blog

Gillian Burke Wiki: Wiek, żonaty, mąż, partner, rodzice, rodzina, BBC

Podczas studiów na uniwersytecie Gillian Burke zawsze marzyła o pracy w BBC. Jej marzenie w końcu się spełniło, kiedy pracowała w historii naturalnej BBC. Gillian jako producentka programów przyrodniczych i lektorka od dzieciństwa interesowała się megafauną i mikroskopijnymi organizmami. Jej zainteresowanie historią naturalną i środowiskiem skłoniło ją do pracy przy Springwatch BBC.

 Gillian Burke Wiki: Wiek, żonaty, mąż, partner, rodzice, rodzina, BBC

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Rozwiedziony
 • Chłopak/Randka
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Dzieci dzieci
 • Wzrost
 • Edukacja
 • Rodzice

Podczas studiów na uniwersytecie Gillian Burke zawsze marzyła o pracy w BBC. Jej marzenie w końcu się spełniło, kiedy pracowała w historii naturalnej BBC. Gillian jako producentka programów przyrodniczych i lektorka od dzieciństwa interesowała się megafauną i mikroskopijnymi organizmami. Jej zainteresowanie historią naturalną i środowiskiem skłoniło ją do pracy nad BBC Wiosenny zegarek.

Ile wynosi pensja Gillian?

Gillian pracowała jako badacz w wydziale Historii Naturalnej dla BBC i tworzyła treści oparte na historii naturalnej lub tematyce dzikiej przyrody. Pracowała również jako producentka przy różnych serialach dla Planeta zwierząt i Kanał odkrywania . W 2017 roku Gillian stała się regularną prezenterką serialu telewizyjnego BBC Wiosenny zegarek. Podczas występu współpracowała ze swoją partnerką telewizyjną Michaelą Strachan.

Osobowość medialna zarabia na pensję, pracując w jednym z największych brytyjskich wydarzeń nadawczych BBC. Wiosenny zegarek co wymaga ekipy 100 i ponad 50 kamer. Program uruchomił również różne nagrody i kampanię w całym kraju.

Sfinansowała ponad 8,5 miliona funtów z National Lottery w różnych siedliskach przyjaznych dla dzikiej przyrody. Program zdobył również wiele nagród, w tym Nagrody BAFTA dla dzieci oraz Nagrody Królewskiego Towarzystwa Telewizyjnego . W ciągu dwóch lat pracy w największym programie BBC, Gillian uzyskała pewną wartość netto.

Wychowywanie dzieci jako samotna matka

Gillian mieszka w Kornwalii w południowo-zachodniej Anglii wraz z synem i córką. Gillian powitała syna w 2007 roku, a jej córka urodziła się w 2009 roku. Kiedy urodziły się jej dzieci, mieszkała w Bristolu, aby uczęszczać na uniwersytet, gdzie trudno było jej znaleźć społeczność.

Producentka telewizyjna została w domu przez pięć lat, wychowując swoje dzieci w Bristolu, a ostatecznie przeniosła się do Kornwalii. Następnie przyjęła syna i córkę do szkoły ekologicznej, która skupiała się na wspieraniu dzieci. Gillian, która uwielbia spędzać większość czasu na świeżym powietrzu, pomaga też wywieźć swoje dzieci z miasta, aby upewnić się, że czują się komfortowo na zewnątrz.

Jako samotna matka jest kobietą o silnej woli, która poświęciła swoje życie wychowaniu dzieci. Szkoda, że ​​tak silna wola dama ma zaciśnięte usta, jeśli chodzi o jej życie małżeńskie. W żadnym ze swoich wywiadów lub w mediach społecznościowych nie wspomniała jeszcze o rzeczach otaczających męża.

Życie rodzinne Gillian

Matka Gillian, Enid, była pierwszą czarnoskórą dziennikarką w Afryce Wschodniej, a jej ojciec James był mechanikiem. Jej rodzice byli dość ekscentryczni, ponieważ późno wzięli ślub i późno mieli dzieci. Jej babcie pochodziły z Mauritiusa i Somalii, a jej dziadek ze strony ojca urodził się na Trynidadzie.

Jako rodzeństwo Gillian ma starszego brata o imieniu James Burke, który jest o pięć lat starszy od niej. Przeprowadziła się z Kenii do Wiednia wraz z rodziną, gdy jej matka dostała pracę w ONZ jako oficer ds. informacji.

Krótki życiorys

Gillian urodziła się w 1975 roku, co oznacza, że ​​ma 43 lata. Urodziła się w Nairobi w Kenii, a w 1985 roku przeprowadziła się do Wiednia w Austrii. Gillian studiowała w Uniwersytet w Bristolu w Anglii uzyskując tytuł licencjata z biologii.

Informacje personelu medialnego dotyczące wzrostu nie są dostępne na stronach wiki. Ma mieszane pochodzenie etniczne afrykańskie, azjatyckie, rdzennych Amerykanów, europejskie, polinezyjskie i orientalne.

Zalecane