blog

Geraldo Rivera Wiki, żona/małżonek, dzieci, wesoły, wynagrodzenie, wartość netto

Geraldo Rivera to imię, którego nie trzeba przedstawiać. Zawsze intrygował publiczność swoją płodnością pism, ostrymi prezentacjami i doskonałymi umiejętnościami przekazu. Geraldo Rivera jest amerykańskim prawnikiem, autorem, gospodarzem programu i reporterem, który często pojawia się w raportach Geraldo Rivery i regularnie w programie Fox News Channel, The Five. Geraldo Rivera pracował jako reporter dla Eyewitness News WABC-TV w 1970 roku.

 Geraldo Rivera Wiki, żona/małżonek, dzieci, wesoły, wynagrodzenie, wartość netto
 • Rodzeństwo
 • Geraldo Rivera to imię, którego nie trzeba przedstawiać. Zawsze intrygował publiczność swoją płodnością pism, ostrymi prezentacjami i doskonałymi umiejętnościami przekazu. Geraldo Rivera jest amerykańskim prawnikiem, autorem, gospodarzem programu i reporterem, który często pojawia się w raportach Geraldo Rivery i regularnie w programie Fox News Channel, The Five.

  Kariera i postęp:

  Geraldo Rivera pracował jako reporter dla Eyewitness News WABC-TV w 1970 roku. Prezenter zdobył nagrodę Peabody w 1972 roku za reportaż o nadużyciach i zaniedbaniach pacjentów niepełnosprawnych w Willowbrook State School na Staten Island. Geraldo pracował jako gospodarz programów ABC 20/20, Nightline i Good Morning America.

  Co więcej, w 1987 roku rozpoczął prowadzenie i produkcję dziennego talk-show Geraldo, który ostatecznie trwał 11 lat. Jest także prezenterem wieczornych wiadomości i wywiadów w CNBC, Rivera Live w latach 1994-2001. Obecnie pojawia się w 14. sezonie serialu telewizyjnego The Celebrity Apprentice, w programie informacyjnym Geraldo at Large oraz w Fox News Channel.

  Geraldo, który również jest pisarzem, napisał wiele książek, w tym „Willowbrook: raport o tym, jak to jest i dlaczego nie musi tak być”, „Willowbrook: raport o tym, jak to jest i dlaczego nie jest nie musi tak być”. „Willowbrook: Raport o tym, jak to jest i dlaczego nie musi tak być”.

  Ile jest warte netto Geraldo?

  Słynny dziennikarz Geraldo Rivera podobno cieszy się ogromną wartością netto w wysokości 15 milionów dolarów. Największą pensję wśród kolegów zarabia za pracę w serialu telewizyjnym The Celebrity Apprentice, która wynosi blisko 700 tysięcy dolarów. Wraz z tym jego zarobki z innych programów telewizyjnych i książek bezpośrednio przyczyniły się do zwiększenia jego wartości netto.

  Gospodarz sprzedał swój dawny dom położony w Edgewater za 1,8 miliona dolarów. Początkowo żądał 3,75 miliona dolarów jako ceny sprzedaży, ale ostatecznie kwota ta spadła. Jak podaje źródło, obecnie mieszka z rodziną w Nowym Jorku.

  Rozwijanie swoich poprzednich małżeństw i obecnej żony!!

  Geraldo Rivera jest żonaty z Ericą Michelle Levy od sierpnia 2003 roku. Para ma córkę Sol Liliana, która urodziła się wkrótce po ślubie w 2005 roku. Para wydaje się szczęśliwa w związku i mieszka razem w Nowym Jorku. W przeciwieństwie do poprzedniego małżeństwa jego związek z Eriką wydaje się bardziej dojrzały i żywy. Pogłoski o ich sporze nigdy nie dotarły do ​​mediów, dlatego wydaje się, że w najbliższym czasie mniej się rozdzielą.

  Dziennikarz miał cztery małżonki przed Eriką, czyli Cynthia Cruickshank (1987-2000), z którą ma dwoje dzieci, Isabellę Holmes i Simone Cruickshank, Sherryl Raymond (1976-1984), z którą ma syna, Gabriela Miguela, Edith Vonnegut ( 1971-1975) i Lindy Coblentz (1965-1969). Pomimo dysfunkcyjnych relacji w młodym wieku, udało mu się znaleźć kogoś, z kim może być teraz kompatybilny. Jego przeszły i obecny związek udowadnia, że ​​nie jest gejem.

  Jego krótka biografia:

  Według niektórych źródeł wiki Geraldo Rivera urodził się 4 lipca 1943 r. na Manhattanie w Nowym Jorku. Prezenter jest absolwentem University of Arizona i Brooklyn Law of School. Jest skłonny i otwarcie popiera Partię Republikańską. Ma niesamowitą wysokość 5 stóp i 9 cali, co sprawia, że ​​wygląda elegancko.

  Zalecane