blog

Giorgia Gabriele Wiki, Ślub, Mąż, Partner, Split, Randki, Wzrost

Glamorous Italian, która jest modelką z pasji, ale zyskała sławę dzięki połączeniu z Playboy Millionaire Gianluca, jest przyszłą gwiazdą w tworzeniu. Giorgia Gabriele wyrobiła sobie imię w niefortunny sposób dzięki wirusowemu wideo, w którym widać, jak wykonuje ruchy taneczne z Gianlucą. Wschodząca modelka robiła już pokazy w Paryżu i Mediolanie, a nawet wypuściła własną linię mody.

  Giorgia Gabriele Wiki, Ślub, Mąż, Partner, Split, Randki, Wzrost

Ile jest warte netto Giorgii?

Wschodząca modelka i przedsiębiorca biznesowy gromadzi swoją wartość netto dzięki swoim pokazom i linii modowej. Modelka, która rozpoczęła karierę od zera, ma wartość netto 600 000 dolarów. Ale po jej powiązaniach z włoskim milionerem Gianlucą Vacchi, jej akcje wzrosną bardziej niż kiedykolwiek.

Dowiedz się więcej: Taylor Hill Wiki: Net Worth, chłopak, rodzina

Urodzona we Włoszech Giorgia z pewnością przyciągnęła moda. W swojej wczesnej karierze lubiła tańczyć, ale później zwróciła swoją pasję w stronę mody. W młodym wieku 19 lat, Włoch zdecydował się wejść do show-biznesu i pracować jako statystka we włoskiej telewizji. W kolekcji jesień/zima 2016 zadebiutowała jako modelka w Mediolanie. Modelka występowała nawet na pokazach w Paryżu.

Wielowymiarowa Giorgia odnosi sukcesy również na polu biznesowym. Jest przedsiębiorcą i stworzyła własną linię modową Wandering.

Znalazłem kochającego chłopaka po rozstaniu z dziadkiem Playboyem!

Giorgia, znana z umawiania się ze sławną osobistością, spotykała się z włoskim piłkarzem Christianem Vieri, zanim znalazł ramię Vacchi. Vacchi jest znany ze swojego wizerunku playboya i umawiał się z wieloma czołowymi celebrytami, w tym Jenifer Lopez.

Giorgia przyjaźniła się z Włochem przez ponad trzy lata, zanim zaakceptowała ich związek miłosny. Modelka przyznała, że ​​jest zazdrosną kobietą, ale Włoszka nigdy nie dała jej powodu do zazdrości w ich trzyletnim związku.

Nie chcesz przegapić: Josina Anderson Wiki: Wiek, urodziny, żonaty, mąż, wartość netto

Para pojawiła się publicznie dopiero w zeszłym roku, kiedy w wirusowym filmie widziano ich, jak wykonują zabawny ruch taneczny. Następnie pojawiła się seria zdjęć pary bawiącej się na wakacjach.

Giorgia była w związku ze swoim chłopakiem Gianlucą Vacchi, znanym jako Dziadek Playboy. Oboje zaczęli spotykać się ze sobą trzy lata później, podczas swojego pierwszego spotkania w 2010 roku. Kiedyś obnosili się ze zdjęciami i filmami, na których mieli romantyczne wakacje. 23 lipca 2016 r. Giorgia przesłała jej zabawny film z Gianlucą, który stał się wirusowy na Instagramie. Na filmie para tańczyła energiczny taniec do Ricky'ego Martina Ugryzienie. Niestety, para rozstała się latem 2017 roku. Ostatnie zdjęcie Giorgia zrobiła z Gianlucą 14 maja 2017 roku, gdzie jej ówczesny chłopak trzymał ją na ramieniu.

Później Vacchi szybko ruszył dalej i widziano, jak spotyka się z błędnie koronowaną Miss Universe Ariadną Guitierrez. Podobnie Giorgia zaczęła spotykać się z Andreą Grilli, która jest dyrektorem handlowym i partnerem w New Guards Group. Na początku 2018 roku Giorgia i jej nowy chłopak zostali zauważeni na wakacjach na plaży w St. Barths.

Giorgia umieszcza zdjęcie jako wygaszacz ekranu swojego telefonu (zdjęcie: Instagram)

Ta dwójka utrzymuje ze sobą czułą więź. Przesyłając zdjęcie ze swoim mężczyzną 30 sierpnia 2018 r., podzieliła się emotikonem miłości w podpisie, pisząc „Zawsze przy tobie”.

Nie przegap: Yandy Smith Wiki: Wartość netto, mąż, rodzice, pochodzenie etniczne

Krótki życiorys

Odważna brunetka wkroczyła na Ziemię 27 grudnia 1985 roku w małym miasteczku Soro we Włoszech. Giorgia, która ma obecnie 32 lata, należy do rasy białej i ma przyzwoitą wysokość 5 stóp i 5 cali. Według źródeł wiki, piękna brunetka osiedla się teraz w swoim życiu i będzie zdeterminowana, aby pokonać każdą przeszkodę i kontynuować karierę.

Dusiła swoich zwolenników, kiedy przyznała, że ​​pieniądze partnera są dla niej ważne, ale była dumna z tego, że sama zarabia. Internetowa sensacja obnosi się na Instagramie z jej idealnym ciałem w bikini. Stylowa modelka zawsze pozuje w najnowszych modowych strojach.

Zalecane