blog

Gizzi Erskine Wiki, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Związek

Autor wielu bestsellerowych książek kucharskich, Gizzi Erskine, wydaje się szturmować świat kulinarny. Po raz pierwszy pojawiła się na naszych ekranach w Cook Yourself Thin, gdzie wyróżnia się jej dziwaczny, własny styl i swobodny, ciepły charakter. Od tego czasu jest znany z kilku wyjątkowych tytułów kulinarnych na całym świecie. Urodziła się w Dumfries w Szkocji 20 sierpnia 1979 roku jako syn swojego ojca fotografa i matki aktorki-modelki.

 Gizzi Erskine Wiki, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Związek

Jaka jest jej kariera i postęp?

Gizzi była gospodarzem dwóch sezonów serialu kulinarnego Channel 4 Cook Yourself Thin, a także była gospodarzem dziennego programu Channel 4 „Cookery School” w 2011 roku. Jej wizerunek i styl odegrały znaczącą rolę w jej prezentacji i była wcześniej punkiem, ale obecnie przyjęła stylizowane lata 60. wygląd i osobowość.

14 lipca 2013 roku ta pani połączyła się z „The Sunday Times” jako kucharz „Sunday Times” w tygodniku gazety.

Jak zarobiła wszystkie swoje pieniądze?

Szefowa kuchni, Erskine, osiągnęła w 2016 r. wartość netto w wysokości 2 milionów dolarów, wliczając w to jej ogromne opłaty, premie, a także ogromne kwoty wynagrodzenia. Według niektórych mediów typu wiki, w 2016 roku otrzymała ponad 500 tysięcy dolarów ze swojej pracy i zawodu. A także zasłużony z niektórych hitów telewizyjnych, a także z reklam i rekomendacji

Poza tym zainwestowała w kawiarnię i sklep spożywczy w Dumfries, a także poinformowała, że ​​złożyła depozyty w niektórych znanych restauracjach. Może więc w nadchodzących dniach będzie zarabiać ogromne sumy pieniędzy.

Czy Gizzi i Jamie nadal są razem?

Piękna szefowa kuchni do tej pory nie wyszła za mąż, więc wieści o jej mężu, ale znalazła swoją miłość na początku 2015 roku. W wywiadzie powiedziała, że ​​dowiedziała się, że słynny kucharz zerwał ze swoim chłopakiem, Jamiem Reynoldsem. Ona i jej były chłopak Reynolds zaczęli spotykać się na początku 2015 roku po spotkaniu w pociągu do Francji, a ich związek stał się tak poważny, że spotkali nawet rodziców.

Ale niestety para odwołała się na początku lata po tym, jak romans się skończył, a teraz jest nowo singielką i ma podobno romans z profesorem Greenem.

Źródło Wiki narratora poinformowało, że ona i Reynolds rozstali się kilka miesięcy temu i obaj zdecydowali, że potrzebują innych rzeczy i ruszyli dalej bez zbytniego dramatu.

Krótki życiorys:

Jedna z najlepszych szefów kuchni, Erskine jest również znana nie tylko jako szefowa kuchni, ale także jako atrakcyjna sylwetka i szczupła sylwetka, z uwodzicielskimi wymiarami ciała 35-24-36 cali. Jednak jej wzrost wynosi około 5 stóp i 10 cali z jej szczupłą i idealną sylwetką i kształtem, które również znalazłeś na jej koncie w mediach społecznościowych. Posiada obywatelstwo szkockie i jest rasy białej.

Zalecane