blog

Glenn Villeneuve Wiki, wiek, żona, rozwód, dzieci, rodzina, wartość netto

Alaska daje Ci wszelkie powody, by zwariować, ale to od nas zależy, jak poradzimy sobie z samotnym życiem i będziemy rozwijać się w pięknie. Glenn Villeneuve widzi życie inaczej i nie ma nic przeciwko, aby zobaczyć jakąkolwiek formę ludzkiego życia w ciągu nawet czterech miesięcy, dość intensywne, prawda? Ale dla niego dzień bez innej osoby wokół niego jest tylko zwykłym dniem i toczy się jego normalna aktywność. Łowca znany jest z występów w serialu dokumentalnym „Life Below Zero”.

  Glenn Villeneuve Wiki, wiek, żona, rozwód, dzieci, rodzina, wartość netto

Kariera i życie zawodowe

Dosłownie żyje w cienkim lodzie i dzieli swoje terytorium łowieckie z wilkami, co jest głupie, chyba że jesteś Glennem. Kiedyś był otoczony przez stado 20 wilków, ale nie stracił opanowania i szczęśliwie wrócił do domu z oddychającym ciałem.

Łowca, który prowadzi koczownicze życie w 65 mil na północ od koła podbiegunowego, został nagrodzony za swoją odporność i został obsadzony jako jeden z sześciu głównych bohaterów serialu Life Below Zero. Pokaz, który obejmuje Sue Aikens , Chip i Agnes Hailstone Jessie Holmes, Andy Bassich i Erik Salitan demonstrują, jak główna obsada radzi sobie z niewybaczalnym stanem Alaski.

Ile jest wart netto Glenna?

Podczas swojej kariery na pustkowiach Alaski zgromadził swoją wartość netto głównie poprzez występy w programach telewizyjnych i polowania. Według Payscale średnia pensja w National Geographic Channel wynosi 71 000 USD. Glenn, który pojawił się w National Geographic Życie poniżej zera od 2013 do 2018 zebrał sporą sumę wynagrodzeń.

Zobacz też: Agnes Hailstone Wiki, wiek, mąż, dzieci, wartość netto, programy telewizyjne, tatuaż

Myśliwy, który przeprowadził się na Alaskę w 1999 roku, mieszka samotnie w Chandalar, nie uczęszczał do żadnej szkoły, ale nauczył się cennych lekcji czytając, podróżując i rozmawiając. Chociaż jego dokładna wartość netto, która nie została jeszcze ujawniona, z pewnością będzie po niskiej stronie.

Przeprowadzka po rozwodzie!

Glenn był żonatym mężczyzną, kiedy poślubił miłość swojego życia. Przywitał nawet dwoje dzieci z żony, córkę Willow Leaves i syna Wolf Song. Po urodzeniu najmłodszego dziecka w mieście postanowili wychowywać dzieci na Alasce.

Wtedy pojawiły się między nimi różnice i zakończyli swój związek rozwodem. Glenn po rozwodzie mieszkał sam przez lata na Alasce.

Ale po latach rozwodu z pierwszą żoną odnalazł miłość w Trishy Kazan, która ma córkę o imieniu Amelia z poprzedniego związku. Para wraz z trójką dzieci zaczęła dzielić życie na Alasce. Pięcioosobowa rodzina cieszy się chwilą w lesie i znajduje chwilę lub dwie, aby podzielić się uroczymi zdjęciami rodziny.

Glenn Villeneuve i jego rodzina na górze Bender w lipcu 2015 r. (Zdjęcie: Facebook)

23 czerwca 2017 r. rozpoczął się nowy rozdział w życiu Glenna, gdy powitał swoje pierwsze dziecko z partnerką Trishą Kazan. Trisha urodziła 9-kilogramową córkę o imieniu Agatha i opublikowała na Facebooku zdjęcie swojego nowo narodzonego dziecka.

Żywa inspiracja udziela rad także młodym ludziom, którzy chcą żyć na pustkowiu i powiedział, że:

Jeśli żyjesz w bardziej konwencjonalny sposób i myślisz o przeprowadzce na pustynię, tak jak ja, to będzie to duża zmiana i jest wiele do nauczenia się. Zwolnij i ciesz się procesem, zamiast skupiać się na celu, ponieważ nigdy nie wiesz dokładnie, jak się sprawy potoczą.

Jego pięcioosobowa rodzina pojawiła się w serii National Geographic, Życie poniżej zera. Glenn i jego partnerka Trisha przenoszą swoje dzieci z chaty w Fairbanks do chaty w Brook Ranges w niskiej temperaturze Alaski. Gwiazda reality show spędziła trzy miesiące samotnie podróżując w przeszłości.

Nie chcesz przegapić: Robert Irwin Wiki: Wiek, wartość netto, show, teraz

Podczas wywiadu z Nat Geo Glenn powiedział, że zawsze był niezależny i lubił samotnie podróżować po bezdrożach. Podczas swojej podróży poznał nowe umiejętności i poczuł więź z naturą. Pomimo swojego koczowniczego stylu życia, Glenn zapewnia, że ​​jego dzieci często są z nim i spędza czas z rodziną.

Gwiazda National Geographic rozmawiała z The Telegraph India w maju 2017 roku i opisała swoje niezapomniane chwile w serialu. Polował na dużego łosia, który wystarczał mu na pół roku do zaspokojenia posiłków. Podczas 18-letniej podróży Glenna na Alaskę on i jego operator po raz pierwszy mogli uchwycić rzadki widok w swoim aparacie. Sfilmowali wilka goniącego przed nimi karibu.

Krótkie życiorys i wczesne życie Glenna

Glenn Villeneuve wziął swój pierwszy oddech w Burlington w stanie Vermont 18 sierpnia 1969 roku, co daje mu 48 lat. Dzieciństwo spędził w lesie i uczył się życia, a nie w szkole. Villeneuve ma obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej. Posiada wysoki wzrost i utrzymuje atletyczną i zdrową sylwetkę. Jego wiki jest tajemnicą na temat jego rodziców i nie ujawnia wpływu, jaki mieli na niego.

Zobacz też: Sue Aikens Wiki, wiek, urodziny, mąż, dzieci, wynagrodzenie i wartość netto

Jedyną rzeczą, którą odzwierciedla życie Glen, jest to, że nigdy nie zadowalasz się rzeczami, których nie kochasz i które masz pasję. Był szczęśliwy w Vermont, ale chciał zbadać związek ze światem przyrody. A teraz cieszy się każdą sekundą swojego życia, co daje wskazówkę, do czego prowadzi pasja.

Zalecane