blog

Gina Kimmel Wiki, żonaty, mąż, rozwód, sprawy, wartość netto, edukacja

Większość fanów zna koncert, który rzuca słynny komik Jimmy Kimmel, aby rozśmieszyć ich programem „Jimmy Kimmel Live!” Ale ludzie nie są zaznajomieni z jego niesławną byłą żoną Giną Kimmel, która spokojnie zajmuje się swoimi sprawami, nie majstrując przy tym. paparazzi. Gina Kimmel wyszła za Jimmy'ego w 1988 roku podczas studiów, ale rozwiodła się w 2002 roku z tajemniczych powodów.

 Gina Kimmel Wiki, żonaty, mąż, rozwód, sprawy, wartość netto, edukacja

Wczesne małżeństwo z Jimmym Kimmelem!

Dla Giny Kimmel obowiązki małżeńskie przecięły jej drogę, gdy miała zaledwie dwadzieścia dwa lata, podczas gdy jej partner Jimmy był od niego o dwa lata młodszy.

Poznała komika, gdy duet studiował na Arizona State University i od razu zaczął się spotykać. Ponieważ Jimmy'emu brakowało pewności siebie, bycie w związku zachwyciło go i postanowił się ożenić.

Następnie para wyszła za mąż w 1988 roku na oczach bliskich przyjaciół i rodziny. W wywiadzie dla Huffington Post, Jimmy wyjaśnił, że tak wcześnie zawiera się małżeństwo, mówiąc:

'Byłem dzieckiem. Oboje byliśmy bardzo młodzi. Moja mama miała 19 lat, kiedy wyszła za mąż, więc nie wydawało mi się to niczym niezwykłym. Wszystkim moim przyjaciołom wydawało się to niezwykłe, ale nie mnie”.

Matka Dwójki Dzieci!

Po trzech latach małżeństwa Gina powitała swoje pierwsze dziecko w 1991 roku w postaci córki Katie. Dwa lata później Gina urodziła swoje drugie dziecko, syna o imieniu Kevin w 1993 roku.

Gina i Jimmy mieli wspólną opiekę nad dziećmi po rozwodzie. Ale według doniesień nie byli w dobrych stosunkach.

Rozwód z Jimmym Kimmelem!

Nie każdy ma idealne relacje i często kończy się bałaganem. Podobny incydent przydarzył się Ginie Kimmel, byłej żonie amerykańskiego gospodarza i komika Jimmy'ego Kimmela.

Po tym, jak pojawiły się różnice między ukochanymi z college'u, Giną i Jimmym, para zdecydowała się rozstać w 2002 roku, kończąc piętnastoletni związek. Gina formalnie sfinalizowała rozwód ze swoim mężem Jimmym w czerwcu 2003 roku.

Podczas gdy Jimmy był zdruzgotany rozwodem i skierował swój stres i niepokój na swoją twórczą stronę, Gina wolała mniej znane życie zwracając skorupę. Jej oficjalne oświadczenie po rozwodzie wciąż czeka.

Co dalej z Giną?

Gdy po rozwodzie wróciła do normalnego życia, pozostała tajemniczą osobą. Jednak przedsiębiorca biznesowy wypuścił później „Maddy James”, która projektuje i przebudowuje klasyczną hollywoodzką bieliznę.

Po ukończeniu edukacji na Uniwersytecie Stanowym w Arizonie jej zarobki i fortuny są ukrywane przed mediami, podczas gdy jej wartość netto jest nadal przedmiotem dochodzenia.

Jeśli chodzi o jej życie randkowe, spotyka się z mężczyzną o imieniu Chris Jones, który na Instagramie nazywa się „Crazy Chicago Catman”.

Często publikuje zdjęcia Chrisa, a nawet wspomina o wieczornej randce, ale to, czy jest mężatką, czy nie, jest zagadką do rozwiązania.

Zalecane