blog

Golnesa Gharachedaghi Wiki, Mąż, dziecko i fakty

Amerykańska gwiazda reality TV, Golnesa Gharachedaghi, jest znana ze swojego występu w przebojowym serialu Bravo, Shahs of Sunset (2012). Podobnie jest również znana jako przedsiębiorca; Golnesa prowadzi firmę o nazwie GG's Extensions – która jest syntetyczną i oryginalną marką do przedłużania ludzkich włosów – wraz ze swoją siostrą.

  Golnesa Gharachedaghi Wiki, Mąż, dziecko i fakty

Podobnie jest również znana jako przedsiębiorca; Golnesa prowadzi firmę o nazwie Rozszerzenia GG- która jest syntetyczną i oryginalną marką do przedłużania ludzkich włosów - obok jej siostry.

Wiki i rodzina Golnesy Gharachedaghi

Znana również jako GG, Golnesa urodziła się 27 listopada 1981 roku w Los Angeles w Kalifornii. Pochodzi z Iranu; jej rodzice wyemigrowali do Stanów Zjednoczonych w 1975 roku.

Również gwiazda rzeczywistości: „Summer House” Carl Radke dzieli się gejowskim doświadczeniem, ale jest prosty

Jej ojciec nazywa się Mahmoud Gharachedaghi i jest architektem oraz dyrektorem w GA Architecture and Planning. Podobnie jej matka pracuje w przemyśle tekstylnym i odzieżowym w Los Angeles. Golnesa ma starszą siostrę, która również jest przedsiębiorcą. Jej siostra prowadzi wiele biznesów, w tym nieruchomości, mody i urody.

Rozwód od męża

Golnesa od stycznia 2019 r. jest rozwiedziona ze swoim mężem Szalomem Yeroushalmim. Ogłosiła to na Instagramie 4 stycznia 2019 r., w którym napisała:

'Pozwól, że powiem to głośno... HALLELUJAH! Jestem oficjalnie rozwiedziony!!!!!!! Żonaty przez 7 tygodni i próbuję się rozwieść przez prawie 2 lata. Próbowałeś kłamać na mój temat. Próbowałeś przyjść za moje pieniądze. Chciałeś zrobić wszystko, żeby mnie zranić. Ale mój Bóg jest dobry, a mój adwokat @adwokat jest zabójcą!!!'

To Golnesa złożyła wniosek o rozwód w maju 2017 roku, powołując się na ich nie do pogodzenia różnice. W ugodzie rozwodowej stwierdziła, że ​​​​rozstali się na długo przed ujawnieniem problemu publicznie. Jednak zajęło im prawie dwa lata, zanim w końcu się rozwiedli.

Pierwsze spotkanie, szczegóły ślubu

Według Ciężkie wiadomości Golnesa i jej były mąż poznali się po raz pierwszy, kiedy mieszkali w tym samym budynku. Oboje wkrótce stali się romantyczni i zaręczyli. Shalom zaproponował Golnesę za pomocą billboardów Times Square i pięknego pierścionka z brylantem na ich zaręczyny w 2016 roku.

  Golnesa-Gharachedaghi-Żonaty-Shalom-Yeroushalmi-Mąż-Rozwiedziony-Ciąża-Reality-Gwiazda

Golnesa Gharachedaghi i Szalom Yeroushalmi na ślubie 25 stycznia 2017 (fot. people.com)

Później pobrali się w Albertson Wedding Chapel w Los Angeles w gronie bliskich przyjaciół i członków rodziny 25 stycznia 2017 roku.

W ciąży z chłopcem, kim jest tata dziecka?

Obecnie Golnesa jest w ciąży z chłopcem o imieniu Eliasz. Dziecko zostało poczęte od dawcy nasienia.

  Golnesa-Gharachedaghi-zamężna-Shalom-Yeroushalmi-rozwiedziona-w ciąży-Reality-Gwiazda

Ujawniła płeć i imię dziecka z okazji jej baby shower, które odbyło się 1 marca 2020 r. w jej domu w Los Angeles.

Randkowe życie piosenkarza R&B: - Chloe Bailey Bio: rodzice, randki, Halle Bailey i mniej znane fakty

Powiedziała, że ​​nazwa pochodzi od aktora Elijaha Wooda, w którym Golnesa była zakochana od młodości. Jednak nie ujawniła jeszcze imienia swojego małego ojca.

Trzy fakty dotyczące Golnesy Gharachedaghi

  • Rozmowa z E! News'Justin Sylvester o premierze Just the Sip w listopadzie 2018 r. Golnesa ujawniła, że ​​była uzależniona od narkotyków w wieku jedenastu lat.
  • W liceum była wykwalifikowaną gimnastyczką. Została przeszkolona w drużynie olimpijskiej USA na Igrzyska Olimpijskie 1996 w Atlancie. Golnesa jednak zrezygnowała z lekkiej atletyki, ponieważ nie chciała robić kariery jako sportowiec.
  • Ukończyła studia licencjackie na Loyola Marymount University w Los Angeles.

Zalecane