blog

Giselle Eisenberg Wiki: Wiek, tata, mama, wzrost, siostra, programy telewizyjne, 2018

Giselle Eisenberg, która awansowała do branży rozrywkowej zaledwie w wieku pięciu lat, dokonała znaczącego przełomu w swoim debiutanckim filmie Wilk z Wall Street. Jest również znana jako aktorka dziecięca, która grała rolę Madison w serialu telewizyjnym Law & Order: Special Victims Unit. Gisselle jest głównie pamiętana z roli Sophii w słynnym serialu komediowym Life in Pieces.

  Giselle Eisenberg Wiki: Wiek, tata, mama, wzrost, siostra, programy telewizyjne, 2018

Relacja Giselle z rodziną

Giselle urodziła się jako druga córka ojca pisarza, pana Eisenberga. Giselle, która jest tylko trochę tata, nie jest dozwolony oglądać wszystkie sceny z jej filmu, ponieważ istnieją różne treści dla dorosłych, które nie są dla niej odpowiednie. Musiała się zakraść, żeby zobaczyć swoją rolę w Wilk z Wall Street. Jej rodzice, którzy opiekują się córką, zabierają ją na imprezy na czerwonym dywanie, a tata często zabiera małą aktorkę na łyżwy.

Od 3 roku życia interesowała się aktorstwem i chciała być jak jej siostra. Jej mama początkowo nie była pewna, ponieważ była mała, ale ostatecznie poparła jej decyzję. Jej starsza siostra Julia Eisenberg jest również aktorką. 8 maja 2017 r. opublikowała na swoim Twitterze urocze zdjęcie obok swojej starszej siostry Julii.

Giselle Eisenberg obok swojej starej siostry Julii Eisenberg (Zdjęcie: Twitter)

Giselle jest również aktywna w serwisach społecznościowych i postach wraz ze swoją rodziną. Jej tata, pan Eisenberg, jest początkującym pisarzem i adwokatem. Udostępniła zdjęcie swojego ojca, pana Eisenberga, życząc mu „Szczęśliwego Dnia Ojca” 18 czerwca 2017 r. Za pośrednictwem swojego Twittera.

Dalej 22 września 2017 r. udostępniła matce zdjęcie pani Eisenburg na swoim Instagramie i powiedziała, że ​​matka nie pozwoli jej opublikować jej zdjęć, a było to najrzadsze zdjęcie z nią. Wombo-combo matki i córki podzieliło się migawką z kotkami i oboje wyglądali uroczo.

Giselle kocha swoją szkołę i przyjaciół

Chociaż Giselle jest aktorką, koncentruje się również na swojej edukacji. 31 marca 2016 r. wyraziła miłość do swojej szkoły i była podekscytowana poznaniem nowych faz księżyca.

Opisuje również naukę jako ulubiony przedmiot swojej szkoły. W listopadzie 2016 przesłała piękny projekt miasta Monterey jako projekt szkolny. Zapytana o to, w jaki sposób angażowała się w przemysł filmowy, wyraża uznanie dla swoich rodziców. Powiedziała, że ​​jej rodzice dbają o to, by regularnie chodziła do szkoły i skupiała się na obowiązkach rodzinnych.

Jak Gisselle wezwała Net Worth?

Giselle Eisenberg wypracowała swoją wartość netto dzięki swojej karierze jako aktorka dziecięca. Jej debiutancki film z 2013 roku Wilk z Wall Street zarobił kasę w wysokości 392 milionów dolarów w porównaniu z budżetem produkcyjnym wynoszącym 100 milionów dolarów. Film, który w 2016 roku zajął 78 miejsce 100 najlepszych filmów XXI wieku BBC” Lista zarobiła w weekend 18,4 miliona dolarów, działała w ponad 3387 kinach. Giselle, która miała zaledwie 4 lata na swojej premierze, zagrała w filmie rolę Skylara Belforta.

Podobnie jej długie występy w programach telewizyjnych, w tym Dom i rodzina (2016 do 2017) i Życie w kawałkach (2015-2018) pomogły jej zgromadzić niezwykłą ilość fortun. Była także świadkiem udanego filmu kasowego Seks taśma w 2014 roku. Film zarobił 126,1 miliona dolarów przy budżecie produkcyjnym wynoszącym 40 milionów dolarów. Giselle zagrała rolę Nell w amerykańskim filmie komediowym Seks taśma.

W latach 2013-2018 nadal zwiększała swoje zarobki, występując w filmach takich jak wyświęceni; Najbardziej brutalny rok; Miłość jest względna; Danny'ego Collinsa; oraz Będę w domu na święta. Wystąpiła także w programach telewizyjnych, takich jak Rozrywka dziś wieczorem; Prawo i Porządek: Jednostka Specjalna ds. Ofiar; Złupić; Dom i rodzina; oraz Ciało i kość .

Od 1 maja 2018 r. Giselle gra rolę Jules w nadchodzącym filmie komediowym Anhedonia. Dzięki kredytom w filmach i programach telewizyjnych, w wieku 11 lat zgromadziła miliony dolarów.

Krótki życiorys

Giselle Eisenberg, urodzona w 2007 r., obchodzi swoje urodziny 7 marca. Pochodzi z Poughkeepsie w stanie Nowy Jork i ma obywatelstwo amerykańskie. Ma kaukaskie pochodzenie etniczne, a jej znak urodzenia to Pieces. Dziecięca aktorka w wieku 11 lat stoi na wysokości 1,37 m (4' 6 cali). Zgodnie z wiki, za wprowadzenie do aktorstwa przypisuje swojej starszej siostrze Julii Eisenberg.

Zalecane