blog

Grady Powell Wiki, wiek, wzrost, żonaty, żona, dziewczyna, wartość netto, bio

Większość z nas po prostu lubi siedzieć w domu i podziwiać piękne widoki na góry, wzgórza i pustynie. Tak łatwo jest zignorować czyhające tam niebezpieczeństwa, kiedy nie jesteśmy osobą taką jak Grady Powell, która jest osobowością telewizyjną, ale bardziej ekspertem od przetrwania.

 Grady Powell Wiki, wiek, wzrost, żonaty, żona, dziewczyna, wartość netto, bio

Było tak wiele pytań dotyczących jego bycia gejem, kiedy zagrał w serialu Dual Survival u boku partnera Josha Jamesa, ale faktem jest, że obaj mają osobną rodzinę i są hetero. Chociaż jeszcze się nie ożenił, ma długoletnią dziewczynę, Kristi.

Aktywny użytkownik różnych mediów społecznościowych, udostępniał różne zdjęcia, na których spędzają razem czas. Chociaż spotykają się od dłuższego czasu, nie ujawnił, kiedy ma zamiar uczynić ją swoją żoną.

Krótkie biogramy Grady'ego Powella:

Grady Powell, obecnie w wieku 29 lat, urodził się 15 września 1987 roku w St. Louis w stanie Missouri. Wśród jego rodziców jego ojciec był Wietnamczykiem Zielonym Beretem. Jego dziadek również służył w wojsku i walczył w II wojnie światowej. Amerykanin należy do rasy białej. Ten ciężko wyszkolony żołnierz i ekspert od przetrwania oraz trener jest wysoki, ma odpowiednią wysokość i ma idealną sylwetkę z doskonałymi wymiarami.

Zalecane