blog

Gloria Allred Wiki, mąż, córka, klienci, sprawy, wartość netto

Od tego czasu stała się tematem wiadomości; reprezentowała sprawę przeciwko Michaelowi Jacksonowi. Tak, dobrze zgadłeś; Gloria Allred jest uznaną prawniczką Praw Kobiet, znaną z prowadzenia kontrowersyjnych spraw. Stała się bohaterką społeczności gejowskiej, kiedy udało jej się przeforsować decyzję Sądu Najwyższego Kalifornii na korzyść małżeństwa osób tej samej płci.

  Gloria Allred Wiki, mąż, córka, klienci, sprawy, wartość netto

Allred jest wielokrotnie nagradzanym prawnikiem, który od dłuższego czasu reprezentuje sprawy kobiet, które padły ofiarą napaści na tle seksualnym i niewłaściwego postępowania. Obecnie Allred, prezes Funduszu Obrony Prawnej i Edukacji Praw Kobiet, nie planuje zaprzestania działalności w najbliższym czasie. W wieku 77 lat wciąż ma to samo pragnienie i pasję, by stanąć w obronie tych, którzy nie mogą.

Kariera w kontrowersyjnych sprawach:

Zanim została godnym uwagi amerykańskim adwokatem kobiet, pracowała jako nauczycielka w Jordan High School i Fremont High School. Później ukończyła Loyola University School of Law i założyła wraz z kolegami kancelarię „Allred, Maroko i Goldberg” w styczniu 1976 roku. Znana jest z reprezentowania kontrowersyjnych spraw i prestiżowych klientów.

Czytaj więcej: Carlos Leon Wiki, Net Worth, Rodzice, Żona

Wśród jej znanych klientów, jednym z nich jest zdecydowanie młody chłopak w 1993 roku, który oskarżył nikogo innego jak „Króla Popu” Michaela Jacksona o wykorzystywanie go seksualnie. 15 maja 2008 roku prawdopodobnie wygrała najważniejszą sprawę w swoim życiu, kiedy Sąd Najwyższy Kalifornii wydał werdykt na korzyść małżeństwa osób tej samej płci. Reprezentowała również kobiety, które rzekomo były seksualnie niewłaściwe przez celebrytów, takich jak Bill Cosby, Donald Trump i Roman Polański.

Oprócz tego była także czołową kobiecą głosicielką i aktywistką, która wezwała Billa Clintona do ustąpienia z urzędu po tym, jak wiadomość o jego romansie wybuchła podczas jego rządów jako prezydenta Stanów Zjednoczonych. Kiedy wszyscy okazali swoje poparcie i stali mocno u boku Clintona, Allred stanął przy tej, która była ofiarą.

Ile jest warte netto Glorii?

Gloria, która reprezentowała szeroką gamę czołowych osobistości, w tym Arnolda Schwarzeneggera, Hermana Caina, Davida Boreanaza, Anthony'ego Weinera i Esai Moralesa, aby wymienić tylko kilka; pobiera zdumiewającą kwotę za ich reprezentowanie. Jej kariera prawnicza może pochwalić się majątkiem netto do gigantycznej marży w wysokości 20 milionów dolarów.

Jej fortuna pomaga również w jej audycji radiowej w KABC jako współprowadząca i jako panelistka w telewizyjnym teleturnieju „To Tell the Truth”. Jest także obecnym prezesem Funduszu Obrony Prawnej i Edukacji Praw Kobiet, co również znacznie zwiększa jej ogromną wartość netto.

Rozwiedziony z dwoma mężami!!

Podczas swoich dni na University of Pennsylvania poznała swojego przyszłego męża, Peytona Braya. Wyszła za mąż za swojego męża Peytona w 1960 roku. Para urodziła córkę o imieniu Lisa Bloom 21 września 1961 roku.

Ale po urodzeniu jedynego dziecka Gloria rozwiodła się z mężem Peytonem i przeprowadziła się z rodzicami, aby ukończyć edukację. Po sześciu latach samotnego życia przeszła do ołtarza ze swoim drugim mężem Williamem Allredem w 1968 roku. Przyjęła jego imię i pozostała z nim w związku małżeńskim przez prawie dwie dekady, zanim w 1987 roku ogłosiła, że ​​musi zrezygnować.

Nawet po rozwodzie nie porzuciła nazwiska męża, Allred. Chociaż ostatnio została odbiorcą śledztwa w sprawie możliwego niewłaściwego postępowania, nie powstrzymuje to jej przed wspieraniem córki Lisy, która również jest prawnikiem.

Na początku października Lisa broniła Harveya Weinsteina, który został oskarżony o molestowanie seksualne. Uniosła trochę brwi, bo jej matka zawsze była adwokatem feministką, a broniąca takiej sprawy Lisa była niespodzianką.

Zobacz także: Guy Raz Wiki, Bio, Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki i Wynagrodzenie

Ale mimo wyboru córki, nie powstrzymała się od poparcia dla Lisy i powiedziała, że ​​nie ma problemu z doradzaniem Lisie Harveyowi. 7 października 2017 r. Lisa zrezygnowała z funkcji doradcy Harveya Weinsteina za pośrednictwem posta na Twitterze.

Krótkie życiorys i rodzina Glorii:

Według jej wiki, Gloria Allred weszła na ten świat z imieniem Gloria Rachel Bloom 3 lipca 1941 r., co oznacza, że ​​ma 77 lat w Filadelfii w stanie Pensylwania w USA. Gloria urodziła się pracując dla żydowskiej rodziny, ponieważ jej ojciec pracował jako sprzedawca, a ona matka jako gospodyni domowa. Amerykańska prawniczka należy do rasy białej, ponieważ jej matka urodziła się w Wielkiej Brytanii.

Ciekawe: Wynagrodzenie Lee Corso, wartość netto, zdrowie, syn

Adwokat weteran nadal ma zdrową sylwetkę i język ciała, które wstydzą młodości.

Zalecane