blog

Gia Giudice Wiki: wiek, urodziny, chłopak, randki, rodzice, wartość netto, wzrost

Wysportowana dziewczyna Gia Giudice dorastała jako tancerka hip-hopu i gimnastyczka. Ale dorastała w trudnej sytuacji podczas uwięzienia rodziców. Teraz mała dama dorasta i chce zostać prawnikiem, ponieważ jej przyszłym celem jest zrozumienie zarzutów oszustwa przeciwko jej rodzicom. Cóż, musimy zgodzić się z faktem, że ma bardzo wspierających rodziców, którzy w czasie uwięzienia bez pytania poparli decyzję córki i jej życie miłosne.

 Gia Giudice Wiki: wiek, urodziny, chłopak, randki, rodzice, wartość netto, wzrost

Życie rodzinne i kontrowersje

Ojciec Gii, Joe Giudice, pochodzi z Serrano we Włoszech. Jej matka Teresa Guidice jest autorką książek New York Times a także członek obsady reality TV. Jako rodzeństwo ma trzy młodsze siostry o imionach Audriana Guidice, Milania Guidice i Gabriella Guidice.

W 2014 r. jej rodzice zostali skazani za oszustwo bankructwa, a Joe został skazany na 41 miesięcy więzienia w marcu 2014 r. W grudniu 2015 r. Teresa również została uznana za winną i skazana na 15 miesięcy więzienia. Sąd uznał, że przynajmniej jeden rodzic może zostać w domu, aby opiekować się dziećmi.

Teresa została zwolniona wcześniej po odbyciu procesu. A kiedy Joe i Teresa byli za kratkami, Gia służyła jako matka dla swojego rodzeństwa.

Randkowe życie Gii z przystojnym chłopakiem

Jako najstarsza córka rodziny, Gia (lat 17) z pewnością miała ciężkie dni podczas uwięzienia rodziców. Gia, która była wtedy bardzo młoda, dorosła przez ostatnie kilka lat.

To może być jeden z pierwszych powodów, dla których jej rodzice zaakceptowali jej chłopaka, Nicka, bez żadnych problemów. Podczas gdy jej ojciec nadal odsiadywał wyrok w więzieniu, jej matka Teresa dała wgląd w piękność jej córki. W wywiadzie dla The Daily Dish w październiku 2016 r. Teresa powiedziała, że ​​Nick jest uczennicą jej liceum i jest jednym z zadziwiających dzieciaków. Nick poznał także jej wujka Joe Gorgę i Joe był nim pod wrażeniem.

Para spotyka się od ponad roku. Plotka głosi, że Nick jest o pięć lat starszy od Gii. Rodzice Gii dalej zdradzili, że ich córka umawia się na randki. 7 czerwca 2017 r. Nick towarzyszył Jii na balu maturalnym i oglądał ich zdjęcie na Instagramie Teresy, gdzie para wydawała się tak idealna. Teraz spójrz na zdjęcie uroczej pary, przygotowującej się do balu.

Gia i jej chłopak Nick gotowi być na balu maturalnym 7 czerwca 2017 r. (Zdjęcie: Instagram)

Oszałamiająca uroda Gii jest niewątpliwie czarująca dla Nicka, a dorosła kobieta zbliża się do swojego życia randkowego. Teraz pozostaje tylko jedno pytanie, kiedy otrzymamy dalsze spojrzenie na te urocze pary umawiające się na randki.

Być może w przyszłości Gia lub jej rodzice pozwolą nam lepiej poznać ich więź i ugasić pragnienie aktualizacji ich związku z fanami i obserwatorami.

Ile jest warte netto Gia Giudice?

Gia, w swoje 17 urodziny, dostała nowiutki samochód, BMW 430i jako prezent od matki Teresy Guidice. Jej słodki prezent urodzinowy zaczyna się od 45000 dolarów. Mówiąc o swojej matce, jest znaną gwiazdą reality show, która pojawiła się w wielu programach telewizyjnych. wartość netto 11 milionów dolarów.

Jej krótki życiorys

Gia, która obecnie ma 17 lat, obchodzi swoje urodziny co roku 8 stycznia. Urodziła się w 2001 roku w New Jersey. Zgodnie z wiki ma wysokość 5 stóp (1,52 m). Ma obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Ukończyła liceum w 2017 roku.

Zalecane