blog

Giada De Laurentiis szczegóły dotyczące rozwodu; Randki, mąż, wartość netto, córka

Urodzona we Włoszech amerykańska szefowa kuchni i osobowość telewizyjna, Giada Pamela De Laurentiis, jest znana jako prowadząca „Giada at Home” w Food Network. Wystąpiła także w programie NBC's Today jako współtwórca i gościnna współprowadząca. Zdobywca nagrody Daytime Emmy, Giada, jest założycielem firmy gastronomicznej GDL Foods. Zasłynęła również jako restauratorka Giady, którą otworzyła w 2014 roku.

 Giada De Laurentiis szczegóły dotyczące rozwodu; Randki, mąż, wartość netto, córka

Jaka jest wartość netto Giady De Laurentiis?

Giada De Laurentiis zgromadziła majątek w wysokości 20 milionów dolarów. Swoje fortuny czerpała z kariery szefa kuchni, pisarki i osobowości telewizyjnej. Uzyskuje dochody z pracy jako gospodarz sieci Food Network Giada w domu od 2008 roku.

W ramach ugody rozwodowej szefowa kuchni zapłaciła swojemu byłemu mężowi 2 miliony dolarów i 9000 dolarów miesięcznie alimentów na dziecko. Podobno został nagrodzony domem Pacific Palisades o wartości 3,2 miliona dolarów.

Giada otrzymała nagrodę Emmy za swój program kulinarny zatytułowany „ Codzienny włoski ”, wyemitowany w 2003 roku. Uruchomiła swoją pierwszą restaurację o nazwie Giada w maju 2014 r. Później, w lipcu 2017 r., ogłosiła otwarcie restauracji o nazwie GDL włoski przez Giada. Restauracja rozpoczęła działalność 16 maja 2018 roku.

Żonaty jedenaście lat; wita córkę Jade

Giada poślubiła projektanta odzieży, Todda Thompsona, 25 maja 2003 roku. Miała zaledwie 19 lat, kiedy złożyła przysięgę małżeńską z Toddem.

Zapowiedziała, że ​​spodziewa się ich pierwszej córeczki w pierwszym tygodniu kwietnia 2007 roku. 29 marca 2008 roku wraz z mężem powitała córeczkę Jade Marie De Laurentiis Thompson.

Jade została nazwana po imieniu matki. Jak podaje delish.com, włoskie tłumaczenie Jade to Giada.

Giada De Laurentiis kosztowny rozwód; Odnajduje miłość ponownie?

Giada De Laurentiis rozstała się ze swoim mężem Toddem Thomsonem po jedenastu latach małżeństwa w lipcu 2014 roku. Zapowiedziała swoją separację poprzez post na Facebooku w dniu 30 grudnia 2014 roku i powiedziała, że ​​zdecydowali się zakończyć małżeństwo po separacji polubownej.

Byli płomienie mieli oficjalny rozwód pod koniec 2015 roku, po osiągnięciu porozumienia w sprawie rozwodowej. Nastąpiła długa bitwa sądowa, ponieważ para nie miała żadnej umowy przedślubnej. Oprócz 2 milionów dolarów w ramach ugody rozwodowej, zgodziła się podzielić połowę swojej własności, w tym dom, meble i połowę niezapłaconych zaliczek, na wiele książek kucharskich. Wraz ze swoim byłym mężem dzieliła wspólną opiekę nad córką.

Cztery lata po rozwodzie z Toddem Giada publicznie przyznała, że ​​powodem jej szczęścia jest jej chłopak, Shane Farley, który jest producentem wykonawczym FabLife. Poznała Shane’a w 2013 roku i zaczęła się spotykać. Córkę Shane'a i Giady, Jade, łączy silna więź.

Krótki życiorys

Giada De Laurentiis urodziła się jako Giada Pamela De Benedetti 22 sierpnia 1970 roku w Rzymie we Włoszech. Giada, która stoi na wysokości 1,6 metra (5' 3'), należy do mieszanego pochodzenia etnicznego (włoski i angielski). Wraz z rodziną przeprowadziła się do południowej Kalifornii. Jej rodzice Veronica De Laurentiis i Alex De Benedetti są rozwiedzeni. W swojej rodzinie amerykańsko-włoska szefowa kuchni ma troje rodzeństwa; siostra Eloisa i dwóch braci Dino i Igor.

Ukończyła szkołę średnią w Marymount High School w Los Angeles. Po ukończeniu szkoły średniej Giada ukończyła studia w Le Cordon Bleu w Paryżu, UCLA, uzyskując tytuł licencjata z antropologii społecznej w 1996 roku.

Zalecane