blog

Gillian Turner zaręczona z małżeństwem; Wiek, rodzice do wynagrodzenia i wartość netto

Gillian Turner jest starszym współpracownikiem w Jones Group International i pełnoetatowym korespondentem prasowym w Fox News. Pełniła funkcję dyrektora ds. legislacyjnych w Radzie Bezpieczeństwa Narodowego Białego Domu w administracji prezydenckiej Baracka Obamy i George'a W. Busha.

 Gillian Turner zaręczona, aby wyjść za mąż; Wiek, rodzice do wynagrodzenia i wartość netto
 • Edukacja
 • Gillian Turner jest starszym współpracownikiem w Jones Group International i pełnoetatowym korespondentem prasowym w Fox News. Jest byłym pracownikiem Rady Bezpieczeństwa Narodowego Białego Domu w administracji prezydenckiej Baracka Obamy i George'a W. Busha.

  Ile jest warte netto Gillian?

  Gillian czerpie ogromne zyski ze swojej wpływowej pracy w Fox News. O swoim losie nie zdradziła jeszcze w mediach. Według doniesień średnia pensja reportera Fox News wynosi 56 434 USD. Rozpoczęła jako autorka wiadomości w 2014 roku w Fox News i awansowała na pełnoetatową korespondentkę wiadomości. Swoją ekspertyzą zajmuje się polityką i problematyką współczesną.

  Gillian pracowała w Departamencie Stanu USA w Biurze ds. Demokracji, Praw Człowieka i Pracy. Gillian pracowała również jako asystentka naukowa w administracji Busha w Biurze Doradcy ds. Bezpieczeństwa Narodowego.

  Pracowała również w administracji Obamy jako p.o. dyrektora ds. legislacyjnych w Radzie Bezpieczeństwa Narodowego. Jej praca w tak potężnych instytucjach rządowych umożliwiła jej rozwój zawodowy i wykorzystanie ogromnego bogactwa. Gillian, która znalazła się na liście 50 najpiękniejszych kobiet w 2016 roku, jest zajęta w Jones Group International, gdzie obecnie pracuje jako starszy współpracownik.

  Zaręczyny Gillian z projektantem!

  Plotki o jej zaręczynach zaczęły się, gdy została sfotografowana z facetem w Kapsztadzie na weselu ich przyjaciółki w dniu 7 listopada 2015 r. Jednak zaprzeczyła jej zaręczynowi tweetem w lipcu 2016 r. Później w październiku ujawniła swoje zaręczyny i wspomniała o swoim narzeczonym . Nie ujawniła jednak jego tożsamości.

  Ale teraz tajemnica została ujawniona, gdy jest zaręczona z mężczyzną o imieniu Alex Kramer. Alex jest projektantem i wiceprezesem w Optoro. Cóż, skromny człowiek ukończył edukację w R&Y School of Advertising z dyplomem z kierunku artystycznego i projektowania.

  Jak podaje LinkedIn Alex, karierę rozpoczął jako dyrektor kreatywny w Strika Entertainment w 2001 roku. W 2014 roku pracował również w CapSpeciality w Nowym Jorku.

  Tak, jest zaangażowana i jest w zaangażowanym związku. Ale podobno nie jest mężatką i nie ma jeszcze stałego życia z mężem w oczach opinii publicznej.

  Krótki życiorys

  Gillian Turner otworzyła oczy w 1982 roku w Kapsztadzie. Gillian, lat 35, co roku obchodzi swoje urodziny 6 września. Wyemigrowała do USA wraz z rodzicami. Jak na wiki, jej matka jest autorką. W swojej rodzinie ma rodzeństwo o imieniu Nick Turner. Stoi na wysokości 1,77 metra (5' 10''). Ma zdrową sylwetkę z wymiarami ciała 36-25-35.

  Ukończyła studia licencjackie z polityki porównawczej w 2006 roku na Uniwersytecie Columbia w Nowym Jorku. Ukończyła studia magisterskie z afrykańskich studiów nad papierami wartościowymi na Uniwersytecie w Kapsztadzie , Afryka Południowa.

  Zalecane