Georginę w strefie VIP w imprezie Dolce and Gabbana i zaczął się umawiać we właściwy sposób.

Nie zapomnij: Touré Roberts Wiki: Wiek, żona, żonaty, wartość netto, dzieci — szczegóły!

Według źródeł wiki brunetka pracowała jako kelnerka w swoim mieście, a następnie pracowała jako asystentka w sklepie Gucci w Madrycie. Zapalona tancerka w młodym wieku chce teraz rozkwitać w świecie modelingu. Obecnie Georgia podpisała umowę na nowy projekt z firmą Yamamay. Oficjalnie ogłosiła za pośrednictwem posta na Instagramie 15 marca 2019 r.

Ile więc wartości netto ma Georgina?

Georgina, która pracowała w Gucci, zanim w końcu znalazła ciepłe ramiona gwiazdy Realu Madryt, żyła niskim profilem życia. Gorąca brunetka nie ujawniła jeszcze swojej wartości netto, ale jej chłopak Ronaldo jest jednym z najdroższych graczy na boisku. Portugalska gwiazda warta zadziwiające 450 milionów dolarów.

Czy Georgina jest w ciąży z Ronaldo Jr?

Ronaldo, który niedawno przyjął bliźniaczki poprzez macierzyństwo zastępcze, z radością wita czwarte dziecko w swojej rodzinie z Georginą. Plotka zaczęła krążyć, gdy hiszpańska piękność pozowała do zdjęcia z Cristiano trzymając Georginę za brzuch. Hiszpańska modelka jest podobno w piątym miesiącu ciąży, która w październiku urodzi się z córeczką, a teraz spędza wakacje ze swoim beau Ronaldo i rodziną na Ibizie.

Przeczytaj także: Stephen Belafonte Wiki, Rodzice, Wartość netto, Pochodzenie etniczne

Brunetka przyciągnęła uwagę gwiazdy Madrytu na imprezie i w końcu zaczęła się spotykać. Duet został po raz pierwszy zauważony publicznie, spędzając czas w Disneylandzie w Paryżu w listopadzie. Następnie para uczyniła związek oficjalnym, gdy Ronaldo pojawił się ze swoją ukochaną w FIFA Football Awards w Zurychu, gdzie duet dzielił scenę z najstarszym synem rodziny Ronaldo, Ronaldo Jr.

Co przyniesie przyszłość Georginie z przybyciem bliźniaków?

Ronaldo skrócił swój pobyt w Rosji, aby zjednoczyć się ze swoimi niedawno urodzonymi bliźniakami w USA, którzy nazywają się Eva i Mateo. Plotki krążyły, gdy tancerz, który stał się modelem, był zirytowany gwiazdą Madrytu za to, że ma zastępcze dzieci, ale duet zaprzeczył wszelkim nieporozumieniom i z radością wita własne dziecko w październiku. Ronaldo miał podobno poważny związek z Hiszpanami po zerwaniu z Iriną dwa lata temu.

Musisz również to zobaczyć: Shane Gould Ocalały, Wartość netto, Mąż, Rodzina, Wiek, Bio

Wracając do roku 2018, Cristiano Ronaldo został oskarżony o gwałt ze strony Kathryn Mayorga , za którą Georgina Rodriguez popiera swojego mężczyznę. Rodriguez stwierdził również, że ona i jej rodzina zawsze są po to, by wspierać takie wątpliwe oskarżenia. Wspomniała również, że Ronaldo każdą przeszkodę przekształca w impuls i siłę, które najbardziej podziwia.

Przesłała również film, na którym jej i córka świętują w basenie i wspomniała, że ​​kochają Cristiano. Podobno oskarżenie o gwałt jest próbą zniszczenia jego reputacji.

Później, w październiku 2018 roku, została skrytykowana za opublikowanie swoich poglądów na temat nienarodzonego dziecka Antonio Griezmana. Gdy Griezman i jego żona potwierdzili, że ich przyszły syn wkrótce się zbliża, podzieliła się swoimi obawami, w których powiedziała, że ​​nienarodzony syn Griezmana będzie w stanie „zaprowadzić porządek” i „kontrolować przyszłość” ich córki, Mii. Po jej pozdrowieniach pojawiła się grupa komentarzy fanów, którzy wyładowywali swój gniew i krytykowali „seksistowskie” pozdrowienia Georginy.

Zaangażowany teraz?

Zakochane ptaki, Georgina i Cristiano, podobno zaręczyli się ze sobą zaledwie kilka tygodni po tym, jak Ronaldo został oskarżony o napaść na tle seksualnym. Po dwóch latach randkowania para podobno się zaręczyła.

Chcesz wiedzieć więcej: Bridget Lancaster Wiki, Wiek, Mąż

Zgodnie z raportem najlepiej sprzedającej się portugalskiej gazety Poranna poczta, Georgina przyjęła propozycję małżeństwa Ronaldo. Spekulacje na temat ich zaręczyn rozpaliły się w Internecie, gdy w swojej historii na Instagramie zaprezentowała błyszczący pierścionek z brylantem.

Według źródeł, zdjęcie zostało zrobione, gdy wybrali się na wycieczkę do Zella London wraz z ich synem, Christiano Jr. Jak podaje punchng.com, pierścionek zaręczynowy kosztował około 615 000 GBP (836 051,91 USD).

Krótki życiorys

Tancerka, która została modelką, urodziła się w Jaca w Hiszpanii i ma obywatelstwo hiszpańskie. Brunetka, która lubi pocić się na siłowni i ciężko pracować, ma idealne dopasowanie krzywizn. Georgina ma obecnie 23 lata i chce odcisnąć piętno w modelingu. Georgina ma wysokość 5 stóp i 6 cali i waży około 56 kg, jak na wiki.

Nie możemy winić Ronaldo za zakochanie się w tej gorącej brunetce, ponieważ hiszpańska piękność jest w pewnym sensie sensacją w Internecie. Jest bardzo popularna na Instagramie i daje swoim fanom zasłużoną ucztę, umieszczając zdjęcie w bikini, ćwicząc i ze swoim chłopakiem, Ronaldo.

Zalecane