blog

Gian Luca Passi de Preposulo Bio, wiek, urodziny, praca, żonaty, żona, wzrost

„Conte” z Włoch nie jest dla niego idealnym wstępem, mąż nominowanej do Oscara „Zero Dark Thirty” aktorki Jessiki Chastain może tu zdziałać. Gian Luca Passi De Preposulo to długie imię do zapamiętania, ale fakt, że niedawno poślubił Jessicę, naprawdę ci pomoże. Wysoki przystojniak z Włoch, który podbił serce jednego z najbardziej obiecujących aktorów na świecie, musi mieć w zanadrzu kilka magicznych ruchów.

  Gian Luca Passi de Preposulo Bio, wiek, urodziny, praca, żonaty, żona, wzrost

Kariera i postęp

„Conte” urodził się w szlachetnej włoskiej rodzinie, której historia sięga 1000 lat Bergamo Alta. Ukończył edukację na Uniwersytecie IULM we Włoszech”. Gian, który określa Roberto Armaniego jako swojego mentora, ma doświadczenie w modzie i obecnie pracuje nad Moncler, francuską marką mody. Pełni również funkcję dyrektora ds. public relations w Armani.

Przeczytaj także: Jessica Boyington Wiki: Żonaty, Mąż, Wynagrodzenie, Rodzina

Włoch, który często spotyka się ze swoimi przyjaciółmi, w tym słynnym Leonardo DiCaprio, Julianem Robertsem i Georgem Clooneyem, ma u steru gwiazdorską żonę w postaci Jessiki.

Jessica jest zdobywczynią Złotego Globu i dwukrotnie nominowaną do Oscara aktorką za rolę w Pomocy i thrillerze Zero ciemności. Jej najbardziej dochodowe filmy to Marsjanin, Miss Sloane i Interstellar.

Wartość netto pana Gian

Gian należy do jednej z najbogatszych rodzin we Włoszech. Poza tym sam Włoch pracuje jako dyrektor ds. mody w Moncler i jako dyrektor ds. Public Relations w Armani, co ma ogromny wkład w jego wartość netto. Chociaż lubi, aby rzeczy były proste i poza centrum uwagi, nie ma zbyt wielu informacji.

Jego żona Jessica Chastin jest amerykańską aktorką i producentką znaną z roli w The Help, a Zero Dark Thirty zgromadził ogromną wartość netto w wysokości 12 milionów dolarów. Nominowana do Oscara gwiazda działa w przemyśle od 2004 roku, występując gościnnie w serialach telewizyjnych i jest obecnie jedną z wiodących aktorek na świecie.

Znajdź o amerykańskiej aktorce: Bianca Lawson Mąż, chłopak, matka, utrata wagi, wartość netto

Jest również aktywną filantropką i przekazała 2000 dolarów na leczenie bezpłodności kobiet podczas Międzynarodowego Dnia Kobiet w 2018 roku. Jessica poczuła złamane serce, gdy dowiedziała się, jak zmagała się Karin Schulz podczas swojej podróży, by zostać matką. Amerykańska aktorka przekazała kwotę na konto GoFundMe Schulza i złożyła na swoim Instagramie słodkie życzenie na temat marzenia Karin o rodzicielstwie.

Wreszcie żonaty!!

Para spotyka się od wieków od 2012 roku. W 2013 roku zdobywczyni Złotego Globu zadebiutowała na czerwonym dywanie jako para i rzuciła się do Mario Lopeza na Oscar Red Carpet, mówiąc, że jestem bardzo, bardzo szczęśliwy. Dawno temu pojawiły się plotki, że para czuje się ze sobą dobrze, ale nie chce jeszcze dzielić się ślubami i skupiać się na karierze.

Plotki zostały rozbite, a oni w końcu powiedzieli „tak”, łamiąc serca milionów fanów Jessiki. Jessica zabrała nawet Twittera, by ogłosić swoje małżeństwo, mówiąc, słyszałeś? Jestem poza rynkiem.

Szczęśliwa para zorganizowała 9 czerwca przyjęcie przedślubne, na którym pojawiło się wielu bliskich przyjaciół. Jessica, która była widziana w cudownej czerwonej sukni, towarzyszyła Gianowi podczas formalnego ubioru, gościła Annę Hathaway i Adama Shulmana, by nazwać imprezę z gwiazdami.

Gian Luca Passi De Preposulo i jego ówczesna dziewczyna Jessica Chastain uczestniczyli w meczu „Atlanta Hawks vs. New York Knicks” 3 stycznia 2016 r. w Madison Square Garden (zdjęcie: gettyimages.com)

Pan Gian i pani Gian pobrali się 10 czerwca 2017 r. w Treviso we Włoszech. W prywatnym weselu wzięło udział wiele gwiazd z listy A, w tym Anna Hathaway, Jess Weixler, Edgar Ramirez i Emily Blunt. Jessica podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat ślubu, a także okazała rozczarowanie mediom za robienie zdjęć helikopterem w strefie zakazu lotów.

Nie przegap: Dean E. Johnsen Wiki, wiek, wartość netto | Fakty o mężu Judy Greer

Podczas rozmowy z WSJ. Magazyn w styczniu 2018 r., Żona Giana, Jessica, stwierdziła, że ​​nigdy nie chciała wyjść za mąż, dopóki nie związała się z włoskim kierownikiem ds. mody. Wiedział też, że nie była zainteresowana małżeństwem, ale ich bliskość w końcu doprowadziła do tego, że gołąbki dzieliły przysięgę małżeńską w rodzinnej posiadłości Passi de Preposulo Villa Tiepolo Passi w Treviso we Włoszech.

Teraz Jessica kocha swoje życie małżeńskie i ceni sobie fakt, że poświęciła swoje życie swojemu wieloletniemu chłopakowi z działu mody. Para obchodziła swoją roczną rocznicę 10 czerwca 2018 roku.

Włoch nie angażuje się zbytnio w media społecznościowe i nie posiada oficjalnego konta na Instagramie, ale to nie oznacza, że ​​ludzie go tagują. Za pomocą #Gianlucapassi został oznaczony kilkoma swoimi zdjęciami z Jessicą i przyjacielem na Instagramie.

Krótkie Bio Gian

„Conte”, który cytuje „to nie tytuł jest ważny – trzeba liczyć się w sobie”, urodził się w prestiżowej włoskiej rodzinie. Swoje urodziny świętował 13 listopada z Jessicą, która opublikowała na swoim koncie na Instagramie zdjęcie z napisem Happy to be on your birthday.

Gian Luca Passi De Preposulo, gdzie jego nazwisko Preposula oznacza pokój, ma obywatelstwo włoskie. Włoch, który ma obecnie 36 lat, urodził się 13 listopada 1982 roku. Ten przystojny ma wysoki wzrost w połączeniu z doskonałą sylwetką.

Zalecane