blog

Golshifteh Farahani Wiki, mąż, rozwód, chłopak i wartość netto

Bardzo piękna dziewczyna w wieku 32 lat, która przyszła na ten świat w 1983 roku, datowana na 10 lipca. Jej główne zajęcia to aktorka, piosenkarka i muzyk. Golshifteh Farahani urodziła się w Teheranie w Iranie, co sprawia, że ​​jej narodowość jest irańska i należy do pochodzenia irańskiego. Jest kochaną córką Behzada Farahaniego i Fahimeha Rahima Nia. Od dzieciństwa bardzo interesowała się aktorstwem.

 Golshifteh Farahani Wiki, mąż, rozwód, chłopak i wartość netto

Od 1997 roku do chwili obecnej zagrała wiele ról w kilku filmach. Występowała także w licznych teledyskach. Naukę muzyki i gry na fortepianie rozpoczęła w wieku pięciu lat, później przenosi się do szkoły muzycznej w Teheranie. Wystąpiła w 25 filmach, z których wiele zyskało międzynarodowe uznanie. Za Boutique zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki 26. Festiwalu Trzech Kontynentów w Nantes.

W ostatnich latach występowała w filmach najsłynniejszych reżyserów irańskich. W filmach znalazły się Santouri Dariusha Mehrjui, Half Moon Bahmana Ghobadiego i M jak Mother nieżyjącego już Rasoola Mollagholipoora. Zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki na 37. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Roshd. Po jej dramacie w amerykańskim filmie Body of Lies, najwyraźniej irańscy specjaliści uniemożliwili jej wyjazd z Iranu. Jednak jej koledzy z klasy zaprzeczyli temu, a później spojrzała na otwarcie filmu w USA.

Jej ostatnia prezentacja filmowa w Iranie miała miejsce w filmie Prawie Elly w reżyserii Asghara Farhadiego. Film zdobył nagrodę dla najlepszego filmu na festiwalu filmowym Tribeca w 2009 roku; zdobył Srebrnego Niedźwiedzia na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie. Oprócz dramatu zajmuje się akcjami ekologicznymi; została też ambasadorką walki z gruźlicą w Iranie.

Zajęła szóste miejsce na corocznej liście urody niezależnych krytyków 2014. Stwierdzono, że Golshifteh nie będzie mile widziana w jej ojczyźnie po tym, jak pozowała nago we francuskiej Madame Figaro. Wystąpiła także topless w krótkim czarno-białym filmie Jean-Baptiste Mondino, zatytułowanym Corps ET Ames, czyli Bodies and Souls.

Karierę aktorską rozpoczęła w bardzo młodym wieku. W 1997 roku zaczęła świecić w branży, a obecnie jest również jedną z gwiazd w branży. Idą za nią duże liczby ludzi. Jej majątek wynosi milion dolarów. Swoimi zdolnościami aktorskimi zdobyła miliony fanów. Ma ponad tysiąc obserwujących na Instagramie, a wielu z nich obserwuje na Twitterze. Jej fani próbują na wszelkie możliwe sposoby, aby być z nią w kontakcie. Jest bardzo rozpowszechniona wśród chłopców.

Jest bardzo wysoką kobietą, ponieważ ma uroczą wysokość 5 stóp i 6 cali. W bikini wygląda bardzo atrakcyjnie i bardzo seksownie. Ma dobre rozmiary ciała i nadal potrafi zapakować cios. Jej biografię można zaczerpnąć z szeroko rozpowszechnionej wiki.

Umawiała się ze swoim chłopakiem Aminem Mahdavim, zanim para zdecydowała się pobrać i żyć szczęśliwie jako mąż i żona. Para związała się węzłem w 2004 roku i rozwodziła się w 2013. Jej obecny status związku jest singlem. Jest super cudowna i super oszałamiająca.

Zalecane