blog

Gillian Turner Wiki, wiek, żonaty, mąż, chłopak, wartość netto

Służyła jako Rada Bezpieczeństwa Narodowego Białego Domu w administracji prezydenta George'a W. Busha i Baracka Obamy, Gillian Turner jest także młodą i owocną diwą medialną. Przez całą administrację Busha pracował w Urzędzie Bezpieczeństwa Narodowego, a Obama pracował w Sprawach Legislacyjnych.

 Gillian Turner Wiki, wiek, żonaty, mąż, chłopak, wartość netto

Kariera i sukcesja:

Albo pojawia się w Fox News, albo ma do czynienia z wysokimi urzędnikami administracji w Radzie Bezpieczeństwa Narodowego, ta dama przypisuje swoją umiejętność występowania pod presją jej trenowaniu klasycznego baletu.

Obecnie ta kobieta jest starszym współpracownikiem w Jones Group International (JGI), kiedy nie dostarcza analiz eksperckich na temat Foxa i współpracownika. A były pracownik Rady Bezpieczeństwa Narodowego, Gillian, mówi również, że ma zaszczyt znaleźć się wśród 50 najpiękniejszych kobiet w 2016 roku.

Ile jest warte Gillian?

Ta młoda i błyskotliwa współpracowniczka Fox News, Turner, ma szacowaną wartość netto w 2016 roku na 1,5 miliona dolarów, a także poinformowała, że ​​ma ponad 300 tysięcy dolarów rocznej pensji. Zarobiła ogromne sumy pieniędzy, ponieważ pracowała także dla administracji Busha i Obamy, a także służyła innym międzynarodowym firmom. A ostatnio działa w topowej telewizji.

Oprócz występów w telewizji zarabiała także na innych pracach i reklamach, a także poinformowała, że ​​w zeszłym roku zarobiła ponad 80 tysięcy dolarów na reklamach i reklamach.

Czy jest mężatką, czy nadal randkuje?

Gillian jest młodą, a także wspaniałą prezenterką medialną i osobowością, więc ma wielu fanów, a także ma ogromnych fanów mężczyzn, którzy chcą ją jako swoją lepsza połowa i partner życiowy. Według mediów społecznościowych i niektórych stron wiki, wzmiankowano, że nie jest zamężną kobietą, ale od kilku lat spotyka się ze swoim medialnym chłopakiem.

Tweetuj o plotkach o zaangażowaniu!

Jednak okazało się, że nie jest mężatką, ale zaręczyła się ze swoim długoletnim chłopakiem w 2016 roku, niestety nie ujawniła swojego potencjalnego męża i zawodu, ale okazało się, że jej narzeczony jest również osobowością medialną.

Gillian tweety o swoim narzeczonym

Wygląda więc na to, że nie jest mężatką, ale w wywiadzie powiedziała, że ​​wkrótce planuje wyjść za mąż za narzeczonego.

Krótkie życiorys Gillian:

Według źródła Wiki urodziła się 6 września 1982 r. w Kapsztadzie w Południowej Afryce, a jej matka jest pisarką. Gillian, 35-letnia osobowość medialna, ma 5 stóp i 10 cali wzrostu, a także szczupłą i atrakcyjną sylwetkę. Ta dama jest również znana ze swojego gorącego ciała i szczupłych nóg, które czasami pokazywała w programie telewizyjnym. Ukończyła studia licencjackie z polityki porównawczej w 2006 roku na Uniwersytecie Columbia w Nowym Jorku. Następnie ukończyła studia magisterskie z zakresu afrykańskich studiów bezpieczeństwa na Uniwersytecie w Kapsztadzie w RPA. Poinformowano, że ma uwodzicielskie ciało, a wymiary ciała to 36-25-35 cali, a także można ją znaleźć na kontach w mediach społecznościowych.

Zalecane